10. Tycho de Brahe FC A 11 3 1 7 32:47 7

Čt 27.4.23 18:00 STER2 Panthers 1.FC Rumburaci B   (HL8G)
Čt 27.4.23 19:15 STER2 Cinda Fernet UVL Podolka FC UVL   (UVL2B)
Čt 27.4.23 20:30 STER2 Pražský axiom Černobílý balet ST A   (HL8E)
Čt 15.6.23 18:00 HRAB2 Monica Bellucci A.C. Horno Porno   (HL7D)
Čt 15.6.23 19:15 HRAB2 1.FP Praha J.R.Club B   (HL6E)

26. 6. 23 18:30 MIKU4 Erectico TBC V.S.P.S.V.S. 11. 4:4 (1:1)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou remízou díky brance gólmana v poslední minutě. Dušan Melíšek
Erectico TBC V.S.P.S.V.S.
Pavel Sokolík – Michal Jambor, Pavel Jindra, Petr Moravec, Aleš Průcha, Milan Smetana, Petr Sokolík, Zdeněk Šturm vs Tomáš Starý – Roman Honzík, Jan Hrdlička, Matěj Šimůnek, Petr Skalný, Vojtěch Šulc, Richard Vaněk
51. Roman Honzík
12. 6. 23 18:30 MIKU1 V.S.P.S.V.S. Bronx KKK A 10. 3:7 (2:3)
Bronx otočil skóre ještě v první půli a nakonec jasně zvítězil, především díky dobré organizaci hry. Martin Průša
V.S.P.S.V.S. Bronx KKK A
Tomáš Starý – Roman Honzík, Jan Hrdlička, Štěpán Lukavec, Matěj Šimůnek, Petr Skalný, Vojtěch Šulc, Richard Vaněk vs Zdeněk Tomášek – Hugo Čakurda, Petr Dixa, Pavel Klupka, Andrii Matsevka, Michal Radotínský, Petr Špánek, Martin Žižkovský
43. Petr Špánek
5. 6. 23 18:15 PLAM Kvantanámo V.S.P.S.V.S. 9. 4:3 (1:0)
Velmi pěkné utkání hrané za silného deště, kterému by spíš slušela remíza. Petr Potoček, Tomáš Zach
Kvantanámo V.S.P.S.V.S.
Jakub Kotek – Martin Jaroš, Adam Juhás, Jakub Krampera, Dušan Kuzmík, Štěpán Návrat, Dominik Pavelka, Vitalij Šorban, Jan Stavinoha vs Tomáš Starý – Roman Honzík, Jan Hrdlička, Filip Novák, Matěj Šimůnek, Petr Skalný, Richard Vaněk
1., 50., 59. Martin Jaroš
56. Vitalij Šorban
32., 38., 45. Matěj Šimůnek
29. 5. 23 18:30 MIKU1 V.S.P.S.V.S. Gepard AFC 8. 2:4 (0:2)
Velmi kvalitní utkání. Oba týmy si vytvořily řadu šancí a skóre mohlo být mnohem vyšší. Domácí v druhé půli sahali po vyrovnání, ale Gepard si v závěru výhru pojistil. Martin Průša
V.S.P.S.V.S. Gepard AFC
Tomáš Starý – Roman Honzík, Jan Hrdlička, Štěpán Lukavec, Matěj Šimůnek, Petr Skalný, Vojtěch Šulc, Richard Vaněk vs Jan Frank – Lukáš Feglar, Jakub Hájek, Adam Payer, Tomáš Podaný, Filip Podobský, Martin Vodička, Jan Vyskočil
35., 59. Vojtěch Šulc 20. Filip Podobský
23. Tomáš Podaný
51. Jakub Hájek
57. Lukáš Feglar
22. 5. 23 18:30 MIKU2 V.S.P.S.V.S. Tycho de Brahe FC A 7. 4:2 (2:2)
Tycho mělo dobrý začátek, ale domácí v druhém poločase otočili výsledek. Jaroslav Havran, Blahoslav Bureš
V.S.P.S.V.S. Tycho de Brahe FC A
Tomáš Starý – Roman Honzík, Jan Hrdlička, Filip Novák, Matěj Šimůnek, Petr Skalný, Vojtěch Šulc, Richard Vaněk vs Marek Klokočka – Martin Cach, Vladimír Chrástecký, Daniel Duda, Daniel Martiška, Martin Pánek, Jiří Runtsch, Sebastian Rygl
13., 31. Matěj Šimůnek
21., 58. Richard Vaněk
9. Daniel Duda
10. Martin Cach
15. 5. 23 19:30 LITVI Domácí potřeby A V.S.P.S.V.S. 6. 7:7 (0:4)
Utkání hrané v dobrém tempu. Hosté zaslouženě většinu zápasu vedli, ale nezvládli závěr a v poslední minutě gólem z penalty ztratili vítězství. Martin Hyža, David Kreibich
Domácí potřeby A V.S.P.S.V.S.
