12. Hashlerka THC 1993 A 11 1 1 9 10:38 -1

So 13.10.12 13:45 TEMPO Blesk VK B Torpedo Praclub   (HL7H)
So 13.10.12 15:00 TEMPO Marami 1.FC S nadhledem   (HL8F)
So 17.11.12 08:45 zzZARUB Lužinýýý Boys Xichties FC   (HL7I)
So 17.11.12 10:00 zzZARUB VV Vokra VV Úderka Žižkov   (VL2A)
Ne 25.11.12 16:15 HANSP Gente - Yeti FC Šotgani   (HL4F)
Ne 25.11.12 17:30 HANSP Dejvický expres Hustec   (HL4E)

2. 12. 12 12:30 ZAK Petrovice A Dynamo UK 11. 0:13 (0:7)
Domáícím se v 10. minutě zranil hráč a dohrávali pouze ve čtyřech, což se projevilo na výsledku. Ondřej Svitavský, Jan Řezníček
Petrovice A Dynamo UK
David Vojáček – Vladimír Čech, Jan Charvát, Roman Chládek, Pavel Dubský, Tomáš Hauk, Martin Šebesta vs Oleg Ivantsiv – Anatoliy Buntushak, Yaroslav Dmytruk, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Yosyp Kovaliv, Ivan Krechun, Ruslan Kvasnyuk, Dmytro Kyprych, Taras Kytselyak, Petro Oliinyk
4., 18., 55. Ivan Krechun
7., 49. Petro Oliinyk
8., 21., 26., 45. Dmytro Kyprych
13., 56. Mykhaylo Karabin
47. Vitaliy Karabin
48. Yaroslav Dmytruk
18. 11. 12 10:00 STOD Dynamo UK Lucky team 10. 5:2 (2:0)
Bojovné utkání, ve kterém domácí byli od začátku lepší a zaslouženě vyhráli. Trnka
Dynamo UK Lucky team
Yosyp Kovaliv – Yaroslav Dmytruk, Yakiv Gurak, Juba Hamid, Oleg Ivantsiv, Vitaliy Karabin, Ivan Krechun, Ruslan Kvasnyuk, Dmytro Kyprych, Petro Oliinyk vs Michal Adámek – Dušan Blaha, Jakub Gottwald, Stanislav Hoch, Jakub Káš, Michal Kebert, Radek Tůma, Jiří Uher, Martin Valter
7. Ruslan Kvasnyuk
10., 45. Ivan Krechun
33. Dmytro Kyprych
43. Vitaliy Karabin
49., 57. Jakub Káš 10. Michal Adámek
43. Radek Tůma
11. 11. 12 11:15 TEMPO Hodkovičky United FC Dynamo UK 9. 4:3 (2:2)
Včasný gól v utkání způsobil rychlý spád hry v prvním poločase, z čehož vyústilo mnoho osobních soubojů, často zbytečně agresivních a hráči se místy soustředili na hádky více než na hru. Což byla škoda, protože oba týmy měly kvalitu na to předvést pohledný fotbal. Silou vůle nakonec zvrátil výsledek tým domácích. Alois Sečkár, Radek Churaň
Hodkovičky United FC Dynamo UK
Jan Šubrt – Jakub Hněvkovský, Dominik Kárník, Štěpán Materna, Lukáš Mergl, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar vs Oleg Ivantsiv – Anatoliy Buntushak, Yaroslav Dmytruk, Yakiv Gurak, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Yosyp Kovaliv, Ivan Krechun, Ruslan Kvasnyuk, Dmytro Kyprych, Taras Kytselyak, Petro Oliinyk
22. Mykhaylo Karabin
4. 11. 12 17:30 ZAK Dynamo UK Hashlerka THC 1993 A 8. 2:0 (1:0)
Hašlerka stačila fyzicky, herně však neměla nárok.
