5. G.I.C La Plate de Cünde 11 6 2 3 30:24 14
7. Restaurace U Pecků A 11 4 3 4 37:35 11
10. Deko 11 2 1 8 27:51 5
11. Morová rána 1.FC 11 1 1 9 21:51 3
12. MFK Klokan A 11 0 1 10 18:56 1

26. 6. 23 20:30 MOTO1 Morová rána 1.FC Vojenské lesy 11. 2:5 (1:2)
První poločas byl v režii hostů, kteří ale spoustu šancí neproměnili. Po přestávce domácí dokázali vyrovnat, ale úplný závěr patřil novopečeným mistrům. Milan Šebek
Morová rána 1.FC Vojenské lesy
Jonathan Vopěnka – Daniel Dvořák, Ondřej Gros, Jan Kamlach, Martin Keller, Vlastimil Kundert, Kryštof Lízálek, Petr Vostárek vs Mário Vozár – Martin Dlouhý, Josef Dufek, Michal Folejtar, Jan Křemen, Richard Peer, David Radosta, Pavol Ružička, Zdeněk Sláma, Pavel Stejskal, Marek Vašák, Radim Záruba, Ondřej Žežulka
9., 52. Kryštof Lízálek 3. Ondřej Žežulka
7., 58. Zdeněk Sláma
57. Jan Křemen
60. Radim Záruba
19. 6. 23 20:30 MOTO1 Vojenské lesy Restaurace U Pecků A 6. 6:4 (1:1)
Krásné ofenzivní utkání, Lesy udržely neporazitelnost i v desátém zápase sezony. František Novotný, Matouš Vacík
Vojenské lesy Restaurace U Pecků A
Mário Vozár – Martin Dlouhý, Josef Dufek, Michal Folejtar, Jan Křemen, Richard Peer, Pavol Ružička, Zdeněk Sláma, Pavel Stejskal, Radim Záruba, Ondřej Žežulka vs Pavel Šultes – Jan Jelínek, Petr Kovařík, Jaroslav Macej, Patrik Machytka, Pavel Mišák, Ondřej Pecka, Lukáš Šírl
5., 38., 50. Ondřej Žežulka
46., 52. Zdeněk Sláma
59. Pavel Stejskal
27. Pavel Mišák
43., 44. Jan Jelínek
60. Ondřej Pecka
12. 6. 23 20:30 MOTO1 Vojenské lesy Lucián FC A 10. 2:1 (1:1)
Utkání bylo velmi kvalitní a vyrovnané. Druhá půle spíš šachová partie. Roman Vobořil
Vojenské lesy Lucián FC A
Mário Vozár – Martin Dlouhý, Jan Křemen, Richard Peer, Pavel Stejskal, David Tetour, Marek Vašák, Radim Záruba, Ondřej Žežulka vs Tomáš Bezstarosti – Matěj Jahoda, Adam Kraus, David Macháček, Pavel Slánský, Ondřej Stříbrský, Michal Vávra
19. Jan Křemen
33. Ondřej Žežulka
6 Jan Křemen
47 Mário Vozár
14. Michal Vávra 49. Pavel Slánský
6. 6. 23 19:00 METE1 MFK Klokan A Vojenské lesy 9. 2:3 (1:3)
Hosté byli kombinačně lepší a zaslouženě vyhráli. Proti Klokanu ale museli dva body tvrdě vybojovat. Klokan měl v poslední desetiminutovce několik šancí na vyrovnání. Kamil Kohout, Tomáš Piga
MFK Klokan A Vojenské lesy
Milen Kirov – Daniel Fejgl, Petr Hochman, Ondřej Kadla, Pavel Řepa, Edis Šahini, Filip Štochl, Martin Sulík vs Mário Vozár – Martin Dlouhý, Richard Peer, Pavol Ružička, Zdeněk Sláma, Pavel Stejskal, David Tetour, Marek Vašák, Radim Záruba, Ondřej Žežulka
19. Ondřej Kadla
51. Martin Sulík
8. Zdeněk Sláma
23. Radim Záruba
30. Ondřej Žežulka
29. 5. 23 20:30 MOTO1 Vojenské lesy G.I.C La Plate de Cünde 8. 8:0 (3:0)
Profesorsky hrané utkání ze strany domácích rozhodly tři rychlé góly v prvním poločase. Hosté pak otevřeli hru a inkasovali další branky. Marek Řeháček
Vojenské lesy G.I.C La Plate de Cünde
Mário Vozár – Martin Dlouhý, Jan Křemen, Richard Peer, Pavol Ružička, Zdeněk Sláma, Pavel Stejskal, Radim Záruba, Ondřej Žežulka vs Jakub Stehno – David Baran, Marek Brož, Jiří Junek, Matěj Němec, Jindřich Novotný, Jakub Nový, Tomáš Plánička, Daniel Reiter, Václav Socher
56. Matěj Němec
22. 5. 23 19:15 MALES Dynamo UK Vojenské lesy 7. 1:8 (1:5)
