5. G.I.C La Plate de Cünde 11 6 2 3 30:24 14
7. Restaurace U Pecků A 11 4 3 4 37:35 11
10. Deko 11 2 1 8 27:51 5
11. Morová rána 1.FC 11 1 1 9 21:51 3
12. MFK Klokan A 11 0 1 10 18:56 1

26. 6. 23 20:30 MOTO1 Morová rána 1.FC Vojenské lesy 11. 2:5 (1:2)
První poločas byl v režii hostů, kteří ale spoustu šancí neproměnili. Po přestávce domácí dokázali vyrovnat, ale úplný závěr patřil novopečeným mistrům. Milan Šebek
Morová rána 1.FC Vojenské lesy
Jonathan Vopěnka – Daniel Dvořák, Ondřej Gros, Jan Kamlach, Martin Keller, Vlastimil Kundert, Kryštof Lízálek, Petr Vostárek vs Mário Vozár – Martin Dlouhý, Josef Dufek, Michal Folejtar, Jan Křemen, Richard Peer, David Radosta, Pavol Ružička, Zdeněk Sláma, Pavel Stejskal, Marek Vašák, Radim Záruba, Ondřej Žežulka
9., 52. Kryštof Lízálek 3. Ondřej Žežulka
7., 58. Zdeněk Sláma
57. Jan Křemen
60. Radim Záruba
13. 6. 23 19:00 METE1 MFK Klokan A Morová rána 1.FC 10. 3:5 (1:2)
Utkání dvou sestupujících týmů hrané v poklidném duchu. Hosté proměnili své šance a zaslouženě vyhráli. Lukáš Krajči, Matouš Vacík
MFK Klokan A Morová rána 1.FC
Milen Kirov – Daniel Fejgl, Ondřej Kadla, Marcel Majer, Štěpán Maruš, Edis Šahini, Filip Štochl, Patrik Štorc, Martin Sulík vs Jonathan Vopěnka – Daniel Dvořák, Ondřej Gros, Miroslav Horák, Jan Hrabal, Jan Kamlach, Vlastimil Kundert, Marek Lovíšek, Petr Vostárek
12. Patrik Štorc
35. Filip Štochl
44. Martin Sulík
14. Daniel Dvořák
28., 43., 56. Jan Kamlach
32. Petr Vostárek
6. 6. 23 20:15 METE1 Morová rána 1.FC Dynamo UK 9. 0:5 (0:0)
Hosté byli od 15. minutě lepším týmem a bušili do organizované obrany soupeře. Prosadili se až po přestávce, pak přestáli ojedinělé šance domácích a v závěru proti skvěle chytajícímu brankáři Morovky výhru pojistili. Kamil Kohout, Tomáš Piga
Morová rána 1.FC Dynamo UK
Jonathan Vopěnka – Jan Čejchan, Ondřej Gros, Jan Kamlach, Vlastimil Kundert, Ladislav Kympl, Kryštof Lízálek, Pavel Prokorát, Petr Vostárek vs Dmytro Haza – Mykola Dibrivnyi, Aleksandr Emelianov, Filip Gedeon, Nikita Khrolenok, Dmytro Kovalov, Kyrylo Nazarenko, Bohdan Rudavskyi, Andrii Slinkin
23 Jan Čejchan 32., 57. Aleksandr Emelianov
37., 58. Kyrylo Nazarenko
60. Bohdan Rudavskyi
41. Nikita Khrolenok
29. 5. 23 19:15 MOTO1 Flyers Jinonice FC Morová rána 1.FC 8. 5:3 (1:1)
Hosté byli prvních patnáct minut lepším týmem, ale po první brance Flyers se situace otočila. Morovka dokázala ještě v druhém poločase snížit, ale poslední slovo měl Žížala, který v poslední minutě dokonal hattrick. Marek Řeháček
Flyers Jinonice FC Morová rána 1.FC
