10. 6. 13 19:00 P2 Felix club Orange Predators A 10. 2:7 (0:3)
Utkání bylo i přes výsledek poměrně vyrovnané, ale hosté byli produktivnější.
Jaroslav Veselý – Marek Lisý, Jan Štěpánek, Jiří Vitáček, Ondřej Vyhnánek, Pavel Žirko vs Jakub Perník – Martin Charvát, Miloš Hrachovec, Daniel Smejtek, Josef Turek, Jiří Zika, Vladimír Zika
28. Martin Charvát
30., 41. Jiří Zika
50. Daniel Smejtek
5. 6. 13 20:45 MIKU3 Martini BC Felix club 9. 4:5 (3:1)
První půli řádila dvojice Gill, Semanco, ale ve druhé půli se Felix vrátil do zápasu a nakonec i vyhrál. Tomáš Olmr, Luboš Olmr
Martini BC Felix club
Jaroslav Třešňák – Destine Aduwa, Daniel Gill, Vladimír Semanco, Tomáš Slavík, Marek Třešňák, Dávid Vrábel vs Jaroslav Veselý – Jaroslav Hněvkovský, Viktor Hošek, Marek Lisý, Ondřej Vyhnánek, Pavel Žirko
16. Daniel Gill
18., 27., 52. Vladimír Semanco
1. Jaroslav Hněvkovský
35., 47. Pavel Žirko
45. Viktor Hošek
53. OG
28. 5. 13 19:00 P3 Felix club Bakera 8. 3:4 (1:2)
Vyrovnané utkání, početnější Bakera udolala svého soupeře. Zdeněk Janoušek, Jan Malypetr
Felix club Bakera
Jaroslav Veselý – Jaroslav Hněvkovský, Marek Lisý, Ladislav Petík, Jan Štěpánek, Ondřej Vyhnánek, Pavel Žirko vs Marián Pašiak – Jiří Kuděj, Lukáš Pecha, Vojtěch Podolák, Pavel Poláček, Luboš Řeháček, Martin Ullík, Jakub Urban
21. Jaroslav Hněvkovský
38. Jan Štěpánek
53. Ondřej Vyhnánek
24. Luboš Řeháček
27. OG
39., 52. Jiří Kuděj
21. 5. 13 19:30 SLIVE Felix club GoHosp PK 7. 2:2 (1:1)
Utkání dobré úrovně, které skončilo zaslouženou dělbou bodů. Hostům se ujali vedení v první minutě, poté domácí utkání otočili, ale dvě minuty před koncem hosté dokázali vyrovnat na konečných 2:2. Dušan Kuzmík, David Král
Felix club GoHosp PK
Jaroslav Veselý – Jaroslav Hněvkovský, Viktor Hošek, Marek Lisý, Ladislav Petík, Jan Štěpánek, Radek Troják, Ondřej Vyhnánek, Pavel Žirko vs Daniel Doležal – Martin Kroupa, Ondřej Kupec, Jaroslav Mára, Martin Oubram, Maroš Škvara
11. Pavel Žirko
36. Ladislav Petík
1. Jaroslav Mára
58. Martin Kroupa
13. 5. 13 18:15 zzZARUB Vokra VV Felix club 6. 3:1 (0:0)
Zasloužená výhra domácích. Jan Krtil, Jiří Sušický
Vokra VV Felix club
Tomáš Zunt – Radek Činovec, Jiří Kadlec, Petr Popelák, Radek Šedivý, Zdeněk Trkovský, Pavel Vodrážka vs Jaroslav Veselý – Jaroslav Hněvkovský, Viktor Hošek, Marek Lisý, Ladislav Petík, Jan Štěpánek, Jakub Svárovský, Ondřej Vyhnánek, Pavel Žirko
40. Zdeněk Trkovský
47. Jiří Kadlec
56. Petr Popelák
45. Jan Štěpánek 39. Marek Lisý
7. 5. 13 19:30 DEKAN Felix club Břewnow boys KMK 5. 5:6 (2:3)