Utkání takticky brilantně zvládnuté ze strany hostů. Rozhodly zkušenosti, i když domácí bojovali až do konce. Lukáš Krajči, Matouš Vacík
Dynamo UK Vojenské lesy
Dmytro Haza – Aleksandr Emelianov, Filip Gedeon, Nikita Khrolenok, Dmytro Kovalov, Vasyl Kovtun, Bohdan Rudavskyi, Ilia Tarasov vs Mário Vozár – Martin Dlouhý, David Jošt, Richard Peer, Pavol Ružička, Zdeněk Sláma, David Tetour, Marek Vašák, Radim Záruba, Ondřej Žežulka
26. Dmytro Kovalov 44 Bohdan Rudavskyi 3., 24. Ondřej Žežulka
5., 45., 46. Zdeněk Sláma
15. David Jošt
21., 60. Radim Záruba
53. Ondřej Žežulka
24. 4. 23 19:15 MOTO1 Flyers Jinonice FC Vojenské lesy 5. 3:10 (2:5)
Hosté jako nováček skolili dalšího soupeře a pokračují v krasojízdě první ligou. Marek Řeháček, František Novotný
Flyers Jinonice FC Vojenské lesy
Marek Vyčichl – Matěj Blažek, Martin Filip, Vít Kolář, Dominik Nátr, Jan Průša, Filip Simaichl, Filip Zelenka vs Mário Vozár – Martin Dlouhý, Richard Peer, Pavol Ružička, Zdeněk Sláma, David Tetour, Marek Vašák, Radim Záruba, Ondřej Žežulka
57. Martin Dlouhý
17. 4. 23 19:15 MOTO1 Vojenské lesy Deko 4. 7:2 (4:2)
Domácí hráli zkušeně na míči a zaslouženě vyhráli. Lukáš Krajči, Matouš Vacík
Vojenské lesy Deko
Mário Vozár – Martin Dlouhý, Jan Křemen, Richard Peer, Pavol Ružička, Pavel Stejskal, David Tetour, Marek Vašák, Radim Záruba, Ondřej Žežulka vs Jiří Dvořák – František Janoušek, Václav Janoušek, Ota Járka, Pavel Máj, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer ml., Petr Štěpán, Matěj Tomanec
25. Ladislav Obermajer ml.
3. 4. 23 20:30 MOTO1 Hoverla Zak Vojenské lesy 3. 1:4 (1:1)
V prvním poločase dominovaly defenzívy a oba týmy se těžko dostávaly do zakončení. Rozhodlo vyloučení Hoverly, hosté pak v přesilovce rozhodli o své výhře. Marek Řeháček
Hoverla Zak Vojenské lesy
Oleksandr Tkachenko – Kirill Durov, Bohdan Holyk, Vasyl Horskii, Serhiy Hrechko, Serhii Kuchuk, Dmytrii Tanchyk, Oleksandr Tarasiuk, Denys Tokar, Oleksandr Yaroshenko vs Mário Vozár – Martin Dlouhý, Richard Peer, Pavol Ružička, Zdeněk Sláma, Pavel Stejskal, David Tetour, Ondřej Žežulka, Petr Znak
7. Vasyl Horskii 46 Serhiy Hrechko
48 Serhiy Hrechko
54 Bohdan Holyk
22., 56., 59. Ondřej Žežulka
32. Martin Dlouhý
27. 3. 23 20:30 MOTO1 Vojenské lesy TJ Spoje Praha A 2. 6:2 (3:0)
Lesy hrály velmi dobře takticky a zkušeně trestaly z rychlých protiútoků. Zasloužená výhra. Lukáš Krajči, Matouš Vacík
Vojenské lesy TJ Spoje Praha A
Jáchym Šerák – Martin Dlouhý, Richard Peer, David Radosta, Pavol Ružička, Zdeněk Sláma, Pavel Stejskal, David Tetour, Ondřej Žežulka vs Maksym Dikusar – Ivan Baisa, Tomáš Košút, Pavel Ladra, Huy Hiep Le, Sándor Lemák, Tadeáš Madej, Jiří Miskovič, Yurii Mushka, Denys Zhul
16., 27., 35. Ondřej Žežulka
18., 33., 55. Zdeněk Sláma
45., 48. Pavel Ladra
20. 3. 23 20:30 MOTO1 Santa Dominica Vojenské lesy 1. 1:4 (0:3)
Úřadující mistry zaskočil rychlý nástup Lesů, které v poločase vedly 3:0. Druhá půle byla o poznání vyrovnanější, ale i přes velkou snahu Dominica dala jediný gól. Marek Řeháček, František Novotný
Santa Dominica Vojenské lesy
Marek Štěpánek – František Hakl, Daniel Hudec, Ondřej Kodr, Stanislav Kodr, Stanislav Mařík, Martin Tryml, Michal Uhlíř, Michal Zukal vs Mário VozárMartin Dlouhý, Richard Peer, David Radosta, Pavol Ružička, Zdeněk Sláma, Pavel Stejskal, David Tetour, Ondřej Žežulka, Petr Znak