Út 11.9.12 19:00 P1 Steve Deportivo Estudiantil FC A   (HL4B)
Út 11.9.12 20:15 P1 Pražské Peklo GFC Regent B   (HL8C)
Út 30.10.12 18:30 HRAB2 1.FP Praha Rychlí hroši APK   (HL4B)
Út 30.10.12 19:45 HRAB2 OrangeBoom Senioři Praha B   (HL8H)

5. 12. 12 20:15 ZABEH Pneuservis-Bartoušek Koloušci AK 11. 2:5 (2:1)
Utkání ve vysokém tempu, bylo vidět, že týmy bojují o postup. Zvítězil techničtější tým. Martin Štefan, Jakub Hovorka
Pneuservis-Bartoušek Koloušci AK
Vladimír Grešnjakov – Jan Dvořák, Sergey Greshnyakov, Jakub Jindra, Petr Opočenský, Jiří Pavlištík, Libor Řebíček, Ondrej Spišiak vs Vojtěch Dvořák – František Barták, Libor Basík, Tomáš Fišer, Vladislav Kašpar, Jiří Růžička, Michal Šíma, Štěpán Šiška, Václav Slunka
15. Jakub Jindra
17. Jan Dvořák
25. František Barták
35. Jiří Růžička
41. Tomáš Fišer
45., 52. Michal Šíma
21. 11. 12 20:15 ZABEH Credit Praha FC Pneuservis-Bartoušek 10. 2:10 (2:5)
Jednoznačný zápas. Tomáš Bárta, Dan Raiser
Credit Praha FC Pneuservis-Bartoušek
Filip Bouřil – Radomír Grünspan, Robin Jiránek, Miroslav Kopenec, David Lafek, Petr Malysz, Petr Světelský, Dalibor Tužinčin, Ladislav Vašek vs Sergey Greshnyakov – Jan Dvořák, Michal Geleta, Jakub Jindra, Petr Opočenský, Jiří Pavlištík, Libor Řebíček, Alexandr Šmejkal, Ondrej Spišiak
2. Robin Jiránek
22. Radomír Grünspan
10., 14., 32., 48., 57. Jakub Jindra
17., 30., 43. Ondrej Spišiak
19., 54. Libor Řebíček
7. 11. 12 20:15 ZABEH Pneuservis-Bartoušek Black mamba IBD 9. 5:4 (4:2)
Fotbalovější tým domácích od počátku převzal otěže utkání. Málem ale doplatil na neproměňování dalších šancí, když nechal zápas zdramatizovat na rozdíl jednoho gólu. Jan Popelka, Petr Kardinál
Pneuservis-Bartoušek Black mamba IBD
Vladimír Grešnjakov – Jan Dvořák, Michal Geleta, Sergey Greshnyakov, Jakub Jindra, Petr Opočenský, Jiří Pavlištík, Libor Řebíček, Alexandr Šmejkal, Ondrej Spišiak vs Martin Lukáš – Michal Bušek, Petr Bušek, Jan Dörfl, Milan Lukáš, Radek Lukáš, Miroslav Nečas
6., 11. Michal Geleta
19. Jan Dvořák
21., 43. Jakub Jindra
15., 49. Radek Lukáš
29. Jan Dörfl
55. Milan Lukáš
31. 10. 12 20:15 ZABEH !nBev Tigers Pneuservis-Bartoušek 8. 2:5 (1:0)
Domácí se ujali vedení hned v první minutě. Ve druhé půli se podařilo hostům vyrovnat a od té doby bylo o vítězi rozhodnuto. Hosté si za druhou půli vítězství zasloužili. Smetana,Rataj
!nBev Tigers Pneuservis-Bartoušek
Remigiusz Nowak – Michael Dörries, Yoann Kollner, Niels Lambrix, Paulo Machado, Johannes Pollmann, Hugo Staman, Stephen Tallett vs Vladimír Grešnjakov – Jan Dvořák, Michal Geleta, Sergey Greshnyakov, Jakub Jindra, Petr Opočenský, Jiří Pavlištík, Libor Řebíček, Alexandr Šmejkal, Ondrej Spišiak
1. Yoann Kollner
56. Stephen Tallett
31. Petr Opočenský
38., 47. Jan Dvořák
45. Sergey Greshnyakov
60. OG
17. 10. 12 20:15 ZABEH Pneuservis-Bartoušek The Wall 7. 4:3 (2:1)
Rozhodčí se nedostavil.
Pneuservis-Bartoušek The Wall
Vladimír Grešnjakov – Jan Dvořák, Michal Geleta, Sergey Greshnyakov, Jakub Jindra, Petr Opočenský, Jiří Pavlištík, Libor Řebíček, Alexandr Šmejkal, Ondrej Spišiak vs Pavel Knob – Marek Boura, Jakub Havlíček, Petr Jindřich, Tomáš Kapoun, Jan Pecháček, Petr Vonka, Jakub Zamazal
56. Pavel Knob
10. 10. 12 20:15 ZABEH Suchá dáseň AC Pneuservis-Bartoušek 6. 0:4 (0:1)
Po vyrovnané první půli se projevila kvalita hostů.
Suchá dáseň AC Pneuservis-Bartoušek
Tomáš Kunz – Tomáš Filous, Martin Kunz, Tomáš Pytl, Martin Šašek, Jiří Trop, Milan Velhuda vs Vladimír Grešnjakov – Jan Dvořák, Sergey Greshnyakov, Jakub Jindra, Petr Opočenský, Jiří Pavlištík, Libor Řebíček, Alexandr Šmejkal
23., 58., 60. Jakub Jindra
48. Alexandr Šmejkal
3. 10. 12 20:15 ZABEH Pneuservis-Bartoušek Slovan Amatéři 5. 3:1 (0:1)
Dlouho to vypadalo, že vyhraje horší tým, ale Pneuservis vystupňoval tempo a v úplném závěru zápas zvrátil, i proto, že hostům došly síly. Peter Brťka, Michal Palkoska
Pneuservis-Bartoušek Slovan Amatéři
Vladimír Grešnjakov – Jan Dvořák, Sergey Greshnyakov, Jakub Jindra, Petr Opočenský, Jiří Pavlištík, Libor Řebíček, Alexandr Šmejkal, Ondrej Spišiak vs Jan Schauta – Daniel Černý, Vojtěch Haninger, Jan Hořejší, Tomáš Konečný, Leoš Navrátil, Petr Urbánek, Jan Včelák
40. Jiří Pavlištík
59. Sergey Greshnyakov
60. Jakub Jindra
11. Daniel Černý 45. Jan Včelák
26. 9. 12 20:15 ZABEH Youngsters FC Pneuservis-Bartoušek 4. 6:6 (3:4)
Potkaly se dva velmi silné týmy a bylo se na co dívat. Ondřej Kolanda, Martin Troup
Youngsters FC Pneuservis-Bartoušek
Lukáš Mihula – Jiří Bukai, Denis Duga, Patrik Duga, Michal Král, Jakub Maršoun, Jan Nováček, Miroslav Verner vs Vladimír Grešnjakov – Jan Dvořák, Michal Geleta, Sergey Greshnyakov, Jakub Jindra, Petr Opočenský, Jiří Pavlištík, Libor Řebíček