5. G.I.C La Plate de Cünde 11 6 2 3 30:24 14
7. Restaurace U Pecků A 11 4 3 4 37:35 11
12. MFK Klokan A 11 0 1 10 18:56 1

26. 6. 23 20:15 P3 Lucián FC A Santa Dominica 11. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
13. 6. 23 20:15 METE1 Santa Dominica G.I.C La Plate de Cünde 10. 3:2 (2:2)
Na kvalitě utkání bylo znát, že oba týmy nastoupily bez střídání. Zápas hraný v duchu fair-play. Lukáš Krajči, Matouš Vacík
Santa Dominica G.I.C La Plate de Cünde
Marek Štěpánek – Michal Bureš, Daniel Hudec, Stanislav Kodr, Stanislav Mařík, David Podzimek, Nikola Štochl vs Adam JáklDavid Baran, Lukáš Koutenský, Jakub Kubek, Matěj Němec, Václav Socher
10. Stanislav Kodr
17. Nikola Štochl
41. Daniel Hudec
3. Matěj Němec
6. Václav Socher
5. 6. 23 20:15 P1 Restaurace U Pecků A Santa Dominica 9. 3:3 (1:2)
Pohledné utkání, ve kterém nedokázali hosté udržet náskok a nakonec se zrodila remíza. Kamil Kohout, Jan Dont
Restaurace U Pecků A Santa Dominica
Petr Kovařík – Jaroslav Dittrich, Radek Hanzlík, Jan Jelínek, Jaroslav Macej, Patrik Machytka, Lukáš Šírl, Jiří Valenta vs Marek Štěpánek – David Brandejs, Michal Bureš, Daniel Hudec, Ondřej Kodr, Stanislav Kodr, Stanislav Mařík, Martin Tryml
28. Jiří Valenta
42. Jan Jelínek
44. Jaroslav Macej
38 Jaroslav Dittrich 5. Stanislav Kodr
20. Ondřej Kodr
45. Stanislav Mařík
29. 5. 23 20:15 P1 Santa Dominica Deko 8. 4:1 (2:1)
Domácí byli silnější na míči a z pěkných akcí dávali branky. Deko mělo šance, ale domácí podržel brankář. Milan Šebek
Santa Dominica Deko
Marek Štěpánek – David Brandejs, František Hakl, Daniel Hudec, Ondřej Kodr, Stanislav Kodr, Stanislav Mařík, David Podzimek, Jakub Sklenář, Martin Tryml vs Jiří Dvořák – Vojtěch Brabenec, Daniel Dvořák, František Janoušek, Václav Janoušek, Ota Járka, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer ml., Petr Štěpán, Martin Studecký, Matěj Tomanec
10. David Podzimek
22., 39. Ondřej Kodr
54. Stanislav Mařík
13. Václav Janoušek
22. 5. 23 20:15 P1 TJ Spoje Praha A Santa Dominica 7. 5:2 (2:1)
Domácí byli aktivnější, Santa Dominica hrozila z brejků. Výsledkově byl zápas i kvůli výbornému hostujícímu brankáři dlouho vyrovnaný, v závěru se ale prosadily Spoje. Kamil Kohout, Tomáš Piga
TJ Spoje Praha A Santa Dominica
Maksym Dikusar – David Černý, Daniel Kasal, Tomáš Košút, Pavel Ladra, Denis Laňka, Tadeáš Madej, Jiří Miskovič, Yurii Mushka, Aleš Vondráček, Denys Zhul vs Marek Štěpánek – David Brandejs, Michal Bureš, František Hakl, Daniel Hudec, Stanislav Kodr, Nikola Štochl, Martin Tryml
17. Pavel Ladra
20., 49., 60. Denis Laňka
59. David Černý
22. František Hakl
49. Daniel Hudec
16. 5. 23 20:15 METE1 Santa Dominica Morová rána 1.FC 6. 3:3 (1:1)
První poločas byli silnější na míči domácí, pak se hra vyrovnala. Zasloužená remíza. Roman Vobořil, Martin Jedlička
Santa Dominica Morová rána 1.FC
Marek Štěpánek – David Brandejs, František Hakl, Daniel Hudec, Ondřej Kodr, Stanislav Kodr, Nikola Štochl, Martin Tryml vs Jonathan Vopěnka – Jan Čejchan, Ondřej Gros, Vlastimil Kundert, Kryštof Lízálek, Pavel Prokorát, Dominik Šimek, Petr Vostárek
20. František Hakl
38., 56. David Brandejs
27., 51. Kryštof Lízálek
49. Pavel Prokorát
9. 5. 23 20:15 METE1 Santa Dominica Dynamo UK 4. 0:6 k.
25. 4. 23 19:00 METE1 MFK Klokan A Santa Dominica 5. 0:10 (0:5)
Jasná záležitost hostů, kteří si s chutí zastříleli. Kamil Kohout, Tomáš Piga
MFK Klokan A Santa Dominica
Milen Kirov – Daniel Fejgl, Petr Hochman, Ondřej Kadla, Vojtěch Krupička, Filip Stehno, Filip Štochl, Martin Sulík vs Stanislav Mařík – František Hakl, Daniel Hudec, Ondřej Kodr, Stanislav Kodr, David Podzimek, David Pozníček
3., 59. David Podzimek
14. František Hakl
16., 23., 30. Ondřej Kodr
35. Stanislav Mařík
45., 48. David Pozníček
57. Daniel Hudec
3. 4. 23 19:15 MOTO1 Flyers Jinonice FC Santa Dominica 3. 6:2 (3:0)
Nadstandardní utkání ve vysokém tempu. Jinonice byly lepší a zaslouženě vyhrály.
Flyers Jinonice FC Santa Dominica
Marek Vyčichl – Chigozie Ken Ani, Matěj Blažek, Jan Dolejš, Jan Průša, Tomáš Rossmann, Miroslav Stoch, Matyáš Vacek, Jan Walter, Filip Zelenka vs Marek Štěpánek – David Brandejs, Michal Bureš, František Hakl, Daniel Hudec, Stanislav Kodr, Stanislav Mařík, Dominik Škarda, Martin Tryml
52. Stanislav Mařík
27. 3. 23 20:15 P3 Santa Dominica Hoverla Zak 2. 1:2 (1:1)
Hoverla se ujala vedení po nedorozumění v obraně domácích, kdy obránce přihrál do vlastní branky. Pak Dominica vyrovnala a těsně před poločasem hosté neproměnili penaltu. Emoce se přelily i do druhé půle a oba týmy na to doplatily vyloučením. Se hraou ve čtyřech se lépe srovnala Hoverla, deset minut před koncem skórovala a těsný náskok už udržela. Kamil Kohout, Tomáš Piga
Santa Dominica Hoverla Zak
Marek Štěpánek – Michal Bureš, Daniel Hudec, Stanislav Kodr, Stanislav Mařík, Jakub Sklenář, Martin Tryml, Michal Uhlíř, Michal Zukal vs Oleksandr Tkachenko – Kirill Durov, Bohdan Holyk, Serhii Honcharenko, Vasyl Horskii, Serhiy Hrechko, Serhii Kuchuk, Vitalii Melnyk, Serhii Prykhodko, Dmytrii Tanchyk, Oleksandr Tarasiuk, Denys Tokar, Ivan Yanakov, Oleksandr Yaroshenko