Po 24.9.12 20:45 DEKAN Limita Litrpůl FC   (HL4A)

27. 11. 12 19:30 SLIVE Notorkros FK GoHosp PK 11. 2:7 (1:3)
Hosté ovládali hru po celé utkání a zaslouženě zvítězili. Husák,Hošek
Pavel Mirvald – Jan Brázda, Jan Dvořáček, Vlastimil Koranda, Josef Kostka, Tomáš Sába, Svatoslav Zajíček, Jan Zlatník vs Daniel Doležal – Rudolf Král, Martin Kroupa, Ondřej Kupec, Martin Oubram, Vilém Řehák, Maroš Škvara, Vladimír Vaněk
16., 51. Vilém Řehák
23., 34., 42. Vladimír Vaněk
56. Martin Kroupa
13. 11. 12 19:30 MIKU3 Deportivo Estudiantil FC A Notorkros FK 10. 1:1 (0:1)
Pěkné, tvrdé utkání s častými fauly. Remíza byla spravedlivým vyústněním za předvedené výkony obou týmů. Petr Jambor
Deportivo Estudiantil FC A Notorkros FK
Luis A. Padilla Mendoza – Javier Dario Acosta Serrano, Jorge Mario Barrera Custodio, Andres Felipe Caballero, Jesus Castillo, Manuel Gonzalez, Miguel Santiago Lasso Alvear, Guillermo Sebastian Menendez, Giovanni Mina, Martín Perez Rodríguez vs Pavel Mirvald – Marek Coufal, Jan Dvořáček, Petr Jirgl, Vlastimil Koranda, Martin Kosek, Josef Kostka, Daniel Mirvald, Tomáš Sába, Jan Zlatník
51. Jesus Castillo 28. Marek Coufal
6. 11. 12 19:30 MIKU3 Notorkros FK Eden 1999 9. 4:2 (1:2)
Svižně hrané utkání, domácí spíše tahali za kratší konec, ale nakonec utkání vyhráli. Jiří Caithaml, Michal Vrátný
Notorkros FK Eden 1999
Pavel Mirvald – Marek Coufal, Jan Dvořáček, Petr Jirgl, Vlastimil Koranda, Martin Kosek, Josef Kostka, Jan Zlatník vs Karel Mařík – Robert Domašínský, Zdeněk Kremlík, Jan Matějka, Filip Němec, David Pšenica, Jakub Strouhal
22., 57. Vlastimil Koranda
48., 55. Martin Kosek
14. Robert Domašínský
23. David Pšenica
30. 10. 12 20:45 MIKU1 A.G.Č.V. Notorkros FK 8. 3:3 (0:2)
Zasloužená remíza, průměrné utkání. Jan Brabenec, Pavel Machálek
A.G.Č.V. Notorkros FK
Petr Jarolímek – Jiří Hendrich ml., Libor Hošek, Miloš Klouček, Daniel Krynický, Vladimír Myslík, Stanislav Pech, Ondřej Urbánek vs Pavel Mirvald – Jan Brázda, Marek Coufal, Jan Dvořáček, Vlastimil Koranda, Martin Kosek, Daniel Mirvald, Tomáš Sába, Jan Zlatník
46., 55. Ondřej Urbánek
50. Vladimír Myslík
15. Jan Zlatník
26. Daniel Mirvald
47. Marek Coufal
33. Vlastimil Koranda
23. 10. 12 19:30 MIKU2 Notorkros FK 1.FP Praha 7. 2:2 (2:0)
Vyrovnané utkání se zaslouženou remízou. Petr Jeník, Martin Vojtěch
Notorkros FK 1.FP Praha
Pavel Mirvald – Jan Brázda, Marek Coufal, Jan Dvořáček, Vlastimil Koranda, Martin Kosek, Jakub Mandát, Tomáš Sába, Jan Zlatník vs Vladimír Fojt – Ivan Bareš, Ondřej Beran, Tomáš Dvonč, Ondřej Kuděj, Filip Novotný, Michal Petr, Tomáš Petr, Adam Sajfrt
20., 21. Jan Brázda 37. Ondřej Beran
50. Adam Sajfrt
55. Tomáš Petr
16. 10. 12 19:30 MIKU1 Veget FC Notorkros FK 6. 0:1 (0:1)
Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro Notokros.