Jan Roule – Zdeněk Barták, Radek Farkaš, Miroslav Grobár, Jan Hrazdira, Adam Krmela, Lukáš Urban, Patrik Urban vs Tomáš Starý – Roman Honzík, Jan Hrdlička, Štěpán Lukavec, Filip Novák, Matěj Šimůnek, Richard Vaněk
52. Roman Honzík
24. 4. 23 18:30 MIKU2 V.S.P.S.V.S. Borussia Bubeneč 5. 1:9 (0:5)
Klidný zápas, zvítězil fotbalovější tým.
V.S.P.S.V.S. Borussia Bubeneč
Tomáš Starý – Roman Honzík, Jan Hrdlička, Štěpán Lukavec, Filip Novák, Matěj Šimůnek, Petr Skalný, Vojtěch Šulc, Richard Vaněk vs Ondřej Novotný – Tomáš Hubička, Marek Plášil, Jakub Šejvl, Vladimír Stibora, Tomáš Vlček, Marek Voženílek
57. Filip Novák 6., 22., 54., 60. Vladimír Stibora
9., 18., 37. Jakub Šejvl
19. Tomáš Hubička
43. Marek Voženílek
17. 4. 23 19:30 ARIT Ekonom WT V.S.P.S.V.S. 4. 1:0 (0:0)
Zápas v dobrém tempu, ale víc karet než gólových šancí. Jan Gregorec
Ekonom WT V.S.P.S.V.S.
Jakub Šoukal – Ladislav Adamec, Karel Diviš, Lukáš Fabera, Daniel Filip, Marin Glasnovič, Tomáš Modr, Jakub Troníček, Ondřej Vacek vs Tomáš Starý – Roman Honzík, Jan Hrdlička, Štěpán Lukavec, Filip Novák, Matěj Šimůnek, Petr Skalný, Vojtěch Šulc, Richard Vaněk
57. Tomáš Modr 24 Jakub Troníček
34 Daniel Filip
53 Jakub Troníček
24. Vojtěch Šulc
3. 4. 23 18:30 MIKU2 V.S.P.S.V.S. SČZP 3. 3:1 (2:1)
Domácí měli od začátku více ze hry, ale neproměňovali šance. Daniel Vostřez
V.S.P.S.V.S. SČZP
Tomáš Starý – Roman Honzík, Jan Hrdlička, Štěpán Lukavec, Matěj Šimůnek, Petr Skalný, Richard Vaněk, Petr Vokurka vs Lukáš Michl – Jan Brom, Pavel Dinh, Ondřej Dvořák, Jakub Škobis, Radek Skuhra, Jaroslav Šprungl, Jan Žežulka
2., 31. Richard Vaněk
15. Štěpán Lukavec
32 Petr Skalný 23. Jaroslav Šprungl
27. 3. 23 18:30 MIKU2 Jardovi Hřebíci V.S.P.S.V.S. 2. 1:4 (0:2)
Hosté se postupně vybojovali čtyřgólový náskok, který přes jedno zaváhání v závěru v klidu udrželi. Skvělý výkon brankáře V.S.P.S.V.S. Danny Višvader, Jakub Pospíšil
Jardovi Hřebíci V.S.P.S.V.S.
Ondřej Novák – Michal Čermák, Vilém Frieb, Michael Jirovský, Jan Sedlář, Tomáš Slabý, Martin Šnajdr, Tomáš Zajíček vs Tomáš Starý – Roman Honzík, Jan Hrdlička, Filip Novák, Matěj Šimůnek, Petr Skalný, Richard Vaněk, Petr Vokurka
54. Martin Šnajdr 45 Michal Čermák 9. Filip Novák
15. Matěj Šimůnek
35. Richard Vaněk
53. OG
20. 3. 23 18:30 MIKU2 V.S.P.S.V.S. Deportivo bez Coruna A 1. 1:2 (1:1)
Pohledné, vyrovnané utkání. Domácí v závěrečné přesilovce neproměnili šance a Deportivo je za to potrestalo. Jaroslav Havran, Zdeňka Kabeláčová
V.S.P.S.V.S. Deportivo bez Coruna A
Tomáš Starý – Roman Honzík, Jan Hrdlička, Štěpán Lukavec, Filip Novák, Matěj Šimůnek, Petr Skalný, Vojtěch Šulc, Richard Vaněk, Petr Vokurka vs Vojtěch Ruffer – Ondřej Filo, Vojtěch Kočí, Matěj Lang, Michal Majer, Martin Pilc, Lukáš Rada, Petr Sailer, Jakub Wulkan