11. Brazzers Praha FC A 11 3 1 7 27:32 7

Ne 26.3.23 10:00 ZAK Krabice Guaraní   (HL7K)
Ne 26.3.23 11:15 ZAK Lesy mírného pásu Sokol V.-Notorax B   (HL7K)
Út 11.4.23 19:15 MOTO4 Santa Dominica UVL Oblouci 81 AFC UVL   (UVL1A)
Út 11.4.23 20:30 MOTO4 QARA Karcinogenní   (HL5D)
Út 9.5.23 18:30 MIKU1 Klokan Perón club SUP Torzo AFZ   (SVL1A)
Út 9.5.23 19:45 MIKU1 Klokan club Perón V UTS Vršovice VET   (VL1A)

23. 6. 23 18:00 SANC1 Torolka Hosthunters 11. 5:2 (1:1)
V prvním poločase vyrovnaný zápas, který rozhodl vstup do druhého poločasu, kdy se domácí třikrát prosadili a pak už dominovali. Tomáš Jelínek ml., Vladimír Verner
Torolka Hosthunters
Martin Chládek – Jan Bunganič, Pavel Čermák, Jakub Červenka, Petr Matějka, Lubor Matras, Jakub Traxmandl vs Petr Gabriel – Jan Červenka, Václav Červenka, Ondřej Hašlar, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek
24., 37. Jakub Traxmandl
35. Lubor Matras
36., 38. Jakub Červenka
20. Jan Červenka
56. Jan Kolařík
9. 6. 23 19:30 HANSP Hosthunters President FC 10. 10:4 (4:0)
Hosthunters o sobě na hřišti věděli a jejich akce byly smrtící. Hostům chyběl hlavně větší důraz v obraně. Milan Husák
Hosthunters President FC
Petr Gabriel – Jan Červenka, Václav Červenka, Jan Kolařík, Milan Mařík, Jan Skála vs Milan Autrata – Jakub Dvořák, Jan Peclinovský, Jan Šmíd, Vladimír Sup, Jan Tománek, Tomáš Zyta
55., 56. Jan Peclinovský
2. 6. 23 19:15 P3 Scarface AC Hosthunters 9. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili.
Scarface AC Hosthunters
vs Ondřej Hašlar – Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Jan Kolařík, Milan Mařík, Jan Suchý
26. 5. 23 19:30 HOSTI Hosthunters Akta-Devils of Zderaz 8. 1:3 (0:2)
Pěkné utkání, hosté byli rychlejší a sehranější. Václav Kovařík
Hosthunters Akta-Devils of Zderaz
Petr Gabriel – Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Suchý vs Milan Morávek – Martin Bláha, Andriy Daruda, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Jan Horák, Jiří Kleisl, Jakub Mrhal, Martin Toupal
52. Milan Mařík 2. Jindřich Dobřanský
29. Jiří Kleisl
48. Jakub Mrhal
19. 5. 23 19:15 P2 Sorry FC Hosthunters 7. 2:2 (1:2)
V první půli lepší Hosthunters, v druhé domácí. Zasloužená dělba bodů. Marek Řeháček
Sorry FC Hosthunters
Tadeáš Kubíček – Šimon Dušek, Pavel Hájek, Vojtěch Máca, Petr Nosálek, Gustav Ondrejčík, David Šimek, Michal Šístek, Vilém Svoboda vs Petr Gabriel – Jan Červenka, Václav Červenka, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Skála
27. David Šimek
50. Pavel Hájek
20. Jan Skála
27. Milan Mařík
12. 5. 23 18:45 LITVI Hosthunters Černý koně TMK 6. 4:6 (1:4)
Utkání plné gólů ovládli hosté, Hosthunters výsledek v druhém poločase jen zdramatizovali. Štěpán Studnička, Patrik Popovič
Hosthunters Černý koně TMK
Petr Gabriel – Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Ondřej Hašlar, Jan Kolařík, Milan Mařík, Jan Skála, Jan Suchý, Lukáš Zahradníček vs Vít Lukeš – Jan Brouček, Petr Bulín, Jan Hodina, Petr Konáš, Jakub Kuchař, Filip Mikulášek, Matěj Mikulášek
27. Jan Červenka
49. OG
51., 52. Milan Mařík
4. Petr Konáš
11., 19., 30. Jan Hodina
33., 39. Jakub Kuchař
28. 4. 23 19:15 P3 Brazzers Praha FC A Hosthunters 5. 3:3 (2:2)
Zajímavý zápas plný pěkných kombinací a protiútoků. Jan Velík, Petr Bach
Brazzers Praha FC A Hosthunters
Tomáš Kochman – Vojtěch Donát, František Drábek, Petr Fifka, David Hospodka, Dominik Kvašňák, Ondřej Štěpánek, Vojtěch Štěpánek, Patrik Velek vs Petr Gabriel – Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Skála, Jan Suchý
6. František Drábek
19., 39. Patrik Velek
13. Jan Červenka
17. Jan Suchý
31. Jan Kolařík
21. 4. 23 19:15 SCBEC Hosthunters Co je? 4. 0:2 (0:0)
Velmi kvalitní a vyrovnané utkání rozhodla schopnost hostů vstřelit gól. Jiří Smetana
Hosthunters Co je?
Petr Gabriel – Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Ondřej Hašlar, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek vs Jozef Ščury – Jakub Hybš, Radomír Jungbauer, Jiří Klůna, Jan Mako, Lukáš Patera, Martin Podroužek, Jacob Šimek, Pavel Tomášek
39. Jakub Hybš
57. Jan Mako
14. 4. 23 19:15 P2 Hosthunters Zimbru Olymp A 3. 0:0 (0:0)
Zbytečně nervózní utkání, které skončilo zaslouženou remízou. Martin Janda
Hosthunters Zimbru Olymp A
Petr Gabriel – Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Skála, Lukáš Zahradníček vs Eugeniu Marandici – Igor Costandoi, Vitalie Dumitras, Ion Gutuleac, Nikolozi Khornauli, Alexandru Negrescu, Anton Salaujov, Alexandru Zorea
2. 4. 23 17:30 P2 OOO FC Hosthunters 2. 0:1 (0:1)
Hosthunters v úvodu otevřeli skóre a výsledek udrželi až do konce. Janďourek
OOO FC Hosthunters
Adam Klapil – Jakub Dluhy-Smith, Theodore Dluhy-Smith, Oscar George French, Dalibor Herbrich, Radovan Perlác, Tomáš Petrovčín, Vojtěch Řehák, Rupert Vans Agnew vs Petr Gabriel – Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Milan Mařík, Martin Petružálek, Lukáš Zahradníček
7. Václav Červenka
24. 3. 23 19:15 P3 Hosthunters Turbosršni CF 1. 3:1 (2:1)
Pohledné utkání z obou stran. Domácí využili slabší chvilku Turbosršňů a před pauzou otočili výsledek. Vyrovnaná bitva až do konce. Kamil Kohout