10. Tycho de Brahe FC A 11 3 1 7 32:47 7

St 19.4.23 18:00 SANC1 XXX Chlapi FK   (HL7F)
St 19.4.23 19:15 SANC1 Gold La Plate Starci na chmelu SUP B   (SVL1A)
St 19.4.23 20:30 SANC1 Swag Martin Fenin Hustlers   (HL6E)
Čt 18.5.23 17:45 ZABEH Ladronka U70 Trops 1.SK UVL   (UVL2B)
Čt 18.5.23 19:00 ZABEH Indus UVL Radouč FC UVL A   (UVL1A)
Čt 18.5.23 20:15 ZABEH Křídla Ďáblic SUP Sen ČM PG supervet   (SVL2B)

26. 6. 23 18:30 MIKU3 Bronx KKK A Gepard AFC 11. 2:4 (1:1)
Gepard směřoval za poklidným vítězstvím, pak se mu ale zranili dva hráči. Přesto i ve čtyřech v poli dokázal zvýšit na 4:1. Statečně vzdorující Bronx zvládl už jenom snížit. Karel Janďourek, Marek Grůša
Bronx KKK A Gepard AFC
Michal Radotínský – Petr Dixa, Andrii Matsevka, Jakub Pitron, Petr Špánek, Martin Žižkovský vs Jan Kulendík – Lukáš Feglar, David Franc, Jakub Hájek, Adam Payer, Tomáš Podaný, Martin Vodička, Jan Vyskočil
21. Petr Dixa
54. Jakub Pitron
17. Jan Vyskočil
33., 50. Tomáš Podaný
45. Jakub Hájek
12. 6. 23 19:45 MIKU1 Gepard AFC Kvantanámo 10. 6:5 (2:3)
Nervózní utkání s mnoha fauly na obou stranách. Přesto se občas hrál i pohledný fotbal. Martin Průša
Gepard AFC Kvantanámo
Jan Kulendík – Lukáš Feglar, David Franc, Jan Frank, Jakub Hájek, Tomáš Podaný, Martin Vodička, Jan Vyskočil vs Jakub Kotek – Petr Čáha, Martin Jaroš, Adam Juhás, Jakub Krampera, Dušan Kuzmík, Václav Mašek, Štěpán Návrat, Dominik Pavelka
59. Jakub Kotek
5. 6. 23 19:45 MIKU2 Gepard AFC Tycho de Brahe FC A 9. 5:1 (0:1)
Slušné utkání, Gepard bere zasloužené vítězství. Hosté neměli svůj den. Miroslav Kotek, Martin Janda
Gepard AFC Tycho de Brahe FC A
Jan Kulendík – Lukáš Feglar, David Franc, Jakub Hájek, Tomáš Podaný, Filip Podobský, Martin Vodička, Jan Vyskočil vs Marek Klokočka – Vladimír Chrástecký, Daniel Duda, David Hůlka, Daniel Martiška, Jiří Runtsch, Sebastian Rygl
35., 56. Tomáš Podaný
37., 51. Lukáš Feglar
60. David Franc
13. Daniel Martiška
29. 5. 23 18:30 MIKU1 V.S.P.S.V.S. Gepard AFC 8. 2:4 (0:2)
Velmi kvalitní utkání. Oba týmy si vytvořily řadu šancí a skóre mohlo být mnohem vyšší. Domácí v druhé půli sahali po vyrovnání, ale Gepard si v závěru výhru pojistil. Martin Průša
V.S.P.S.V.S. Gepard AFC
Tomáš Starý – Roman Honzík, Jan Hrdlička, Štěpán Lukavec, Matěj Šimůnek, Petr Skalný, Vojtěch Šulc, Richard Vaněk vs Jan Frank – Lukáš Feglar, Jakub Hájek, Adam Payer, Tomáš Podaný, Filip Podobský, Martin Vodička, Jan Vyskočil
35., 59. Vojtěch Šulc 20. Filip Podobský
23. Tomáš Podaný
51. Jakub Hájek
57. Lukáš Feglar
22. 5. 23 19:45 MIKU2 Gepard AFC Domácí potřeby A 7. 2:9 (1:3)
Hosté byli lepším týmem, Gepard neproměnil své šance. Jaroslav Havran, Blahoslav Bureš
Gepard AFC Domácí potřeby A
Jan Kulendík – Lukáš Feglar, Jakub Hájek, Adam Payer, Filip Podobský, Martin Vodička, Jan Vyskočil vs Jan Roule – Zdeněk Barták, Patrik Farkaš, Radek Farkaš, Miroslav Grobár, Jan Hrazdira, Adam Krmela, Michal Louda, Patrik Urban, Petr Vaněk
37. Patrik Urban
15. 5. 23 18:15 BECH Borussia Bubeneč Gepard AFC 6. 3:1 (1:1)