Vyrovnané utkání, ve kterém zaslouží pochvalu hlavně oba brankáři, i přes divoký výsledek chytili dalších několik jasných šancí. Pavel Hašek, Miloš Zenkl
Felix club Břewnow boys KMK
Jaroslav Veselý – Jaroslav Hněvkovský, Marek Lisý, Jan Štěpánek, Jakub Svárovský, Ondřej Vyhnánek, Pavel Žirko vs Roberto Terragni – Jaromír Bulíček, Michal Haleš, Karel Kahovec, Michal Šiškun, Vojtěch Šulc, Karel Tůma, Martin Zalužanský
55. Michal Šiškun
22. 4. 13 20:15 P2 4 TD Ala Bundy A Felix club 4. 1:0 (1:0)
Domácí byli lepší, fotbalovější a po zásluze zvítězili, i když v závěru doplatilo na to, že hráli bez střídání a tak byli nuceni odbránit zápas. Jiří Klečka, František Klečka
4 TD Ala Bundy A Felix club
Jan Ptáček – Jan Chadt, Petr Hösl, Michal Palkoska, Jiří Šebesta, Václav Svoboda vs Jakub Svárovský – Jaroslav Hněvkovský, Marek Lisý, Ladislav Petík, Jan Štěpánek, Ondřej Vyhnánek, Pavel Žirko
9. Petr Hösl
15. 4. 13 19:00 P1 Felix club Ujde to 1980 SK 3. 6:2 (3:1)
Celkem znatelná územní převaha domácích, kterou dokázali využít a vytvořili si značný náskok. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a na obou stranách byla vidět vysoká kvalita přinášející řadu šancí. Marek Mašita, Martin Mašita
Felix club Ujde to 1980 SK
Jaroslav Veselý – Jaroslav Hněvkovský, Marek Lisý, Ladislav Petík, Jakub Svárovský, Ondřej Vyhnánek, Pavel Žirko vs Martin Houdek – Viktor Komar, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Jaroslav Sirotek, Mikuláš Šveda, Marek Uhlárik
3., 11. Pavel Žirko
15. Marek Lisý
37., 44. Jakub Svárovský
55. Ladislav Petík
16. Jan Malypetr
41. Nikola Langer
9. 4. 13 19:00 P3 TBC Lachtan A Felix club 2. 3:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, kde se potvrdilo pravidlo nedáš dostaneš. V 53. minutě měli hosté velkou šanci, kterou nevyužili a domácí z protiútoku skórovali. Klail
TBC Lachtan A Felix club
David Ondřej – Tomáš Andrle, Jiří Balla, Michal Krystín, Jozef Novák, Tomáš Říčka, Filip Roháč, Jan Vejmelka vs Jaroslav Veselý – Jaroslav Hněvkovský, Marek Lisý, Jan Štěpánek, Jakub Svárovský, Ondřej Vyhnánek, Pavel Žirko
39. Jiří Balla
54. Michal Krystín
60. Jan Vejmelka
44 Tomáš Andrle 37. Jakub Svárovský
25. 3. 13 17:00 zzZARUB Felix club Samson Bonella A 1. 1:2 (0:1)
Vyrovnané utkání ve velmi silném mrazu lépe zvládli hráči Samsonu. V závěru měl Felix velkou převahu, ale vyrovnat nedokázal.
Felix club Samson Bonella A
Jaroslav Veselý – Jaroslav Hněvkovský, Marek Lisý, Ladislav Petík, Jan Štěpánek, Jakub Svárovský, Ondřej Vyhnánek, Pavel Žirko vs Jan Slabý – Petr Aksamít, Petr Čermák, Tomáš Doskočil, Marcel Duchek, Václav Kural, Josef Masner, Petr Novák, Martin Šusta