18. 11. 12 11:15 STOD Gólostroje FC Sargas FC 10. 2:1 (0:1)
Klidné a vyrovnané utkání rozhodla branka v závěru. Trnka
Jiří Stuchlík – Jan Fiedler, Jan Herych, Vojtěch Krobot, Jan Mádr, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl vs Jan Navrátil – Miroslav Čáslavka, Josef Hora, Daniel Hylas, Luděk Litera, Tomáš Ouřada, František Synovec
45. Jakub Noha
59. Vojtěch Krobot
5. Miroslav Čáslavka
9. 11. 12 18:15 DEKAN Rosengart FC Gólostroje FC 9. 0:2 (0:1)
Kvalitní zápas plný nasazení a pěkných kombinací vyhrál početnější tým hostů, který si dokázal vytvářet tlak a měl přesnější mušku. Vyčnívaly především perfektní výkony gólmanů a obou kapitánů, což mělo vliv na dobrou organizaci hry a nízké skóre. Michael Krutina, Ondřej Příhonský
Rosengart FC Gólostroje FC
Michal Petrov – Jiří Charousek, Lukáš Němec, Michal Petrov, David Planka, Milan Reljič, Adam Vošvrda vs Jiří Stuchlík – Jan Fiedler, Jan Herych, Vojtěch Krobot, Jan Mádr, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl
27. Vojtěch Noha
50. Jakub Noha
2. 11. 12 19:30 HANSP Gólostroje FC Real Hagrid CF 8. 2:1 (2:1)
Velice slušně odehrané utkání. Golostroje předvedli větší důraz v zakončení a zvítězili zaslouženě. Vyzdvihl bych hráče za jejich sportovní přístup. Jan Koreš, Vitaliy Shobey
Gólostroje FC Real Hagrid CF
Jiří Stuchlík – Jan Fiedler, Jan Herych, Vojtěch Krobot, Jan Mádr, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl vs Dominik Herman – Richard Bandžak, František Fiala, Jakub Kurnas, Matouš Lorenc, Michal Novák, Petr Šimsa
10. Vít Nohejl
24. Vojtěch Noha
5. Jakub Kurnas
26. 10. 12 20:45 DEKAN Pyjavíce FK Gólostroje FC 7. 5:2 (3:0)
Pohledné a svižné utkání, které nabídlo spoustu šancí na obou stranách. Domácí lépe bránili a podnikali smrtící brejky do otevřené obrany a v první půli rozhodli o osudu utkání. Lukáš Paluka, Tomáš Tenkl
Pyjavíce FK Gólostroje FC
Lubomír Kraus – Marcel Franěk, Jan Jedlička, Jaroslav Kraus, Jan Obrtel, Pavel Pazdýrka, Petr Pouzar vs Jiří Stuchlík – Jan Fiedler, Jan Herych, Vojtěch Krobot, Jan Mádr, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl
10. Pavel Pazdýrka
18. Jan Obrtel
20., 37. Petr Pouzar
31. Jaroslav Kraus
40. Jakub Noha
42. Jan Herych
19. 10. 12 20:30 ZAK Gólostroje FC Pradox 1.FC 6. 1:2 (1:0)
Vyplatí se hrát až do konce utkání, což hosté názorně předvedli. Kovařík
Gólostroje FC Pradox 1.FC
Jiří Stuchlík – Jan Fiedler, Jan Herych, Vojtěch Krobot, Jan Mádr, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl vs Radek Sahula – Ondřej Hatina, Tomáš Hettner, Ladislav Houžvička, Martin Kolínek, Josef Melen, Michal Roháč, Daniel Růžička, Roman Sahula
14. Vojtěch Krobot 31 Vojtěch Noha 52. Tomáš Hettner
58. Martin Kolínek
54. Michal Roháč
60. Michal Roháč
14. 10. 12 11:15 STOD Kamikaze AbyDal LC Gólostroje FC 5. 5:2 (1:2)
Utkání začali lépe hosté, ale ve druhém poločase doplatili na nedostatek hráčů a nedokázali čelit tempu soupeře. Utkání bylo hodně vyhecované a jak bývá bohužel zvykem, někdy se víc diskutovalo než hrálo. Zdeněk Hradecký, Filip Havel
Kamikaze AbyDal LC Gólostroje FC
Pavel Rams – David Brož, Pavel Brychta, Martin Mráz, Karel Pavlišín, Zdeněk Pešta, Jan Petrák, Jan Žigmond, Pavel Zita vs Jiří Stuchlík – Jan Herych, Vojtěch Krobot, Jan Mádr, Vojtěch Noha, Vít Nohejl
27. Jan Žigmond
42., 43. Jan Petrák
53., 55. Zdeněk Pešta
38 David Brož 14. Vojtěch Noha
26. Jan Mádr
5. 10. 12 20:45 HANSP Gólostroje FC ALT 1.AK 4. 3:10 (1:4)
Rozhodčí se k utkání nedostavil, odpískal zástupce týmu hostů.
Gólostroje FC ALT 1.AK
Jiří Stuchlík – Jan Fiedler, Jan Herych, Vojtěch Krobot, Jan Mádr, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl vs Július Šaróka – Martin Bauer, Jiří Bejček, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Jiří Fábera, Petr Höfner, Ondřej Sirko
23., 43. Jakub Noha
53. Vojtěch Krobot
21., 25. Miroslav Bílek
24., 27., 40., 43., 53., 57. Jiří Bejček
58. Július Šaróka
60. Michal Čejka
21. 9. 12 19:15 SCBEC Gólostroje FC Co je? 3. 5:6 (2:2)
Pohledné utkání od první do poslední minuty, kde zvítězilo šťastnější mužstvo. Kratochvíl
Gólostroje FC Co je?
Jiří Stuchlík – Jan Fiedler, Jan Herych, Vojtěch Krobot, Jan Mádr, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl vs Jaroslav Kašpárek – Jaromír John, Jiří Klůna, Karel Krčil, Karel Šimek, Jiří Štechmüller, Pavel Tomášek, Petr Vorm