Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 19.6.23 | 18:00 | MALES | Sokol Picasso B Saens 1.FC A | 11. | 0:6 k. |
Po 5.6.23 | 20:45 | HANSP | Weekend Warriors FC Sokol Picasso B | 10. | 3:6 |
Po 29.5.23 | 19:15 | ZAK | Sokol Picasso B Milenium Praha FC | 9. | 0:2 |
Po 22.5.23 | 19:15 | ZAK | Zmanipulovanci Sokol Picasso B | 8. | 6:2 |
Po 15.5.23 | 19:15 | ZAK | Sokol Picasso B Dvorce SK MPI | 7. | 6:1 |
St 10.5.23 | 19:00 | METE1 | Purple Team AFK Sokol Picasso B | 6. | 1:4 |
Po 24.4.23 | 19:15 | ZAK | Sokol Picasso B Amfora restaurant | 5. | 7:4 |
Po 17.4.23 | 19:15 | ZAK | Yellow Dildos A Sokol Picasso B | 4. | 2:4 |
Po 3.4.23 | 18:00 | ZAK | Ujde to 1980 SK Sokol Picasso B | 3. | 6:5 |
Po 27.3.23 | 19:15 | ZAK | Sokol Picasso B Blesk VK A | 2. | 8:2 |
Po 20.3.23 | 18:15 | CESMI | Břewnow boys KMK Sokol Picasso B | 1. | 5:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zmanipulovanci | 11 | 9 | 0 | 2 | 100:45 | 18 |
2. | Saens 1.FC A | 11 | 7 | 2 | 2 | 70:32 | 16 |
3. | Sokol Picasso B | 11 | 6 | 0 | 5 | 43:38 | 12 |
4. | Amfora restaurant | 11 | 5 | 1 | 5 | 53:56 | 11 |
5. | Blesk VK A | 11 | 5 | 1 | 5 | 43:54 | 11 |
6. | Yellow Dildos A | 11 | 5 | 0 | 6 | 60:46 | 10 |
7. | Dvorce SK MPI | 11 | 5 | 0 | 6 | 35:56 | 10 |
8. | Weekend Warriors FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 34:53 | 9 |
9. | Milenium Praha FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 34:55 | 9 |
10. | Ujde to 1980 SK | 11 | 7 | 0 | 4 | 49:53 | 8 |
11. | Břewnow boys KMK | 11 | 4 | 1 | 6 | 47:49 | 7 |
12. | Purple Team AFK | 11 | 1 | 1 | 9 | 22:53 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 28.3.23 | 18:00 | HRAB1 | Folprecht 1.FC VET Tycho de Brahe VET (VL4C) |
Út 28.3.23 | 19:15 | HRAB1 | Hosthunters VET B PFC Kodymka (VL3B) |
St 24.5.23 | 19:15 | MOTO1 | Pivní balet Chlapi FK (HL7F) |
St 24.5.23 | 20:30 | MOTO1 | Tetřívci B Praetorians FC A (HL7G) |
St 14.6.23 | 18:00 | HRAB1 | VSK MFF UK Praha VET A Anton aus Tirol (VL2A) |
St 14.6.23 | 19:15 | HRAB1 | Ďáblice FK FELace FK (HL6F) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Axthelm Lumír Daniel | 9 | 3 |
Černý Filip | 7 | 1 |
Douša Daniel | 6 | 4 |
Hora Lukáš | 4 | 0 |
Horníček Jan | 5 | 2 |
Hrkal Filip | 1 | 0 |
Jílek Martin | 5 | 2 |
Kučera Daniel | 2 | 0 |
Lhotský Jiří | 5 | 3 |
Matějka Petr | 9 | 5 |
Molík Martin | 8 | 6 |
Patkáň Kamil | 5 | 8 |
Pěnkava Václav | 8 | 0 |
Pronyšyn Jaroslav | 7 | 5 |
Štika Ondřej | 7 | 4 |