Čt 4.5.23 19:00 P1 Sedm zbabělých B Milánek AC   (HL5D)
Čt 4.5.23 20:15 P1 WRP Orange Predators B   (HL5F)
So 27.5.23 08:45 BECH Sen Černý Most II PG Power WCC   (HL5H)
So 27.5.23 10:00 BECH Basta fidli B Česlo   (HL8J)
Út 13.6.23 19:30 LITVI Black mamba IBD Friends Prague   (HL5C)
Út 13.6.23 20:45 LITVI Juggernauts DHL Brohemians   (HL6E)

23. 6. 23 20:45 BECH Ukaž ruku SH Stejskalova 11. 2:0 (0:0)
Vyrovnané utkání, které rozhodlo nedorozumění a vlastní branka hostů. Při závěrečném tlaku pak domácí vstřelili z brejku druhou branku a berou dva body. Jan Kehár
Ukaž ruku SH Stejskalova
Aleš Sedlák – Robert Bílek, Kryštof Blažek, Jan Kokoška, Marko Mitrovič, Michal Štadler, Patrik Žmolík vs Ondřej Milický – Marek Drápela, Vojtěch Klouda, Oto Melmuka, Lukáš Milický, Matouš Suk, Tomáš Svoboda, Matyáš Ulík
43. OG
60. Patrik Žmolík
38. Matouš Suk
11. 6. 23 16:15 P3 Vincentka FC Ukaž ruku 10. 3:2 (1:2)
Bojovné utkání, tým Ukaž ruku byl techničtějším týmem, ale bojovná Vincentka druhý poločas otočila ve svůj prospěch. Milan Husák
Vincentka FC Ukaž ruku
Dominik Strýček – Martin Flieger, Radoje Korecký, Jáchym Križko, Ruben Križko, Vít Matušík, Damian Nesét, Sebastián Nesét, Martin Novák, Vincent Peterka, Daniel Surovcev, Adam Zamojski vs Adam Novák – Robert Bílek, Kryštof Blažek, Jakub Brejcha, Tomáš Hlaváček, Jan Kokoška, Aleš Sedlák, Michal Štadler, Michal Štěpánek, Patrik Žmolík
30., 56. Adam Zamojski
40. Jáchym Križko
4. Jan Kokoška
22. Robert Bílek
4. 6. 23 17:30 P2 Tvoje máma FC Ukaž ruku 9. 2:6 (1:4)
Ukaž ruku byli od první minuty byli lepší a šli si za výhrou. Tvoje máma přispěla ke kvalitě hry férovým přístupem. Karel Janďourek
Tvoje máma FC Ukaž ruku
Leonard Klacek – Jakub Blažek, Michal Čadský, Matěj Hutník, Marek Hvězda, Jakub Kandalík, Mikuláš Kaucký, Tomáš Linhart, Šimon Štrop, Miroslav Svatoš, Štefan Varmus, Jan Veverka vs Adam Novák – Robert Bílek, Kryštof Blažek, Jakub Brejcha, Jan Kokoška, Aleš Sedlák, Michal Štadler, Michal Štěpánek, Patrik Žmolík
27. Marek Hvězda
37. Jakub Blažek
3., 55. Jan Kokoška
22. Patrik Žmolík
23., 29., 31. Robert Bílek
28. 5. 23 16:15 P3 Ukaž ruku Šnek FC B 8. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili v dostatečném počtu.
