Po 3.4.23 18:30 MIKU3 Eukaryota 2.LKW VET Kojots United VET   (VL4A)
Po 3.4.23 19:45 MIKU3 Hanspaulský beton Squadra Azzurra   (HL5B)
Út 2.5.23 18:15 SLIVE Praga Calcio CC Omlékované Sojky   (HL7C)
Út 2.5.23 19:30 SLIVE Rebel Circus Rumburaci A   (HL4C)
St 24.5.23 19:00 METE1 4077 DUCKS Czech Inn Hotels   (HL4D)
St 24.5.23 20:15 METE1 Prase FC Masáže FC   (HL7G)

20. 6. 23 18:15 HANSP Hashlerka 1993 A Gambo Smíchov SK 11. 7:1 (5:0)
V prvním poločase měla více ze hry Hashlerka, což potvrdila vstřelenými góly. Ve druhém poločase si domácí pohlídali vedení a zaslouženě vyhráli. Milan Husák
Hashlerka 1993 A Gambo Smíchov SK
Leopold Soulek – Petr Glamoš, Pavel Hromadník, Martin Kašík, Velizar Milanov, Veselin Milanov, Jakub Táborský vs Roland Fritsch – Dominik Březina, Štefan Kocian, Jan Komrs, Michael Kratochvíl, Ivan Machač, Roman Mašek, Šimon Rožánek, Jakub Skřivánek
7. Velizar Milanov
10., 16., 25., 57. Veselin Milanov
24. Martin Kašík
31. Jakub Táborský
33. Jan Komrs
8. 6. 23 20:30 MOTO1 Gambo Smíchov SK Gobi dezert 10. 2:3 (0:1)
Utkání nahoru dolů, hosté vyhráli zaslouženě. Dominik Vašut
Gambo Smíchov SK Gobi dezert
Roland Fritsch – Dominik Březina, Štefan Kocian, Michael Kratochvíl, Jakub Kučera, Ivan Machač, Roman Mašek, Jakub Skřivánek, Richard Steidl vs Jakub Plechšmíd – Pablo Castro, Filip Drastich, Raul Gadala-María, Pavel Hřebík, Miroslav Kozel, Ondřej Kubát, Stanislav Sabol, Giorgi Shartava, Jakub Václavek
44. Michael Kratochvíl
56. Dominik Březina
17., 57. Filip Drastich
38. Giorgi Shartava
30. 5. 23 19:30 SLIVE Gambo Smíchov SK Perpetis 9. 0:2 (0:0)
Velmi klidné a pohledné utkání. Miroslav Paleček
Gambo Smíchov SK Perpetis
Roland Fritsch – Dominik Březina, Štefan Kocian, Jan Komrs, Michael Kratochvíl, Jakub Kučera, Ivan Machač, Roman Mašek, Josef Urbánek vs Ladislav Koucký – Marek Dlouhý, David Král, Miroslav Lacman, Vladislav Stašák, Zdeněk Vaněček, Lukáš Vlk, Michal Vlk
35. Miroslav Lacman
36. Marek Dlouhý
25. 5. 23 20:30 STER3 Fermé Gambo Smíchov SK 8. 6:2 (3:2)
Poměrně jednoznačné utkání, ve kterém si výhru připsali domácí. Hosté to ale nevzdali a bojovali až do konce. Klidné utkání.
