9. Deportivo Estudiantil FC A 11 3 3 5 29:37 9

Ne 7.10.12 15:15 STER3 Sestra Sojka Koza znezaneřáděná   (HL8Q)
Ne 7.10.12 16:30 STER3 Letňany BD NBND FC   (HL8R)
Ne 14.10.12 15:15 STER2 City Lhotka FC Fiasko   (HL8R)
Ne 14.10.12 16:30 STER2 Atomový veverky B Alkmar   (HL8R)
Ne 4.11.12 18:45 ZABEH s.Oliver A Sokol Vysočany B   (HL5I)
Ne 4.11.12 20:00 ZABEH Bedna 98 FC Traktor humus A   (HL2B)

27. 11. 12 20:15 STER3 Koberce Trend ARG TBC Lachtan A 11. 2:4 (1:2)
Koberce Trend ARG TBC Lachtan A
Tomáš Kamler – Pavel Chvojka, Viktor Doleček, Jiří Fichtner, Tomáš Fichtner, Petr Horák, Václav Kuba, Tomáš Vyhnal vs David Ondřej – Tomáš Andrle, Jiří Balla, Dimitar Dimitrov, Kiril Kirilov, Michal Krystín, Lukáš Mádr, Antonín Příkaský, Tomáš Říčka, Filip Roháč, Vítězslav Stejskal, Jan Vejmelka
28., 48. Pavel Chvojka 16., 41. Vítězslav Stejskal
21. Filip Roháč
55. Antonín Příkaský
18. 11. 12 11:15 P2 TBC Lachtan A Veget FC 10. 5:4 (2:0)
Vyrovnaný zápas. Jiří Hálek, Dmitry Zimarev
TBC Lachtan A Veget FC
David Ondřej – Tomáš Andrle, Jiří Balla, Kiril Kirilov, Michal Krystín, Lukáš Mádr, Jozef Novák, Antonín Příkaský, Tomáš Říčka, Filip Roháč vs Adam Kubiš – Josef Beníšek, Zdeněk Dítě, Robert Hladík, Lukáš Hypšman, David Jirotka, Pavel Lajda, Štěpán Podaný, Marek Schuma
51., 54. Štěpán Podaný
7. 11. 12 20:15 STOD GoHosp PK TBC Lachtan A 9. 2:2 (1:1)
GoHosp PK TBC Lachtan A
Daniel Doležal – Rudolf Král, Martin Kroupa, Ondřej Kupec, Martin Oubram, Vilém Řehák, Maroš Škvara, Vladimír Vaněk vs David Ondřej – Tomáš Andrle, Jiří Balla, Dimitar Dimitrov, Kiril Kirilov, Michal Krystín, Antonín Příkaský, Filip Roháč
15. Martin Kroupa
57. Martin Oubram
20., 50. Antonín Příkaský
30. 10. 12 19:00 P1 TBC Lachtan A Steve 8. 2:2 (0:1)
Pěkné utkání, ve kterém nechyběla rychlost a nasazení. V prvním poločase měli mírně navrch hosté, ve druhém poločase však postupně fyzicky upadali a naopak domácí přidali, což nakonec dokázali zaslouženým vyrovnáním necelé 2 minuty před koncem. Jiří Staš, Róbert Smida
TBC Lachtan A Steve
David Ondřej – Jiří Balla, Dimitar Dimitrov, Kiril Kirilov, Michal Krystín, Lukáš Mádr, Jozef Novák, Antonín Příkaský, Tomáš Říčka, Filip Roháč vs Jozef Ščury – Petr Exner, Přemysl Hanák, Filip Hrbek, Jan Kokeš, Rostislav Kosek, Jan Laibl, Daniel Sviták, Slavomír Trepera
47., 58. Michal Krystín 6. Jan Laibl
34. Rostislav Kosek
23. 10. 12 19:00 P1 Deportivo Estudiantil FC A TBC Lachtan A 7. 2:2 (1:1)
Ve vysokém tempu odehrané utkání. Deportivo doplatilo na přílišné mazlení se s míčem a nedostávali se tolik do zakončování.Naopak si hráči Lachtanu zodpovědnou hrou zajistili bod. Týmy si spravedlivě rozdělili body.