Rychlý a technický fotbal z obou stran. Gepard sice skóroval jako první, ale pak už vyloženou šanci neměl. Domácí v druhém poločase zaslouženě rozhodli zápas ve svůj prospěch. Jan Gregorec
Borussia Bubeneč Gepard AFC
Vladimír Stibora – Tomáš Hubička, Michal Křáp, Ondřej Novotný, Marek Plášil, Jakub Šejvl, Tomáš Vlček, Marek Voženílek vs Jan Kulendík – Lukáš Feglar, David Franc, Jan Frank, Jakub Hájek, Adam Payer, Tomáš Podaný, Martin Vodička
20. Michal Křáp
43. Marek Voženílek
51. Tomáš Vlček
33 Tomáš Hubička
45 Marek Plášil
6. Adam Payer 40. Lukáš Feglar
24. 4. 23 19:45 MIKU1 Gepard AFC Ekonom WT 5. 4:2 (1:1)
Velmi dobrý zápas, kterému by víc slušela remíza. Domácí rozhodli dvěma góly v závěru. Dušan Melíšek
Gepard AFC Ekonom WT
Jan Kulendík – Lukáš Feglar, David Franc, Jan Frank, Tomáš Podaný, Filip Podobský, Vojtěch Vich, Martin Vodička vs Karel Diviš – Ladislav Adamec, Daniel Filip, Marin Glasnovič, Jakub Kabourek, Tomáš Modr, Michal Pivoňka, Ondřej Vacek
14., 60. Jan Frank
45. Lukáš Feglar
59. Filip Podobský
5. OG
51. Michal Pivoňka
17. 4. 23 19:45 MIKU2 SČZP Gepard AFC 4. 1:2 (1:1)
Krásné utkání v tempu od začátku až do konce. Václav Kovařík
SČZP Gepard AFC
Lukáš Michl – Pavel Dinh, Jakub Dvořák, Ondřej Dvořák, Jan Hadraba, Vojtěch Hampapa, Adam Krejzl, Vojtěch Semecký, Jakub Škobis, Radek Skuhra, Jan Žežulka vs Jan Kulendík – Lukáš Feglar, David Franc, Jan Frank, Jakub Hájek, Tomáš Podaný, Martin Vodička, Jan Vyskočil
13. Jan Žežulka 3. Lukáš Feglar
35. David Franc
3. 4. 23 19:45 MIKU1 Gepard AFC Jardovi Hřebíci 3. 5:2 (0:1)
Vyrovnané utkání, kdy ve druhé půli Gepard během pár minut otočil výsledek a vedení si už pohlídal. Marek Valo
Gepard AFC Jardovi Hřebíci
Jan Kulendík – Lukáš Feglar, David Franc, Jan Frank, Adam Payer, Tomáš Podaný, Martin Vodička, Jan Vyskočil vs Ondřej Novák – Michal Čermák, Vilém Frieb, Vladimír Kuklík, Jan Sedlář, Tomáš Slabý, Martin Šnajdr
37. Tomáš Podaný
39., 55. David Franc
42., 59. Lukáš Feglar
16. Tomáš Slabý
58. Vladimír Kuklík
27. 3. 23 19:45 MIKU2 Deportivo bez Coruna A Gepard AFC 2. 5:4 (4:1)
O poločase to vypadalo na jasný zápas, ale Gepard ještě výsledek zdramatizoval. V závěru dokonce hosté vyrovnali, ale poslední slovo mělo Deportivo. Danny Višvader, Jakub Pospíšil
Deportivo bez Coruna A Gepard AFC
Jakub Figr – Vojtěch Kočí, Vratislav Kohout, Michal Majer, Adam Mašek, Lukáš Rada, Michael Rytíř, Petr Sailer, Jakub Wulkan vs Jan Frank – Lukáš Feglar, Martin Felix, David Franc, Adam Payer, Tomáš Podaný, Martin Vodička, Jan Vyskočil
10. Petr Sailer
17., 59. Jakub Wulkan
25. Vratislav Kohout
28. Lukáš Rada
43 Adam Mašek 27., 55. David Franc
42. Martin Vodička
20. 3. 23 19:45 MIKU1 Gepard AFC Erectico TBC 1. 4:3 (2:1)
Tomáš Voldán
Gepard AFC Erectico TBC
Jan Kulendík – Lukáš Feglar, Martin Felix, David Franc, Adam Payer, Tomáš Podaný, Martin Vodička, Jan Vyskočil vs Pavel Sokolík – Michal Jambor, Pavel Jindra, Petr Moravec, Aleš Průcha, Petr Sokolík, Zdeněk Šturm