Ukaž ruku Šnek FC B
Aleš Sedlák – Kryštof Blažek, Jakub Brejcha, Tomáš Hlaváček, Jan Kokoška, Michal Štadler, Patrik Žmolík vs Miroslav Vaněk – Michal Němec, Miroslav Neubauer, Pavel Potměšil
21. 5. 23 18:30 MIKU1 Strážci Pomeranče Ukaž ruku 7. 2:6 (1:4)
Od začátku byl jasně lepším týmem Ukaž ruku. Hosté si vypracovali náskok a zaslouženě vyhráli. Marek Valo
Strážci Pomeranče Ukaž ruku
Richard Zandt – Jakub Crha, Tomáš Prokš, David Rokyta, Petr Rokyta, Slavomír Stárek, David Šťastný vs Adam Novák – Robert Bílek, Kryštof Blažek, Jan Kokoška, Michal Štadler, Patrik Žmolík
11. Petr Rokyta
60. Tomáš Prokš
4., 46. Jan Kokoška
9., 24. Robert Bílek
30., 44. Patrik Žmolík
12. 5. 23 18:00 P3 Ukaž ruku Rasta Velbloudi 6. 2:7 (0:2)
Zasloužené vítězství, Velbloudi byli důraznější a těžili i z chyb gólmana a obrany soupeře. Radek Škarda
Ukaž ruku Rasta Velbloudi
Adam Novák – Robert Bílek, Kryštof Blažek, Jakub Brejcha, Tomáš Hlaváček, Martin Kaska, Jan Kokoška, Aleš Sedlák, Michal Štadler, Michal Štěpánek, Patrik Žmolík vs Alexandr Czapek – Pavel Fábera, Jakub Hospodka, Josef Ibl, Ondřej Sekyrka, Ondřej Špolc, Adam Těšina, Marek Vaculík
48. Michal Štěpánek
57. Robert Bílek
9., 32., 52. Jakub Hospodka
16. Ondřej Sekyrka
36., 48. Adam Těšina
59. Pavel Fábera
28. 4. 23 19:15 SANC1 Postupická veterans TJ Ukaž ruku 5. 0:2 (0:2)
Průměrný zápas se šťastnějším koncem pro hosty. Martin Jedlička
Postupická veterans TJ Ukaž ruku
Marek Volenec – Martin Bejček, Tomáš Branžovský, Lukáš Janečka, Jan Jouda, Dominik Kebrle, Denis Neumann, Hynek Peroutek, Filip Rýgl, Michal Skřivan, Marek Soukup, Martin Veselý, Matěj Zdobinský vs Aleš Sedlák – Robert Bílek, Kryštof Blažek, Jakub Brejcha, Tomáš Hlaváček, Martin Kaska, Jan Kokoška, Marko Mitrovič, Michal Štadler, Michal Štěpánek, Patrik Žmolík
24., 25. Robert Bílek
23. 4. 23 18:45 P3 Ukaž ruku Masařky z horní dolní 4. 4:4 (2:1)
Zápas v dobrém tempu, domácí hráli v prvním poločase lépe a vypracovali si více příležitostí. Hosté dokázali zápas vyrovnat zlepšenou hrou ve druhé půli. Jan Gregorec
Ukaž ruku Masařky z horní dolní
Adam Novák – Robert Bílek, Kryštof Blažek, Jakub Brejcha, Tomáš Hlaváček, Martin Kaska, Jan Kokoška, Marko Mitrovič, Aleš Sedlák, Michal Štadler, Patrik Žmolík vs Matěj Koutenský – Kryštof Bradáč, Matyáš Musil, Jan Radil, Tomáš Soldátek, Petr Svoboda, Martin Vaněček
5. Kryštof Blažek
15. Tomáš Hlaváček
54., 57. Martin Kaska
10. Martin Vaněček
43., 56. Tomáš Soldátek
44. Petr Svoboda
14. 4. 23 19:15 MALES Máčkaři FK Ukaž ruku 3. 7:3 (2:2)
Kvalitní fotbal se zaslouženou výhrou domácích. Josef Klail, Tomáš Procházka
Máčkaři FK Ukaž ruku
Pavel Vála – Adam Bukovský, Teodor Jarý, Tomáš Kodada, Jakub Levinský, Filip Trefný, Josef Tůma vs Adam Novák – Robert Bílek, Kryštof Blažek, Tomáš Hlaváček, Martin Kaska, Jan Kokoška, Aleš Sedlák, Michal Štadler
12. Jakub Levinský
30., 51. Tomáš Kodada
37. Josef Tůma
48., 52., 58. Adam Bukovský
17. Michal Štadler
30., 44. Jan Kokoška
2. 4. 23 15:00 P2 Ukaž ruku Kalich club Žižkov 2. 3:2 (0:0)
Tým Ukaž ruku až ve druhé půli odčaroval kouzlo gólmana Kalichu. Zasloužená výhra. Janďourek
Ukaž ruku Kalich club Žižkov
Adam Novák – Kryštof Blažek, Jakub Brejcha, Tomáš Hlaváček, Martin Kaska, Marko Mitrovič, Michal Štadler, Michal Štěpánek vs Antonín Měchura ml. – Pavel Drbohlav, David Hlaváček, Petr Hromas, Martin Kretík, Radek Nováček, Petr Novotný ml.
43., 52. Jakub Brejcha
49. Martin Kaska
38., 60. Pavel Drbohlav
24. 3. 23 20:15 ZABEH InBev Tigers Ukaž ruku 1. 1:1 (0:1)
Vyrovnané utkání nakonec svého vítěze nenašlo, byť oba týmy se snažily strhnout vedení na svou stranu. Tomáš Andrle, Jan Novák
InBev Tigers Ukaž ruku
Remigiusz Nowak – Jesus Algaba Villar, Dennis Appels, Rafael Israel, Paulo Machado, Sebastian Martinez Fabio, Javier Uladislao Tello, Elliot van Barthold, Sven Weenink vs Adam Novák – Robert Bílek, Kryštof Blažek, Jakub Brejcha, Tomáš Hlaváček, Martin Kaska, Jan Kokoška, Marko Mitrovič, Aleš Sedlák, Michal Štadler, Michal Štěpánek, Patrik Žmolík