Dynamo UK Hashlerka THC 1993 A
Oleg Ivantsiv – Anatoliy Buntushak, Yaroslav Dmytruk, Yakiv Gurak, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Yosyp Kovaliv, Ivan Krechun, Taras Kytselyak vs Tomáš Prchal – Ladislav Boch, Jiří Cibelius, Luboš Davídek, Petr Glamoš, Aleš Hodaň, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Petr Vachl
28. Taras Kytselyak
59. Mykhaylo Karabin
28. 10. 12 10:00 P2 Dynamo UK Splašený kozy TR 7. 3:2 (1:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou Dynama UK. Smetana
Dynamo UK Splašený kozy TR
Oleg Ivantsiv – Anatoliy Buntushak, Yaroslav Dmytruk, Yakiv Gurak, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Yosyp Kovaliv, Ivan Krechun, Taras Kytselyak vs Karel Křivánek – Martin Antony, Milan Flanderka, Michal Hladík, Tomáš Honz, Milan Jiroušek, Vojtěch Kotrba, Lubor Matras, Michael Repetný, Lukáš Tejnor, Štěpán Vršťala
26., 37. Taras Kytselyak
49. Mykhaylo Karabin
42. Vojtěch Kotrba
55. Lukáš Tejnor
21. 10. 12 12:30 HANSP Bruchos HFC Dynamo UK 6. 4:4 (4:1)
V prvním poločase si lepší tým Bruchos  vytvořil 3brankový náskok. Ve druhém poločase ovšem hráči Dynama začali hrát na 110% a díky tomu zaslouženě vyrovnali. Filip Kolár, Milan Mařík
Bruchos HFC Dynamo UK
Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Pavel Bendl, Filip Čabrádek, Adam Doležal, Martin Macháček, Tomáš Renč, Martin Vlk, Martin Vojíř vs Oleg Ivantsiv – Anatoliy Buntushak, Yaroslav Dmytruk, Yakiv Gurak, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Yosyp Kovaliv, Ivan Krechun, Taras Kytselyak
4., 6., 23. Martin Macháček
15. Adam Doležal
7., 47. Mykhaylo Karabin
41. Yaroslav Dmytruk
43. Ivan Krechun
14. 10. 12 09:45 BECH Dynamo UK Angmar A 5. 1:0 (1:0)
Hosté nastoupili pouze ve čtyřech v poli, díky výkonu brankáře ale i tak sahali po bodu. Tomáš Růžička, Václav Růžička
Dynamo UK Angmar A
Oleg Ivantsiv – Anatoliy Buntushak, Yaroslav Dmytruk, Yakiv Gurak, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Yosyp Kovaliv, Ivan Krechun vs Jaroslav Frencl – Josef Brožek, Petr Dvořáček, Tomáš Fišer, Jiří Šíp
14. Yaroslav Dmytruk
7. 10. 12 15:00 P2 Absinth Dynamo UK 4. 0:0 (0:0)
Vypjaté utkání ve svižném tempu nabídlo zajímavou podívanou na vyrovnanou hru kvalitních mančaftů. Vojtěch Gavriněv, František Myslivec
Absinth Dynamo UK
Kristián Malina – Lukáš Hucík, Ladislav Just, Michal Kolařík, Martin Moník, Hynek Šimon, Michal Vacátko vs Oleg Ivantsiv – Anatoliy Buntushak, Yaroslav Dmytruk, Yakiv Gurak, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Yosyp Kovaliv, Ivan Krechun
23. 9. 12 11:15 P2 Dynamo UK JH 3. 2:1 (2:1)
Pěkné utkání, vyhrálo lepší mužstvo, které vynikalo příkladnou obětavostí.
Dynamo UK JH
Oleg Ivantsiv – Yaroslav Dmytruk, Yakiv Gurak, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Yosyp Kovaliv, Ivan Krechun, Taras Kytselyak vs Ondřej Trunečka – Miroslav Benáček, Michael Jirovský, Jan Kopecký, Vladimír Kuklík, Ondřej Novák, Martin Šnajdr, Michael Turek
3. Taras Kytselyak
24. Mykhaylo Karabin
26 Taras Kytselyak 1. Michael Jirovský 23. Jan Kopecký
16. 9. 12 12:30 P1 Sever 1.FC Dynamo UK 2. 1:5 (1:3)
Svižné, místy zbytečně vyhrocené utkání ve vysokém tempu. Dynamo proměnilo více šancí a zaslouženě vyhrálo. Rosenberger
Sever 1.FC Dynamo UK
Roman Kuba – Karel Frankota, Michal Kabela, Petr Kvapil, Jan Linhart, Karel Medek, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Tomáš Roštík vs Oleg Ivantsiv – Anatoliy Buntushak, Yaroslav Dmytruk, Yakiv Gurak, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Ivan Krechun, Taras Kytselyak
25. Petr Kvapil 5. Ivan Krechun
19., 21. Taras Kytselyak
39. Mykhaylo Karabin
4. Ivan Krechun
26. Mykhaylo Karabin
9. 9. 12 12:30 P1 Dynamo UK Saens 1.FC C 1. 3:1 (1:1)
Pěkné utkání, ve kterém měli oba gólmani dobře postavené tyče. Po vyrovnané první půli se do vedení dostalo Dynamo a svůj náskok v závěru ještě pojistilo. Český