Veget FC Notorkros FK
Adam Kubiš – Josef Beníšek, Zdeněk Dítě, Robert Hladík, Lukáš Hypšman, David Jirotka, Pavel Lajda, Lukáš Urbančík vs Pavel Mirvald – Marek Coufal, Jan Dvořáček, Vlastimil Koranda, Martin Kosek, Josef Kostka, Jakub Mandát, Daniel Mirvald, Jan Zlatník
8. Martin Kosek
9. 10. 12 19:30 MIKU1 Notorkros FK Steve 5. 3:2 (0:2)
zajímavé utkání, ve kterém hostům patřil první poločas, ale Notorkros výsledek v posledních deseti minutách obrátil. Remíza by byla spravedlivější. Radek Matoušek, Petr Žižka
Notorkros FK Steve
Pavel Mirvald – Marek Coufal, Jan Dvořáček, Petr Jirgl, Martin Kosek, Jakub Mandát, Daniel Mirvald, Jan Zlatník vs Jozef Ščury – Petr Exner, Přemysl Hanák, Jan Kokeš, Jan Laibl, Bastien Lizé, Zdeněk Matějík, Daniel Sviták, Slavomír Trepera
50. Martin Kosek
57., 59. Jakub Mandát
3. Jan Kokeš
22. Daniel Sviták
2. 10. 12 17:00 HANSP Slamník I.USP Notorkros FK 4. 3:0 (2:0)
Domácí byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Petr Pavlíček, Petr Staveník
Slamník I.USP Notorkros FK
Tomáš Mleziva – Petr Casanova, Martin Chalupa, Ivo Dudek, Jakub Rákosník, Otakar Rákosník, Daniel Tereba, Michael Tereba, Jan Věžník vs Pavel Mirvald – Jakub Bušo, Jan Dvořáček, Vlastimil Koranda, Martin Kosek, Josef Kostka, Jakub Mandát, Daniel Mirvald, Jan Zlatník
7. OG
16., 50. Jan Věžník
18. 9. 12 19:30 MIKU3 Notorkros FK Rychlí hroši APK 3. 4:2 (1:2)
Ze začátku utkání udávali tempo hry hosté a i v koncovce byli produktivnější. Ve 2. poločase se hra obrátila a stejně tak i výsledek. Velmi kvalitní utkání v duchu fair play. Karel Třesohlavý, Lukáš Kratochvíl
Notorkros FK Rychlí hroši APK
Pavel Mirvald – Marek Coufal, Jan Dvořáček, Vlastimil Koranda, Daniel Mirvald, Tomáš Sába, Jan Zlatník vs Luboš Prosecký – Vladimír Burian, Jan Guzman, Pavel Hofrichter, Jiří Horák, Václav Lokajíček, Vít Řezníček, Ondřej Vaňura
30., 47. Tomáš Sába
36., 41. Jan Dvořáček
10. Ondřej Vaňura
23. Vít Řezníček
11. 9. 12 19:30 MIKU3 TBC Lachtan A Notorkros FK 2. 3:1 (0:1)
Notorkros šel do vedení, ale 2. poločas domácí přidali a rozhodli zápas ve svůj prospěch, když na 3:1 dali v posledních vteřinách zápasu. Husák
TBC Lachtan A Notorkros FK
David Ondřej – Tomáš Andrle, Jiří Balla, Dimitar Dimitrov, Lukáš Mádr, Jozef Novák, Antonín Příkaský, Tomáš Říčka, Vítězslav Stejskal vs Pavel Mirvald – Jan Dvořáček, Vlastimil Koranda, Martin Kosek, Josef Kostka, Jakub Mandát, Daniel Mirvald, Tomáš Sába, Jan Zlatník
38. Jiří Balla
41. Vítězslav Stejskal
60. Dimitar Dimitrov
12. Jakub Mandát
4. 9. 12 19:30 MIKU2 Koberce Trend ARG Notorkros FK 1. 6:8 (4:1)
Po první půli se zdálo, že je rozhodnuto, ale hraje se 60 minut! Konec zápasu vyzněl zcela pro hosty, kteří drtivým tlakem a větší vůlí po vítězství dokázali urvat oba body. Trnka
Koberce Trend ARG Notorkros FK
Michal Kobliha – Pavel Chvojka, Viktor Doleček, Jiří Fichtner, Tomáš Fichtner, Tomáš Kamler, Tomáš Růžička, Tomáš Vyhnal vs Pavel Mirvald – Jakub Bušo, Marek Coufal, Jan Dvořáček, Bohumil Janeček, Petr Jirgl, Vlastimil Koranda, Martin Kosek, Josef Kostka, Jakub Kupec, Jakub Mandát, Tomáš Sába, Svatoslav Zajíček