Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 19.6.23 | 18:00 | ZAK | Ujde to 1980 SK Břewnow boys KMK | 11. | 4:12 |
Po 12.6.23 | 19:30 | DEKAN | Milenium Praha FC Břewnow boys KMK | 6. | 6:0 |
Po 5.6.23 | 18:15 | CESMI | Břewnow boys KMK Blesk VK A | 10. | 3:4 |
Po 29.5.23 | 18:15 | CESMI | Břewnow boys KMK Yellow Dildos A | 9. | 6:4 |
Po 22.5.23 | 18:30 | MIKU1 | Saens 1.FC A Břewnow boys KMK | 8. | 11:2 |
Po 15.5.23 | 18:15 | CESMI | Břewnow boys KMK Weekend Warriors FC | 7. | 3:3 |
Po 24.4.23 | 18:15 | CESMI | Břewnow boys KMK Zmanipulovanci | 5. | 5:7 |
Po 17.4.23 | 19:45 | MIKU1 | Dvorce SK MPI Břewnow boys KMK | 4. | 6:3 |
Po 3.4.23 | 18:15 | CESMI | Břewnow boys KMK Purple Team AFK | 3. | 6:0 k. |
Po 27.3.23 | 18:15 | CESMI | Amfora restaurant Břewnow boys KMK | 2. | 3:2 |
Po 20.3.23 | 18:15 | CESMI | Břewnow boys KMK Sokol Picasso B | 1. | 5:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zmanipulovanci | 11 | 9 | 0 | 2 | 100:45 | 18 |
2. | Saens 1.FC A | 11 | 7 | 2 | 2 | 70:32 | 16 |
3. | Sokol Picasso B | 11 | 6 | 0 | 5 | 43:38 | 12 |
4. | Amfora restaurant | 11 | 5 | 1 | 5 | 53:56 | 11 |
5. | Blesk VK A | 11 | 5 | 1 | 5 | 43:54 | 11 |
6. | Yellow Dildos A | 11 | 5 | 0 | 6 | 60:46 | 10 |
7. | Dvorce SK MPI | 11 | 5 | 0 | 6 | 35:56 | 10 |
8. | Weekend Warriors FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 34:53 | 9 |
9. | Milenium Praha FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 34:55 | 9 |
10. | Ujde to 1980 SK | 11 | 7 | 0 | 4 | 49:53 | 8 |
11. | Břewnow boys KMK | 11 | 4 | 1 | 6 | 47:49 | 7 |
12. | Purple Team AFK | 11 | 1 | 1 | 9 | 22:53 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 29.3.23 | 18:30 | MIKU1 | Pražačka seniors A Klokan Perón club SUP (SVL1A) |
St 29.3.23 | 19:45 | MIKU1 | Vokra VV AC SK FC (HL3C) |
St 26.4.23 | 18:30 | MIKU1 | Santa Tranta PC C Restaurace U Pecků B (HL3C) |
St 26.4.23 | 19:45 | MIKU1 | Tyran Saens 1.FC VET A Notorkros FK VET (VL1A) |
St 24.5.23 | 18:30 | MIKU1 | Demínka B Inter Urus (HL7E) |
St 24.5.23 | 19:45 | MIKU1 | Tyran Saens 1.FC VET A Queen´s park club VET (VL1A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Alba Roman | 7 | 8 |
Bulíček Jaromír | 5 | 2 |
Haleš Michal | 3 | 3 |
Kahovec Karel | 9 | 3 |
Kulhawik Tomáš | 2 | 0 |
Machata Martin | 5 | 6 |
Musil Radovan | 6 | 1 |
Parfus Jiří | 3 | 0 |
Pilka Jan | 8 | 0 |
Půček Marek | 6 | 9 |
Šimůnek Josef | 1 | 0 |
Šiškun Ivan | 5 | 3 |
Šiškun Michal | 10 | 2 |
Šulc Vojtěch | 5 | 1 |
Tůma Karel | 8 | 2 |
Vondra Matěj | 1 | 2 |