Út 7.5.13 17:00 DEKAN Bílý lev CF VET Paradentol 1990   (VL3A)
Út 7.5.13 18:15 DEKAN BongoBongo AC Bandidoz   (HL5C)
St 29.5.13 18:15 zzZARUB Damned CF VV Vokra VV   (VL1A)
St 29.5.13 19:30 zzZARUB Santovi Sobi Šachta UK   (HL5B)

24. 6. 13 20:45 ARIT Martini BC GoHosp PK 11. 6:0 k.
10. 6. 13 19:00 P3 Bakera Martini BC 10. 3:0 (0:0)
Opravdu skvělé utkání na obě strany s jasnou převahou domácích. Josef Čuda, Martin Těžký
Bakera Martini BC
Marián Pašiak – Jiří Kuděj, Radim Matysík, Lukáš Pecha, Vojtěch Podolák, Pavel Poláček, Luboš Řeháček, Martin Ullík vs Jaroslav Třešňák – Destine Aduwa, Petr Dostál, Miroslav Kárník, Radim Klement, Ondřej Mráz, Tomáš Slavík, Marek Třešňák, Dávid Vrábel
40., 52. Martin Ullík
46. Radim Matysík
5. 6. 13 20:45 MIKU3 Martini BC Felix club 9. 4:5 (3:1)
První půli řádila dvojice Gill, Semanco, ale ve druhé půli se Felix vrátil do zápasu a nakonec i vyhrál. Tomáš Olmr, Luboš Olmr
Martini BC Felix club
Jaroslav Třešňák – Destine Aduwa, Daniel Gill, Vladimír Semanco, Tomáš Slavík, Marek Třešňák, Dávid Vrábel vs Jaroslav Veselý – Jaroslav Hněvkovský, Viktor Hošek, Marek Lisý, Ondřej Vyhnánek, Pavel Žirko
16. Daniel Gill
18., 27., 52. Vladimír Semanco
1. Jaroslav Hněvkovský
35., 47. Pavel Žirko
45. Viktor Hošek
53. OG
27. 5. 13 18:15 zzZARUB Vokra VV Martini BC 8. 3:2 (2:0)
Pěkné utkání na těžkém terénu. V prvním poločase byli lepší domácí, hosté v závěru mohutně dotahovali. Pavel Matoušek, Zdeněk Stratil
Vokra VV Martini BC
Tomáš Zunt – Michal Bobysud, Radek Činovec, Jiří Kadlec, Petr Popelák, Zdeněk Trkovský, Pavel Vodrážka, Pavel Zmatlík vs Jaroslav Třešňák – Daniel Gill, Miroslav Kárník, Radim Klement, Tomáš Slavík, Marek Třešňák, Dávid Vrábel
12. Petr Popelák
28., 45. Jiří Kadlec
40. Miroslav Kárník
53. Radim Klement
20. 5. 13 19:30 MIKU2 Martini BC Břewnow boys KMK 7. 1:3 (1:3)
Hosté měli po celý zápas převahu, kterou zúročili zaslouženým vítězstvím. Svoboda, Paleček
Martini BC Břewnow boys KMK
Jaroslav Třešňák – Destine Aduwa, Miroslav Kárník, Radim Klement, Miroslav Rišian, Tomáš Slavík vs Roberto Terragni – Jaromír Bulíček, Karel Kahovec, Michal Šiškun, Vojtěch Šulc, Karel Tůma, Martin Zalužanský
27. Destine Aduwa 8. Jaromír Bulíček
12. Karel Kahovec
14. Martin Zalužanský
13. 5. 13 20:15 P1 4 TD Ala Bundy A Martini BC 6. 1:1 (1:0)
Rychlé bojovné ukání, v první půli lepší domácí. Ve druhé se hostům podařilo vyrovnat a i přes šance na obou stranách nakonec asi zasloužená remíza. Kohout, Dreksler
4 TD Ala Bundy A Martini BC
Jan Chadt – Peter Brťka, Jan Drn, Petr Hösl, Dančo Jašev, Michal Palkoska, Jan Ptáček, Jiří Šebesta, Marek Štefan, Václav Svoboda vs Jaroslav Třešňák – Destine Aduwa, Miroslav Kárník, Radim Klement, Ondřej Mráz, Miroslav Rišian, Tomáš Slavík, Marek Třešňák, Dávid Vrábel