Marek Vyčichl – Matěj Blažek, Lukáš Hroník, Jan Průša, Tomáš Rossmann, Filip Simaichl, Filip Zelenka, Daniel Žížala, Martin Žižka vs Jonathan Vopěnka – Jan Čejchan, Ondřej Gros, Jan Kamlach, Martin Keller, Vlastimil Kundert, Kryštof Lízálek, Pavel Prokorát
15., 36., 60. Daniel Žížala
33. Tomáš Rossmann
34. Filip Zelenka
25 Filip Simaichl 8. Jan Kamlach
42. Vlastimil Kundert
48. Kryštof Lízálek
22. 5. 23 20:30 MALES Morová rána 1.FC Hoverla Zak 7. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
16. 5. 23 20:15 METE1 Santa Dominica Morová rána 1.FC 6. 3:3 (1:1)
První poločas byli silnější na míči domácí, pak se hra vyrovnala. Zasloužená remíza. Roman Vobořil, Martin Jedlička
Santa Dominica Morová rána 1.FC
Marek Štěpánek – David Brandejs, František Hakl, Daniel Hudec, Ondřej Kodr, Stanislav Kodr, Nikola Štochl, Martin Tryml vs Jonathan Vopěnka – Jan Čejchan, Ondřej Gros, Vlastimil Kundert, Kryštof Lízálek, Pavel Prokorát, Dominik Šimek, Petr Vostárek
20. František Hakl
38., 56. David Brandejs
27., 51. Kryštof Lízálek
49. Pavel Prokorát
25. 4. 23 20:15 METE1 Morová rána 1.FC Lucián FC A 5. 3:6 (1:3)
Hosté většinu utkání tlačili, domácí kontrovali z brejků. Zasloužená výhra Luciánu. Kamil Kohout, Tomáš Piga
Morová rána 1.FC Lucián FC A
Jonathan Vopěnka – Jan Čejchan, Daniel Dvořák, Ondřej Gros, Jan Kamlach, Vlastimil Kundert, Kryštof Lízálek, Pavel Prokorát, David Šmejkal, Petr Vostárek vs Tomáš Bezstarosti – Ismar Begič, Tomáš Jurčík, Adam Kraus, David Macháček, Pavel Slánský, Miroslav Václavík, Michal Vávra
13. Pavel Prokorát
40. Daniel Dvořák
47. Jan Kamlach
48 Pavel Prokorát 15. Pavel Slánský
26., 52. Ismar Begič
27., 45., 60. David Macháček
17. 4. 23 20:30 MOTO1 G.I.C La Plate de Cünde Morová rána 1.FC 4. 3:0 (2:0)
Hosté nastoupili bez střídání a bylo to znát. Domácí mohli vyhrát i vyšším rozdílem. Lukáš Krajči, Matouš Vacík
G.I.C La Plate de Cünde Morová rána 1.FC
Jakub Stehno – David Baran, Adam Jákl, Matěj Němec, Jindřich Novotný, Daniel Reiter, Lukáš Šedivý, Václav Socher, Miroslav Verner vs Jonathan Vopěnka – Jan Čejchan, Vlastimil Kundert, Ladislav Kympl, Kryštof Lízálek, Petr Vostárek
13., 55. Miroslav Verner
28. Václav Socher
57 Daniel Reiter
11. 4. 23 20:15 METE1 Deko Morová rána 1.FC 2. 4:2 (2:1)
Deko se gólově utrhlo po chybách v obraně hostů a nadále bylo fotbalovější. Morovka chvílemi tlačila, ale celkově si domácí výsledek pohlídali.
Deko Morová rána 1.FC
Petr Štěpán – Vojtěch Brabenec, Daniel Dvořák, Ota Járka, Ondřej Kocourek, Pavel Máj, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer ml., Martin Studecký vs Jonathan Vopěnka – Jan Čejchan, Ondřej Gros, Jan Kamlach, Vlastimil Kundert, Ladislav Kympl, Kryštof Lízálek, Marek Lovíšek, Dominik Šimek, David Šmejkal, Petr Vostárek