Út 18.4.23 18:00 KORAB J.R.Club VET A Estudiantes VET B   (VL3B)
Út 18.4.23 19:15 KORAB 64! FC Kobylisy B Athletico KMF   (HL8D)
Út 18.4.23 20:30 KORAB Gumídci Méďové FC Společenství utopenců   (HL6D)
Út 2.5.23 18:00 KORAB Stýbla Ďáblic SUP Sedm zbabělých SUP   (SVL2A)
Út 2.5.23 19:15 KORAB Fermé 64! FC Kobylisy B   (HL8D)
Út 2.5.23 20:30 KORAB Celtic THK Gólostroje FC   (HL4B)

22. 6. 23 20:15 ZABEH Vo Beránci FC 11. 3:6 (2:3)
Domácí měli slibný nástup do utkání, dostali se do rychlého vedení, ale poté hru začali ovládat Beránci. Michal Košťál
Vo Beránci FC
David Čáp – Richard Boukal, Radek Havlíček, Jaroslav Míka, Tomáš Opplt, Ondřej Poskočil, Michal Rataj, Pavel Svatek vs Ondřej Dušek – Marek Eberl, Václav Eberl, Jakub Klípa, Lukáš Klípa, Lukáš Procházka, Ilie Rudenco, Ondřej Samohýl, Tomáš Vojtíšek
1. Jaroslav Míka
29. Radek Havlíček
55. Michal Rataj
14., 42. Jakub Klípa
16., 34., 52. Lukáš Klípa
24. Tomáš Vojtíšek
8. 6. 23 20:30 TEMPO Beránci FC Sebranka FC B 10. 3:1 (2:1)
Fotbalovější domácí zaslouženě vyhráli. Jiří Babica
Beránci FC Sebranka FC B
Marek Eberl – Lukáš Eberl, Václav Eberl, Jakub Klípa, Lukáš Klípa, Lukáš Procházka, Ilie Rudenco, Karel Šimůnek, Jiří Sisel, Tomáš Vojtíšek vs Ondřej Laun – Dominik Benda, Petr Haidinger, Jakub John, Matyáš John, Viktor Kadlec, Petr Karban, Martin Kliský, Miroslav Ort
3. Tomáš Vojtíšek
11., 59. Lukáš Klípa
1. Matyáš John
1. 6. 23 20:30 MALES Namo FC Beránci FC 9. 1:3 (0:3)
Bojovné utkání z obou stran. Lukáš Krajči
Namo FC Beránci FC
Jan Kneissl – Dalibor Bambas, Pavel Hejl, Vladimír Hořký, Petr Jiras, Ondřej Krpata, Jan Lehovec, Tadeáš Malátek vs Ondřej DušekLukáš Eberl, Marek Eberl, Václav Eberl, Jakub Klípa, Lukáš Klípa, Václav Novák, Lukáš Procházka, Ilie Rudenco, Ondřej Samohýl, Karel Šimůnek, Tomáš Vojtíšek
54. Ondřej Krpata 2. Tomáš Vojtíšek
10. Jakub Klípa
17. Lukáš Klípa
26. 5. 23 18:15 DEKAN Beránci FC Lužinýýý Boys 8. 2:6 (1:2)
Hezké utkání, hosté byli jasně lepší. Matěj Kodad
Beránci FC Lužinýýý Boys
Ondřej Dušek – Lukáš Eberl, Marek Eberl, Václav Eberl, Václav Novák, Ilie Rudenco, Karel Šimůnek, Tomáš Vojtíšek vs Oleg Koval – Lukáš Adámek, Tomáš Adámek, Martin Bechyně, Zdeněk Hess, Tomáš Turna, Jiří Uher
7. Lukáš Eberl
35. Tomáš Vojtíšek
16., 25., 39., 57. Jiří Uher
40. Tomáš Adámek
45. Lukáš Adámek
18. 5. 23 19:30 ARIT Torpédo Řepy Beránci FC 7. 4:0 (4:0)
Pohledné a svižné utkání, které zvláště v první půli ovládl střelec TorpédaMotyčka. Beránci si gól zasloužili, ale nebyl jim přáno. Martin Janda, Milan Husák
Torpédo Řepy Beránci FC
Jan Turinský – Martin Červenka, David Gruber, Tomáš Kortus, Tadeáš Motyčka, Libor Náměstek, Karel Poupě, Kryštof Vancl vs Ondřej Dušek – Lukáš Eberl, Marek Eberl, Václav Eberl, Jakub Klípa, Lukáš Klípa, Václav Novák, Lukáš Procházka, Ilie Rudenco, Karel Šimůnek, Jiří Sisel
9., 10., 13., 27. Tadeáš Motyčka
12. 5. 23 18:15 HOSTI Beránci FC Inter Hostivař 6. 1:3 (0:1)