12. Petr Hösl 60 Jan Drn 49. Ondřej Mráz 60. Marek Třešňák
6. 5. 13 19:00 P1 Martini BC Ujde to 1980 SK 5. 5:4 (1:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Šťástka
Martini BC Ujde to 1980 SK
Jaroslav Třešňák – Destine Aduwa, Daniel Gill, Miroslav Kárník, Radim Klement, Tomáš Slavík, Marek Třešňák, Dávid Vrábel vs Martin Houdek – David Karfík, Viktor Komar, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Jan Moudřík, Jaroslav Sirotek, Mikuláš Šveda, Marek Uhlárik
57. Nikola Langer
22. 4. 13 19:30 MIKU3 TBC Lachtan A Martini BC 4. 2:6 (1:2)
V prvním poločase vyrovnané utkání, po přestávce dominovalo Martini a zaslouženě vyhrálo. Pavel Korabarov, Karel Ševčík
TBC Lachtan A Martini BC
David Ondřej – Tomáš Andrle, Kiril Kirilov, Michal Krystín, Lukáš Mádr, Jozef Novák vs Jaroslav Třešňák – Destine Aduwa, Miroslav Kárník, Radim Klement, Miroslav Rišian, Vladimír Semanco, Tomáš Slavík, Marek Třešňák
12., 58. Jozef Novák 18., 40., 47., 48. Vladimír Semanco
23. Miroslav Kárník
44. Radim Klement
15. 4. 13 17:00 zzZARUB Martini BC Samson Bonella A 3. 3:3 (3:2)
Zápas ve vysokém tempu se šancemi na obou stranách. Po přestávce se začalo trochu jiskřit a nervozita stoupala, nakonec se ale oba týmy rozešly spravedlivou remízou.
Martini BC Samson Bonella A
Jaroslav Třešňák – Daniel Gill, Miroslav Kárník, Radim Klement, Miroslav Rišian, Tomáš Slavík, Marek Třešňák vs Jan Slabý – Petr Čermák, Roman Čížek, Tomáš Doskočil, Marcel Duchek, Václav Kural, Josef Masner, Petr Novák, Michal Podroužek
24. Daniel Gill
25., 29. Miroslav Kárník
11. Josef Masner
15., 38. Václav Kural
10. 4. 13 19:15 STER2 PAVAPA Motl Martini BC 2. 0:3 (0:3)
Utkání hrané bez střídání, které se odehrálo v režii hostí.
PAVAPA Motl Martini BC
David Motl – Milan Korman, Marek Lojda, Miroslav Lojda, Jakub Motl, Pavel Motl vs Jaroslav Třešňák – Destine Aduwa, Daniel Gill, Miroslav Rišian, Tomáš Slavík, Marek Třešňák, Dávid Vrábel
6., 24. Destine Aduwa
13. Miroslav Rišian
25. 3. 13 20:15 P2 Martini BC Orange Predators A 1. 1:3 (1:1)
Gólový účet otevřel po samostatném úniku agilní Aduwa. Za hosty bleskově srovnal Turek. Predátoři více tvořili hru, ale Martini byli nebezpeční z brejků. Vyrovnané utkání pak dvěma zásahy rozhodl Zika. Tomáš Kriebel, Martin Ševčík
Martini BC Orange Predators A
Jaroslav Třešňák – Destine Aduwa, Daniel Gill, Miroslav Rišian, Vladimír Semanco, Tomáš Slavík, Dávid Vrábel vs Ondřej Houdek – Martin Charvát, David Franc, Miloš Hrachovec, Martin Löwe, Daniel Smejtek, Josef Turek, Jiří Zika, Michal Zika, Vladimír Zika