Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Pá 23.6.23 | 20:45 | BECH | Ukaž ruku SH Stejskalova | 11. | 2:0 |
Pá 9.6.23 | 17:30 | LITVI | SH Stejskalova Tvoje máma FC | 10. | 1:1 |
Pá 2.6.23 | 17:30 | LITVI | Šnek FC B SH Stejskalova | 9. | 0:6 k. |
Pá 26.5.23 | 17:30 | LITVI | SH Stejskalova Strážci Pomeranče | 8. | 6:0 k. |
Pá 19.5.23 | 17:30 | LITVI | Rasta Velbloudi SH Stejskalova | 7. | 10:1 |
Pá 12.5.23 | 17:30 | LITVI | SH Stejskalova Postupická veterans TJ | 6. | 1:0 |
Pá 28.4.23 | 17:30 | LITVI | Masařky z horní dolní SH Stejskalova | 5. | 6:3 |
Pá 21.4.23 | 17:30 | LITVI | SH Stejskalova Máčkaři FK | 4. | 1:4 |
Pá 14.4.23 | 17:30 | LITVI | Kalich club Žižkov SH Stejskalova | 3. | 1:4 |
Pá 31.3.23 | 17:30 | LITVI | SH Stejskalova InBev Tigers | 2. | 1:5 |
Pá 24.3.23 | 17:30 | LITVI | SH Stejskalova Vincentka FC | 1. | 1:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Máčkaři FK | 11 | 7 | 2 | 2 | 46:23 | 16 |
2. | Vincentka FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 43:25 | 15 |
3. | Rasta Velbloudi | 11 | 6 | 2 | 3 | 45:23 | 14 |
4. | Masařky z horní dolní | 11 | 5 | 5 | 1 | 36:18 | 11 |
5. | Postupická veterans TJ | 11 | 5 | 1 | 5 | 24:19 | 11 |
6. | InBev Tigers | 11 | 5 | 1 | 5 | 32:28 | 11 |
7. | Tvoje máma FC | 11 | 4 | 3 | 4 | 30:32 | 11 |
8. | Ukaž ruku | 11 | 6 | 2 | 3 | 37:28 | 10 |
9. | Strážci Pomeranče | 11 | 3 | 4 | 4 | 30:40 | 10 |
10. | SH Stejskalova | 11 | 4 | 1 | 6 | 25:33 | 9 |
11. | Kalich club Žižkov | 11 | 3 | 0 | 8 | 20:33 | 6 |
12. | Šnek FC B | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 12.4.23 | 19:15 | MOTO4 | Fotbaloví bozi Pivní balet (HL7F) |
St 12.4.23 | 20:30 | MOTO4 | Brazzers Praha FC A Turbosršni CF (HL4E) |
Út 9.5.23 | 19:30 | CESMI | Rumburaci A Samson Bonella A (HL4C) |
Út 9.5.23 | 20:45 | CESMI | Vibromax 1985 Havri Havri (HL4C) |
St 14.6.23 | 19:15 | SCBEC | Hvězda VAB F.C. Blesk VK VET A (VL3C) |
St 14.6.23 | 20:30 | SCBEC | Lachtánci 1.WC 64! FC Kobylisy A (HL6G) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Drápela Marek | 8 | 0 |
Klouda Vojtěch | 6 | 0 |
Melmuka Oto | 2 | 0 |
Milický Lukáš | 7 | 4 |
Milický Ondřej | 9 | 0 |
Perk Roman | 5 | 0 |
Říha Adam | 5 | 2 |
Řivnáč Vojtěch | 6 | 2 |
Suk Matouš | 9 | 1 |
Svoboda Tomáš | 9 | 2 |
Ulík Matyáš | 9 | 1 |