Hosté rozhodli zápas ve druhé půli díky většímu důrazu v zakončení. Sergey Greshnyakov
Beránci FC Inter Hostivař
Ondřej Dušek – Lukáš Eberl, Václav Eberl, Lukáš Klípa, Václav Novák, Lukáš Procházka, Ilie Rudenco, Ondřej Samohýl, Karel Šimůnek, Tomáš Vojtíšek vs Daniel Nosek – Jonáš Bohatý, Jan Čapek, Vladimír Černín, Petr Fuchs, Adam Guth, Filip Guth, Michal Lukavec, Matěj Myška, Juraj Slovák, David Ženatý
34. Tomáš Vojtíšek 10. Matěj Myška
49., 50. Adam Guth
27. 4. 23 18:00 HRAB3 Beránci FC Youngsters FC B 5. 2:3 (1:2)
Vyrovnané utkání, vyhrálo šťastnější mužstvo. Dušan Melíšek
Beránci FC Youngsters FC B
Ondřej Dušek – Lukáš Eberl, Marek Eberl, Václav Eberl, Václav Novák, Lukáš Procházka, Ilie Rudenco, Ondřej Samohýl, Karel Šimůnek, Jiří Sisel, Tomáš Vojtíšek vs Michal ŠaněkAkram Al Masani, Karim Hamouche, Michal Král, Dominik Letko, Michal Pánek, Radim Sobotka, Antonín Vávra
28. Karel Šimůnek
40. Tomáš Vojtíšek
11. Akram Al Masani
20. Radim Sobotka
42. Michal Král
20. 4. 23 19:45 MIKU2 Yamato Day 22 Beránci FC 4. 3:4 (2:1)
Velmi vyrovnané utkání, napínavé až do posledních vteřin. Rozhodly dvě proměněné penalty hostů v druhém poločase. Vladimír Nedvídek
Yamato Day 22 Beránci FC
Jan Jelínek – Tomáš Bím, Lukáš Černoch, Ronald K. Howqvist, Vojtěch Patočka, Martin Poláček, David Šiktanc vs Ondřej Dušek – Lukáš Eberl, Marek Eberl, Václav Eberl, Jakub Klípa, Lukáš Klípa, Richard Klípa, Václav Novák, Lukáš Procházka, Ilie Rudenco, Ondřej Samohýl, Karel Šimůnek, Jiří Sisel, Tomáš Vojtíšek
3. Martin Poláček
30. Vojtěch Patočka
39. Ronald K. Howqvist
6. Jakub Klípa
31., 39., 53. Tomáš Vojtíšek
13. 4. 23 19:15 MALES Beránci FC Slamník I.USP 3. 5:3 (2:3)
V prvním poločase byli lepší hosté, ve druhém domácí, kteří nakonec zaslouženě zvítězili. Zdeněk Petr, Marek Grůša
Beránci FC Slamník I.USP
Ondřej Dušek – Lukáš Eberl, Marek Eberl, Václav Eberl, Jakub Klípa, Lukáš Klípa, Richard Klípa, Václav Novák, Lukáš Procházka, Ilie Rudenco, Ondřej Samohýl, Karel Šimůnek, Jiří Sisel, Tomáš Vojtíšek vs Michael Tereba – Matěj Bouší, Jakub Brož, Richard Chlistovský, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva, Patrik Tajčman, Roman Tošner
50. Richard Chlistovský
31. 3. 23 20:30 ZAK Pyjavíce FK Beránci FC 2. 2:5 (0:1)
Do zranění hráče týmu Pyjavíce vyrovnaný zápas. Ve druhém poločase ale domácím bez střídání došly síly. Daniel Vostřez
Pyjavíce FK Beránci FC
Lubomír Kraus – Pavel Blahoňovský, David Brožek, Jan Obrtel, Jaromír Šmatla, Jiří Štěrba, Tomáš Vyležík vs Ondřej Dušek – Lukáš Eberl, Marek Eberl, Václav Eberl, Václav Novák, Lukáš Procházka, Ilie Rudenco, Ondřej Samohýl, Tomáš Vojtíšek
37. Tomáš Vyležík
60. Jiří Štěrba
20., 56. Lukáš Procházka
46., 47. Tomáš Vojtíšek
59. Lukáš Eberl
23. 3. 23 20:30 SANC1 Beránci FC Vystřelený střely 1. 5:3 (5:3)
Rozhodčí se nedostavil. Vyrovnané utkání, které vyhráli domácí díky svému gólmanovi a lepší produktivitě.