Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Pá 23.6.23 | 20:15 | ZABEH | Tvoje máma FC InBev Tigers | 11. | 6:0 k. |
Pá 9.6.23 | 17:30 | LITVI | SH Stejskalova Tvoje máma FC | 10. | 1:1 |
Ne 4.6.23 | 17:30 | P2 | Tvoje máma FC Ukaž ruku | 9. | 2:6 |
Pá 26.5.23 | 18:00 | P2 | Vincentka FC Tvoje máma FC | 8. | 5:2 |
Pá 19.5.23 | 18:00 | MALES | Šnek FC B Tvoje máma FC | 7. | 0:6 k. |
Ne 14.5.23 | 17:30 | ZABEH | Tvoje máma FC Strážci Pomeranče | 6. | 3:3 |
Pá 28.4.23 | 18:15 | PRKOP | Rasta Velbloudi Tvoje máma FC | 5. | 3:3 |
Pá 21.4.23 | 20:30 | MALES | Tvoje máma FC Postupická veterans TJ | 4. | 3:1 |
Pá 14.4.23 | 19:15 | SANC1 | Masařky z horní dolní Tvoje máma FC | 3. | 5:0 |
Pá 31.3.23 | 18:15 | PRKOP | Tvoje máma FC Máčkaři FK | 2. | 0:6 |
Pá 24.3.23 | 20:45 | BECH | Kalich club Žižkov Tvoje máma FC | 1. | 2:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Máčkaři FK | 11 | 7 | 2 | 2 | 46:23 | 16 |
2. | Vincentka FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 43:25 | 15 |
3. | Rasta Velbloudi | 11 | 6 | 2 | 3 | 45:23 | 14 |
4. | Masařky z horní dolní | 11 | 5 | 5 | 1 | 36:18 | 11 |
5. | Postupická veterans TJ | 11 | 5 | 1 | 5 | 24:19 | 11 |
6. | InBev Tigers | 11 | 5 | 1 | 5 | 32:28 | 11 |
7. | Tvoje máma FC | 11 | 4 | 3 | 4 | 30:32 | 11 |
8. | Ukaž ruku | 11 | 6 | 2 | 3 | 37:28 | 10 |
9. | Strážci Pomeranče | 11 | 3 | 4 | 4 | 30:40 | 10 |
10. | SH Stejskalova | 11 | 4 | 1 | 6 | 25:33 | 9 |
11. | Kalich club Žižkov | 11 | 3 | 0 | 8 | 20:33 | 6 |
12. | Šnek FC B | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 12.4.23 | 17:30 | ARIT | Baby Shark Společenství utopenců (HL6D) |
St 12.4.23 | 18:45 | ARIT | Retro Tamu Pua Domácí potřeby SUP (SVL3C) |
St 12.4.23 | 20:00 | ARIT | Ferri FC VET Ekonom WT VET (VL2A) |
St 3.5.23 | 17:30 | ARIT | Bad Boys FC Rarach FC (HL7G) |
St 3.5.23 | 18:45 | ARIT | Yellow Dildos B Suchá dáseň AC (HL7E) |
St 3.5.23 | 20:00 | ARIT | Polární záře Nebeský bastardi (HL5E) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Blažek Jakub | 10 | 1 |
Čadský Michal | 10 | 1 |
Heřman Lukáš | 6 | 1 |
Hutník Matěj | 10 | 2 |
Hvězda Marek | 3 | 1 |
Kandalík Jakub | 10 | 1 |
Kaucký Mikuláš | 10 | 1 |
Klacek Leonard | 9 | 0 |
Linhart Tomáš | 8 | 0 |
Štrop Šimon | 9 | 1 |
Svatoš Miroslav | 7 | 2 |
Varmus Štefan | 10 | 3 |
Veverka Jan | 10 | 2 |