Fermé Gambo Smíchov SK
Jiří Kriška – Jan Bradna, Ondřej Král, Jiří Lupáč, Milan Panák, Martin Sekerka, Marek Švec vs Roland Fritsch – Štefan Kocian, Jan Komrs, Michael Kratochvíl, Jakub Kučera, Roman Mašek, Jakub Skřivánek, Marek Sýkora
6., 9., 27., 40. Marek Švec
31. Ondřej Král
58. Martin Sekerka
10. Michael Kratochvíl
15. Jakub Kučera
16. 5. 23 18:00 ZAK Gambo Smíchov SK Athletico KMF 7. 0:3 (0:0)
Utkání hrané velmi slušně a čestně. Nakonec ve druhé půli proměnili své šance hosté a zaslouženě zvítězili. Marek Valo
Gambo Smíchov SK Athletico KMF
Roland Fritsch – Dominik Březina, Štefan Kocian, Michael Kratochvíl, Jakub Kučera, Roman Mašek, Jakub Moravec, Jakub Skřivánek, Richard Steidl vs Vadim Karabut – Jakub Fousek, Miloš Frýbert, Marek Hajnovič, Vitalij Karabut, Ladislav Kříž, Václav Kysela, Ondřej Němec, Michael Rutar
37. Marek Hajnovič
45. Ladislav Kříž
60. Vitalij Karabut
4. 5. 23 19:30 CESMI Gambo Smíchov SK Moonboys F.C. 5. 1:9 (0:3)
Zápas patřil převážně týmu Moonboys, který byl techničtější a rychlejší. Nakonec přestřílel soupeře a zaslouženě vyhrál. Milan Husák
Gambo Smíchov SK Moonboys F.C.
Roland Fritsch – Dominik Březina, Štefan Kocian, Michael Kratochvíl, Jakub Kučera, Roman Mašek, Šimon Rožánek, Jakub Skřivánek, Richard Steidl vs Ruslan Zalizniak – Rashad Afandiyev, Vadym Atamanenko, Olexandr Dubanych, Manuel Fortes, Uğur Gők, Vasyl Shkyrta
59. Richard Steidl 12., 16., 41. Vasyl Shkyrta
29., 35., 48. Uğur Gők
46., 46. Olexandr Dubanych
52. Ruslan Zalizniak
25. 4. 23 18:00 KORAB 64! FC Kobylisy B Gambo Smíchov SK 6. 4:1 (1:1)
Slušné utkání. Gambo Smíchov mělo více ze hry, přesto podlehlo dobře hrajícímu soupeři. Miroslav Kotek, Jan Liška
64! FC Kobylisy B Gambo Smíchov SK
Tomáš Hric – Ivan Beliško, Miroslav Hubený, Matej Hušták, Petr Kašpárek, Martin Krchov, Jiří Petrášek, Roman Tumpach, Tomáš Tumpach, Lukáš Tyralík, Jonáš Zýka vs Josef Urbánek – Dominik Březina, Štefan Kocian, Michael Kratochvíl, Jakub Kučera, Roman Mašek, Šimon Rožánek, Richard Steidl, Marek Sýkora
11., 42. Tomáš Tumpach
53. Martin Krchov
55. Miroslav Hubený
23. Michael Kratochvíl
20. 4. 23 20:30 STER2 Majitelé Gambo Smíchov SK 4. 4:1 (1:1)
Pohledné utkání, ve kterém zvítězili domácí. David Kocman
Majitelé Gambo Smíchov SK
Filip Vobořil – Matěj Lukáš Budka, Dominik Čumpl, Ondřej Konvalina, Matyáš Matušek, Matyáš Mužík , Jan Pospíšil, Jan Straka vs Roland Fritsch – Dominik Březina, Štefan Kocian, Michael Kratochvíl, Jakub Kučera, Roman Mašek, Van Nhan Nguyen, Šimon Rožánek, Jakub Skřivánek, Richard Steidl
12. Matěj Lukáš Budka
32. Jan Pospíšil
49. Jan Straka
58. Dominik Čumpl
3. Michael Kratochvíl
4. 4. 23 18:15 SLIVE Gambo Smíchov SK Libeň SK A 3. 5:8 (2:5)
První půle ve slušném tempu, šance na obou stranách, ale Libni tam padaly góly. Druhý poločas nahoru dolů, prakticky shodný s tím prvním, slušná gólová přestřelka. Tomáš Chlum, Ladislav Vizvári
Gambo Smíchov SK Libeň SK A
Petr Dobeš – Štefan Kocian, Jakub Kučera, Ivan Machač, Roman Mašek, Šimon Rožánek, Marek Sýkora, Josef Urbánek vs Jaroslav MatějkaRostislav Bakula, Pavel Čtvrtečka, Petr Havlík, Tomáš Minarovič, Martin Pivoňka, David Řezáč