Út 2.4.13 20:15 P1 Bakera VET Damned CF   (VL1A)
Út 23.4.13 18:00 zzDOLME Real Sharks Nottoric Forest   (HL6C)
Út 23.4.13 19:15 zzDOLME Radouč FC B Super Naděje B   (SVL3B)

17. 6. 13 18:15 zzNOVOB Kbelské vosy A Ústavan 01 KK 11. 3:1 (2:0)
Hezký fotbal z obou stran. O výsledku rozhodl první poločas.
David Cabák – Jan Chudoba, Martin Dolejš, Tomáš Haniak, Daniel Kocourek, Jiří Lustik, Lukáš Mejsnar, Patrik Romančák vs Ondřej Mates – Michal Bočan, Jindřich Fornůsek, Matěj Görner, Tomáš Gregor, Martin Mates, David Straka
27. Martin Dolejš
52. Patrik Romančák
31. Matěj Görner 37. Tomáš Gregor
3. 6. 13 18:15 KBELY Homogen 1.FC B Kbelské vosy A 10. 0:5 (0:2)
Dolejš, Chudoba a Mejsnar- tato trojice KB. vos dovedla tým k vítězství, jinak ostatní hráči obou týmů vyrovnaní, Kb. vosy o malinko pohyblivější se střelcem Dolejšem. Velmi korektní hra obou týmů. Jan Severa, Ondřej Rázga
Homogen 1.FC B Kbelské vosy A
Zbyněk Linek – Petr Bureš, Radek Hlušička, Oldřich Hykeš, Karel Poborský, Martin Skopka, Pavel Štěpánek, Karel Volavka vs Jiří Lustik – David Cabák, Vojtěch Češka, Jan Chudoba, Martin Dolejš, Kryštof Mejsnar, Lukáš Mejsnar
20., 46., 54. Martin Dolejš
24. Jiří Lustik
42. Kryštof Mejsnar
27. 5. 13 18:15 KBELY Kbelské vosy A G.I.C La Plate de Cünde 9. 2:7 (0:2)
Po první půli domácí otevřeli hru a chtěli se dostat do zápasu. To se jim však nepovedlo a hosté své vítězství ještě navýšili. Peter Giertli
Kbelské vosy A G.I.C La Plate de Cünde
David Cabák – Vojtěch Češka, Jan Chudoba, Tomáš Haniak, Daniel Kocourek, Jiří Lustik, Kryštof Mejsnar, Lukáš Mejsnar, Patrik Romančák vs Dušan Melíšek – Miroslav Elman, David Kotek, Jan Maxa, Miroslav Pecka, Jan Strouhal, Martin Strouhal, Daniel Vališ
38. Daniel Vališ
20. 5. 13 18:15 KBELY Ferri FC Kbelské vosy A 8. 4:1 (3:0)
Poklidné a především pohledné utkání s minimem faulů vyhráli zaslouženě domácí. Rosenberger
Ferri FC Kbelské vosy A
Radek Linert – Martin Bednář, František Hanzák, Václav Kolafa, Jan Mádr, Tomáš Novák, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek vs David Cabák – Jan Chudoba, Martin Dolejš, Tomáš Haniak, Jiří Lustik, Lukáš Mejsnar, Jan Traub, Jiří Zelenka
15. Jan Mádr
19. Martin Bednář
23. Jan Svoboda
56. Tomáš Novák
47. Tomáš Haniak
13. 5. 13 18:15 KBELY Kbelské vosy A Borussia Dortšpunt B 7. 7:3 (5:2)
Kbelské vosy měly raketový vstup do utkání vyjádřený třemi vstřelnými góly, z čehož se soupeř již nedokázal vzpamatovat.
Kbelské vosy A Borussia Dortšpunt B
Tomáš Haniak – Lukáš Beneš, David Cabák, Lukáš Mejsnar, Patrik Romančák, Jan Traub vs Jakub Andres – Martin Denovský, Matěj Holeček, Michal Kučera, Jakub Novák, Ondřej Vachulka, Jakub Vlnatý, Michal Vojáček
5., 7. David Cabák
5., 15. Patrik Romančák
22., 43., 53. Lukáš Mejsnar
17. Matěj Holeček
25. Michal Vojáček
55. Michal Kučera
6. 5. 13 18:00 SCBEC Borussia Bubeneč Kbelské vosy A 6. 7:1 (3:0)
Ve 20. minutě se hostům zranil hráč a musel odstoupit. Od té doby to byl jednoznačný zápas. Tomáš Zach, Petr Potoček
Borussia Bubeneč Kbelské vosy A
Milan Golka – Marek Mach, Jiří Pařízek, Patrik Prchal, Michal Preisler, Ladislav Raichl, Roman Venc, Petr Vlček vs Kryštof Mejsnar – David Cabák, Jan Chudoba, Tomáš Haniak, Jiří Lustik, Lukáš Mejsnar
15., 26. Ladislav Raichl
25. Marek Mach
36., 55. Michal Preisler
44., 47. Petr Vlček
52. Lukáš Mejsnar
29. 4. 13 17:00 KBELY Kbelské vosy A Tramway FC 5. 1:2 (1:1)
Domácí hráli od začátku bez střídání a postupem času to bylo znát. Tramway se rozjížděla pomalu a inkasovala jako první, ale brzy dokázala vyrovnat. Hosté pak zjednodušili hru, hráli převážně dlouhé balóny na svého hrotového hráče, který také ve druhé půli připravil rozhodující gól. Vít Pecka, Petr Kovařík
Kbelské vosy A Tramway FC
David Cabák – Lukáš Beneš, Jan Chudoba, Tomáš Haniak, Lukáš Mejsnar, Patrik Romančák vs Tomáš Hubáček – Michal Balík, Marek Dlouhý, Jan Dvořák, Tomáš Fiala, Marcel Petrášek, Jaroslav Šlauf, Jan Urban, Matěj Urban, Tomáš Urban, Jiří Vejr
13. Lukáš Mejsnar 16. Tomáš Fiala
35. Matěj Urban
22. 4. 13 17:00 KBELY Tatra 04 Kbelské vosy A 4. 5:0 (1:0)
Rychlý technický fotbal s minimem faulů, zasloužená výhra domácí Tatry04. Rosenberger
Tatra 04 Kbelské vosy A
Tomáš Pojkar – Michal Cimbál, David Kotouč, Ivo Kraft, Martin Mika, Vladimír Pešata, Miroslav Šenfeld, Tomáš Sloup, Michal Vrbka, Daniel Zeithaml vs Tomáš Haniak – David Cabák, Vojtěch Češka, Jan Chudoba, Kryštof Mejsnar, Lukáš Mejsnar, Patrik Romančák
21. Michal Cimbál
35., 36., 45. Tomáš Sloup
42. Vladimír Pešata
15. 4. 13 18:15 KBELY Kbelské vosy A Sedm zbabělých B 3. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
8. 4. 13 18:15 KBELY Scarface AC Kbelské vosy A 2. 6:7 (3:4)
O vítězství se bojovalo až do poslední minuty utkání. O těsném výsledku rozhodl NH utkání Dolejš.
Scarface AC Kbelské vosy A
Marek Grůša – Štěpán Gregor, Lukáš Kunt, Karel Němeček, Martin Plevka, Jan Samec, Richard Valoušek, Bohuš Viger vs David Cabák – Lukáš Beneš, Jan Chudoba, Martin Dolejš, Tomáš Haniak, Jiří Lustik, Kryštof Mejsnar, Lukáš Mejsnar, Patrik Romančák