Po 9.9.13 19:30 DEKAN Milenium Praha FC Oratoř Kobylisy   (HL5B)
Po 9.9.13 20:45 DEKAN Pivojs s.r.o.1.FC Na zdraví p.Macháčka   (HL5B)
Út 10.9.13 19:00 MOTO1 Určitě team Vršovice Orange Predators B   (HL8C)
Út 10.9.13 20:15 MOTO1 Pod parou Tamu Pua 1.FC B   (HL8D)
St 6.11.13 18:15 HOSTI Kojots United Bába FC   (HL5D)
St 6.11.13 19:30 HOSTI Blok D Blšany FK   (HL7E)

29. 11. 13 20:30 SCBEC Klub odložených mužů Co je? 11. 5:3 (3:1)
Poklidné utkání, které svojí kvalitou převyšovalo 8.ligu. Domácí byli lepší a zaslouženě vyhráli.
Klub odložených mužů Co je?
Jan Karban – Jiří Franěk, Tomáš Kučera, Marek Látal, Ondřej Nekola, Josef Pecháček, Petr Šiller, Michal Štípek, Adam Větříček, Jaroslav Voráček vs Jaroslav Kašpárek – Pavel Hornsteiner, Jaromír John, Karel Šimek, Pavel Tomášek, Petr Vorm
6., 10., 26., 34., 54. Marek Látal 21. Pavel Tomášek
49. Pavel Hornsteiner
22. 11. 13 19:15 SCBEC Co je? Delfínci 10. 7:2 (4:1)
Hosté byli v tomto zápasem favorité, ale soupeř jej zaskočil.
Co je? Delfínci
Jaroslav Kašpárek – Pavel Hornsteiner, Tomáš Horský, Jaromír John, Michal Klesa, Jiří Klůna, Karel Šimek, Pavel Tomášek, Petr Vorm vs Ondřej Joch – Marek Frýdl, Josef Fujdiar, Martin Králíček, Jan Maroušek, Ladislav Moravec, Tomáš Wohlmuth
1. Ondřej Joch
8. 11. 13 19:15 SCBEC Klátiči WH Co je? 9. 6:4 (2:1)
Utkání, ve kterém vyhrála nakonec lepší koncovka. Po chybě gólmana na straně hostů se opět domácí dostali do zápasu. Nakonec vyhrál lepší tým s přesnější koncovkou. Jiří Blažek, Vojtěch Havlovec
Klátiči WH Co je?
David Černý – Ondřej Černý, David Hartman, Jiří Kučera, Michal Kudlík, Petr Pavlíček, Marek Šimáček, Petr Staveník, Roman Zdrubecký vs Jaroslav Kašpárek – Pavel Hornsteiner, Tomáš Horský, Jaromír John, Jiří Klůna, Karel Šimek, Pavel Tomášek, Petr Vorm
58. Tomáš Horský
1. 11. 13 19:15 SCBEC Co je? Černý koně TMK 8. 8:2 (1:1)
Po vyvovnaném prvním poločase domácí zlepšili výkon a díky dobré koncovce zaslouženě vyhráli. Jakub Virl, Adam Brtna
Co je? Černý koně TMK
Jaroslav Kašpárek – Pavel Hornsteiner, Jaromír John, Jiří Klůna, Karel Šimek, Jiří Štechmüller, Pavel Tomášek, Petr Vorm vs Jakub Šimovček – Tomáš Chroust, Tomáš Hanzlík, Václav Kovanda, Lukáš Krotil, Tomáš Riedl, Jiří Slovák, Václav Vízelka
28., 33., 42. Jiří Klůna
34., 51., 53. Pavel Hornsteiner
46. Karel Šimek
57. Jiří Štechmüller
6. Tomáš Hanzlík
32. Tomáš Chroust
18. 10. 13 19:15 SCBEC Co je? Pivnice U Zpěváčků 7. 3:2 (1:1)
Co je? Pivnice U Zpěváčků
Jaroslav Kašpárek – Pavel Hornsteiner, Tomáš Horský, Jaromír John, Jiří Klůna, Karel Šimek, Pavel Tomášek, Jiří Tůma, Petr Vorm vs Tomáš Maceček – David Hlaváček, Roman Ilovičný, Petr Kohout, Tanas Papadakis
11. Jiří Klůna
33. Tomáš Horský
55. Jiří Tůma
20., 48. David Hlaváček
11. 10. 13 19:15 SCBEC Blesk VK A Co je? 6. 5:0 (1:0)
Jednoznačné utkání.
Blesk VK A Co je?
Martin Gallie – Michal Dvořák, Šimon Fox, Jan Ludmila, Jindřich Ludmila, Michal Stejskal, Matyáš Trankovský vs Jaroslav Kašpárek – Pavel Hornsteiner, Jaromír John, Jiří Klůna, Karel Šimek, Pavel Tomášek, Petr Vorm
19. Jan Ludmila
38., 41. Michal Dvořák
46., 59. Matyáš Trankovský
4. 10. 13 19:15 SCBEC Co je? Berlusconi SV 5. 3:4 (0:2)
Utkání hrané v rychlém tempu, kde nebyla nouze o šance na obou stranách. Hosté se dostali v první půli do dvoubrankového vedení, které dokázali ještě navýšit. Domácí se v posledních minutách nadechli, ale dokázali pouze snížit na konečných 3:4 z jejich pohledu. Martin Janyš, Michal Kavan
Co je? Berlusconi SV
Jaroslav Kašpárek – Pavel Hornsteiner, Tomáš Horský, Jaromír John, Jiří Klůna, Karel Šimek, Pavel Tomášek, Petr Vorm vs Prokop Vodrážka – Vojtěch Gavriněv, Jiří Hoskovec, Karel Kudrna, David Lojkásek, Jan Mucala, Marek Pavlíček, David Skřivan