Tomáš Kubr, Petr Hoskovec
Deportivo Estudiantil FC A TBC Lachtan A
Luis A. Padilla Mendoza – Javier Dario Acosta Serrano, Jorge Mario Barrera Custodio, Andres Felipe Caballero, Jesus Castillo, Manuel Gonzalez, Miguel Santiago Lasso Alvear, Guillermo Sebastian Menendez, Giovanni Mina, Martín Perez Rodríguez vs David Ondřej – Jiří Balla, Dimitar Dimitrov, Kiril Kirilov, Michal Krystín, Lukáš Mádr, Jozef Novák, Antonín Příkaský, Filip Roháč, Vítězslav Stejskal
27. Guillermo Sebastian Menendez
42. Giovanni Mina
15., 44. Michal Krystín
16. 10. 12 17:00 HANSP TBC Lachtan A Slamník I.USP 6. 4:0 (2:0)
Lachtani se sešli v silnější sestavě než soupeř a postupně se dokázali herně i brankově prosadit. Plucar, Hošek
TBC Lachtan A Slamník I.USP
Tomáš Andrle – Dimitar Dimitrov, Kiril Kirilov, Michal Krystín, Lukáš Mádr, Antonín Příkaský, Filip Roháč, Vítězslav Stejskal vs Tomáš Mleziva – Petr Casanova, Jakub Rákosník, Otakar Rákosník, Filip Sidorjak, Vladimír Sidorjak, Jan Věžník
22. Vítězslav Stejskal
24., 44. Antonín Příkaský
53. Michal Krystín
9. 10. 12 19:30 MIKU3 Eden 1999 TBC Lachtan A 5. 2:3 (2:1)
Eden začal proti fyzicky vybavenějšímu soupeři ideálně a dvěma slepenými góly v úvodu utkání rychle vedl. Lachtanní obrana ale nakonec začala fungovat a celému týmu se podařilo trpělivým výkonem výsledek obrátit. Ondřej Kolanda, Milan Dařina
Eden 1999 TBC Lachtan A
Karel Mařík – Robert Domašínský, Zdeněk Kremlík, Karel Mařík, Jan Matějka, Ladislav Němec, David Pšenica, Petr Sedlák vs David Ondřej – Tomáš Andrle, Jiří Balla, Kiril Kirilov, Michal Krystín, Lukáš Mádr, Jozef Novák, Antonín Příkaský, Tomáš Říčka, Filip Roháč
5. Robert Domašínský
5. Petr Sedlák
12., 50. Antonín Příkaský
36. Michal Krystín
2. 10. 12 19:00 P3 TBC Lachtan A Rychlí hroši APK 4. 2:4 (2:1)
V první půli měli navrch hosté, přesto ji po gólu do šatny prohráli. Po přestávce se hra vyrovnala, hosté ale začali střílet góly. Vojtěch Svoboda, Jan Kareta
TBC Lachtan A Rychlí hroši APK
David Ondřej – Tomáš Andrle, Jiří Balla, Michal Krystín, Lukáš Mádr, Jozef Novák, Antonín Příkaský, Tomáš Říčka vs Roman Balcárek – Zdeněk Branžovský, Vladimír Burian, Jan Guzman, Pavel Hofrichter, Jiří Horák, Václav Lokajíček, Jan Miláček, Vít Řezníček, Ondřej Vaňura
14., 30. Jiří Balla 28 Michal Krystín 10. Zdeněk Branžovský
32., 42., 43. Jan Miláček
25. 9. 12 19:30 SLIVE 1.FP Praha TBC Lachtan A 1. 4:3 (2:1)
1.FP Praha si vytvořila díky dvěma totožným střelám z dálky dostatečný náskok, ale na konci zápasu Lachtan tlačil a málem se mu podařilo srovnat.
1.FP Praha TBC Lachtan A
Ivan Bareš – Ondřej Beran, Tomáš Dvonč, Vladimír Fojt, Ondřej Kuděj, Jaroslav Kudela, Filip Novotný, Adam Sajfrt vs Jiří Balla – Tomáš Andrle, Dimitar Dimitrov, Kiril Kirilov, Lukáš Mádr, David Ondřej, Antonín Příkaský, Tomáš Říčka, Vítězslav Stejskal