Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 13.6.22 | 20:15 | MIKU2 | Nemesis VET Eukaryota 2.LKW VET | 11. | 1:1 |
Po 6.6.22 | 20:15 | MIKU3 | Eukaryota 2.LKW VET Křídla Ďáblic VET A | 4. | 2:2 |
Po 30.5.22 | 19:00 | MIKU4 | Eukaryota 2.LKW VET Kliďas SFC | 10. | 4:5 |
Po 23.5.22 | 19:15 | DABLI | Ďáblická klička Eukaryota 2.LKW VET | 9. | 5:0 |
Po 16.5.22 | 19:00 | MIKU2 | Eukaryota 2.LKW VET Bílý lev CF VET | 8. | 2:2 |
Po 9.5.22 | 17:45 | ZABEH | Vyprahlo FC VET Eukaryota 2.LKW VET | 7. | 5:2 |
Po 2.5.22 | 19:00 | MIKU2 | Eukaryota 2.LKW VET Bakera VET | 6. | 1:2 |
Po 25.4.22 | 19:15 | MOTO4 | Věčná žízeň FC VET Eukaryota 2.LKW VET | 5. | 3:2 |
Po 28.3.22 | 20:30 | KORAB | Zlatý krysy FC Eukaryota 2.LKW VET | 2. | 3:0 |
Po 21.3.22 | 19:00 | MIKU3 | Eukaryota 2.LKW VET Partizan Praha VET | 1. | 6:0 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křídla Ďáblic VET A | 10 | 8 | 2 | 0 | 44:10 | 18 |
2. | Bakera VET | 10 | 6 | 2 | 2 | 30:11 | 14 |
3. | Kliďas SFC | 10 | 6 | 1 | 3 | 39:31 | 13 |
4. | Ďáblická klička | 10 | 6 | 0 | 4 | 40:30 | 12 |
5. | Nemesis VET | 10 | 4 | 4 | 2 | 34:27 | 12 |
6. | Věčná žízeň FC VET | 10 | 6 | 0 | 4 | 26:23 | 12 |
7. | Bílý lev CF VET | 10 | 4 | 1 | 5 | 32:32 | 9 |
8. | Zlatý krysy FC | 10 | 4 | 0 | 6 | 27:28 | 8 |
9. | Vyprahlo FC VET | 10 | 3 | 1 | 6 | 40:52 | 7 |
10. | Eukaryota 2.LKW VET | 10 | 1 | 3 | 6 | 20:28 | 5 |
11. | Partizan Praha VET | 10 | 0 | 0 | 10 | 0:60 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo |
---|---|---|---|---|
Eukaryota 2.LKW VET | 3. |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 1.5.22 | 18:45 | P3 | Homogen 1.FC A MTPCH (HL5H) |
Ne 1.5.22 | 20:00 | P3 | Boží bojovníci Buzuluk Úvaly FC (HL8L) |
St 25.5.22 | 18:00 | KORAB | UTS Vršovice Inter Ohradní (HL2B) |
St 25.5.22 | 19:15 | KORAB | Mystique Dynamo CF Homunculus (HL4D) |
Po 20.6.22 | 19:00 | P2 | Tatra 04 Úderka Žižkov junioři (HL2A) |
Po 20.6.22 | 20:15 | P2 | KáGéčko B Šrot FC (HL5A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Eberle Tomáš | 9 | 2 |
Jančok Miroslav | 1 | 1 |
Kawalec Jiří | 5 | 0 |
Konůpka Petr | 3 | 0 |
Kupsa Michal | 8 | 2 |
Mach Ondřej | 5 | 0 |
Nejedlo Radek | 9 | 2 |
Palcr František | 8 | 0 |
Pešek Michal | 6 | 2 |
Pick Milan | 8 | 1 |
Ševčík Lukáš | 7 | 2 |
Soška Martin | 8 | 1 |
Vodička Filip | 8 | 1 |
Vrbovský Martin | 4 | 0 |