Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 21.6.23 | 19:45 | MIKU1 | Klokan club Perón V Restaurace U Pecků VET | 11. | 4:0 |
St 7.6.23 | 19:45 | MIKU1 | Notorkros FK VET Klokan club Perón V | 10. | 2:14 |
Út 30.5.23 | 19:45 | MIKU1 | VV Vokra VV Klokan club Perón V | 9. | 1:9 |
Út 23.5.23 | 19:45 | MIKU1 | Klokan club Perón V Rokoska VET B | 8. | 7:1 |
St 17.5.23 | 19:30 | DEKAN | Inter Lotyšák VET A Klokan club Perón V | 7. | 1:9 |
Út 9.5.23 | 19:45 | MIKU1 | Klokan club Perón V UTS Vršovice VET | 6. | 6:3 |
St 26.4.23 | 19:30 | HOSTI | Queen´s park club VET Klokan club Perón V | 5. | 0:0 |
Út 18.4.23 | 19:45 | MIKU1 | Klokan club Perón V Traktor humus VET A | 4. | 2:1 |
Út 11.4.23 | 20:45 | LITVI | Santa Tranta VET Klokan club Perón V | 3. | 0:9 |
Út 4.4.23 | 19:45 | MIKU1 | Javorák Klokan club Perón V | 1. | 3:8 |
Út 28.3.23 | 19:45 | MIKU1 | Klokan club Perón V Tyran Saens 1.FC VET A | 2. | 6:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan club Perón V | 11 | 10 | 1 | 0 | 74:13 | 21 |
2. | Tyran Saens 1.FC VET A | 11 | 9 | 1 | 1 | 52:19 | 19 |
3. | Restaurace U Pecků VET | 11 | 9 | 0 | 2 | 56:19 | 18 |
4. | Queen´s park club VET | 11 | 7 | 2 | 2 | 39:13 | 16 |
5. | Javorák | 11 | 5 | 1 | 5 | 31:31 | 11 |
6. | UTS Vršovice VET | 11 | 5 | 0 | 6 | 35:46 | 10 |
7. | Rokoska VET B | 11 | 4 | 1 | 6 | 33:44 | 9 |
8. | Traktor humus VET A | 11 | 3 | 2 | 6 | 22:25 | 8 |
9. | Santa Tranta VET | 11 | 4 | 0 | 7 | 28:50 | 8 |
10. | VV Vokra VV | 11 | 2 | 1 | 8 | 22:56 | 5 |
11. | Inter Lotyšák VET A | 11 | 2 | 0 | 9 | 30:57 | 4 |
12. | Notorkros FK VET | 11 | 1 | 1 | 9 | 30:79 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 29.3.23 | 18:00 | SCBEC | Stýbla Ďáblic SUP Šachta UK SUP (SVL2A) |
St 29.3.23 | 19:15 | SCBEC | Dřevosprint SC Hvězda VAB F.C. (VL3C) |
St 29.3.23 | 20:30 | SCBEC | Cerveza 18.FC Lachtánci 1.WC (HL6G) |
St 31.5.23 | 18:15 | CESMI | Touš KK Junior Motol VET (VL4A) |
St 31.5.23 | 19:30 | CESMI | Audi United FC Youngsters FC A (HL2B) |
St 31.5.23 | 20:45 | CESMI | Fénix SC Alkohol Tea FC (HL5D) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Ansuma Musa | 4 | 5 |
Barvínek Ondřej | 3 | 0 |
Bejda Stanislav | 9 | 5 |
Hašek Ivan | 7 | 5 |
Hašek Pavel | 1 | 1 |
Hrodek Josef | 9 | 6 |
Kirov Milen | 7 | 0 |
Kunt Tomáš | 11 | 4 |
Manhart Tomáš | 11 | 5 |
Popelka Vít | 1 | 0 |
Salák Michal | 2 | 4 |
Šírl Radek | 4 | 6 |
Šultes Pavel | 10 | 19 |
Víšek Petr | 9 | 9 |
Volkay Pavol | 10 | 4 |