12. Na zdraví p.Macháčka 11 2 0 9 28:46 4

St 18.9.13 18:00 SCBEC Pralinky F.C.K. Tuscarora VET   (VL4C)
St 18.9.13 19:15 SCBEC Kumpáni Hertha ZMZ   (HL3B)
St 18.9.13 20:30 SCBEC Gambrinus VH VET Traktor humus VET A   (VL2A)
Čt 14.11.13 18:15 HOSTI Strašnická šlechta Sean team A   (HL4C)
Čt 14.11.13 19:30 HOSTI Hertha ZMZ SquashArena   (HL3B)
Čt 14.11.13 20:45 HOSTI Kehar club VET Dejvický expres VET   (VL4D)

2. 12. 13 19:00 MOTO3 Pivojs s.r.o.1.FC 1.FC Holešovice 11. 4:1 (0:0)
Hosté byli od počátku fotbalovější, k čemuž jim pomohla i dvacetiminutová přesilovka. V druhém poločase ale houževnatější Pivojs otočili vývoj utkání ve svůj prospěch. Prokop Vodrážka, Vojtěch Gavriněv
Pivojs s.r.o.1.FC 1.FC Holešovice
Benjamin Tůma – David Choloděnko, Michal Kapička, Hynek Kempfer, Vladislav Nový, Jan Pivoňka vs Jakub Kříž – Antonín Holec, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Tomáš Krtička, Jan Kubát, Filip Nádvorník, Jan Šalát, Ondřej Sopr
40. Jan Pivoňka
50., 57. David Choloděnko
53. Vladislav Nový
33. Jan Karban
18. 11. 13 19:30 DEKAN 1.FC Holešovice Milenium Praha FC 10. 2:3 (1:2)
Bojovné utkání plné zbytečných diskuzí s rozhodčím, které vyhrál šťastnější tým.
1.FC Holešovice Milenium Praha FC
Jakub Kříž – Antonín Holec, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Tomáš Krtička, Jan Kubát, Filip Nádvorník, Jan Šalát, Ondřej Sopr vs Tomáš Nosek – Petr Hradecký, Robin Jackl, Richard Lintymer, Radek Malý, Tomáš Michalík, Václav Petrák, Josef Svoboda, Roman Zvoníček
9. Josef Kotouč
31. Ondřej Sopr
5. Václav Petrák
13., 51. Tomáš Michalík
4. 11. 13 19:30 HANSP Orgasmico L.S.D. 1.FC Holešovice 9. 2:0 (0:0)
Vyrovnané utkání, které bylo zbytečně vyhrocené. Pavel Herrmann, Jiří Douda
Orgasmico L.S.D. 1.FC Holešovice
Ondřej Čibera – Michal Čížek, Michal Filip, Karel Jůza, Ondřej Kolanda, Matěj Prell, Jan Spěvák, Mikoláš Tuček, Jakub Vančura vs Jakub Kříž – Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Rudolf Kotouč, Tomáš Krtička, Jan Kubát, Filip Nádvorník, Ondřej Sopr
32., 54. Ondřej Kolanda
23. 10. 13 20:45 zzNOVOB 1.FC Holešovice Oratoř Kobylisy 8. 5:3 (2:1)
Pohledné utkání, ve kterém se štěstěna přiklonila na stranu domácích. Plucar
1.FC Holešovice Oratoř Kobylisy
Jakub Kříž – Antonín Holec, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Tomáš Krtička, Jan Kubát, Filip Nádvorník, Jan Šalát, Ondřej Sopr vs Michal Dušek – Jan Franc, Ondřej Nepraš, Petr Nepraš, Martin Šabatka, Miroslav Tipta, Petr Urban
7. Jan Karban
18., 43. Antonín Holec
41., 56. Ondřej Sopr
15., 34. Petr Nepraš
49. Miroslav Tipta
14. 10. 13 18:00 zzDOLME Na zdraví p.Macháčka 1.FC Holešovice 7. 5:0 (1:0)
Jednoznačné utkání, kdy domácí měli od začátku navrch, což potvrdili i gólově. Bohužel pro hosty dostali kvůli rozhodčímu gól nešťastnou střelou z dálky v posl. minutě a proto prohráli 5:0. Pavel Hrubeš, Petr Bělohlav
Na zdraví p.Macháčka 1.FC Holešovice
Jan Záhlava – David Balun, Lukáš Horna, Jakub Jirousek, Michal Nehasil, David Randuška, Josef Záhlava vs Jakub Kříž – Antonín Holec, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Tomáš Krtička, Jan Kubát, Jan Šalát, Ondřej Sopr
23., 41., 45., 51. David Balun
56. David Randuška
7. 10. 13 20:45 DEKAN 1.FC Holešovice Litrpůl FC 6. 1:1 (0:1)
Zasloužená remíza, slušně hrané utkání. Čestmír Pavlásek
1.FC Holešovice Litrpůl FC
Jakub Kříž – Antonín Holec, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Tomáš Krtička, Jan Kubát, Jan Šalát, Ondřej Sopr vs Lukáš Kubásek – Lukáš Friedrich, Aleš Hlaváč, Karel Horák, Petr Lukeš, Peter Munduch, Jan Vávra, Jiří Zach
31. Antonín Holec 8. Jiří Zach
2. 10. 13 20:30 STER3 1.FC Holešovice Šachta UK 5. 2:2 (2:1)
Přestože Holešovice působily fotbalovějším dojmem, trpělivost a zkušenosti Šachty vedly ke srovnání skóre. Zápas vysoké úrovně. Dolejš
1.FC Holešovice Šachta UK
Jakub Kříž – Antonín Holec, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Tomáš Krtička, Jan Kubát, Jan Šalát, Ondřej Sopr vs David Kubricht – Tomáš Bílek, Pavel Doskočil, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Ivan Mazanec, Tomáš Volf, Jan Zapotil
2. Josef Kotouč
10. Jan Kubát
19. Michal Kučera
37. Tomáš Krejčí
23. 9. 13 18:15 MIKU3 Farkáň 92 1.FC 1.FC Holešovice 4. 3:0 (1:0)
Na začátku zápasu se hrál vyrovnaný zápas. Ve 26. minutě se domácí ujali vedení 1:0. V druhém poločase si výhru pojistili dalšími dvěma brankami. Svoboda
Farkáň 92 1.FC 1.FC Holešovice
Jan Mandelík – Petr Adam, Jan Fousek, Karel Jelínek, Martin Kavalír, Roman Kelers, Tomáš Kofroň, Ivo Unger vs Jakub Kříž – Antonín Holec, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Tomáš Krtička, Jan Kubát, Filip Nádvorník, Jan Šalát, Ondřej Sopr
26., 34., 58. Petr Adam
16. 9. 13 19:00 METE2 1.FC Holešovice Banditi z Palmovky 3. 5:7 (4:3)
V zápase padlo 12 branek. Utkání proběhlo v duchu fair play.
1.FC Holešovice Banditi z Palmovky
Jakub Kříž – Antonín Holec, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Tomáš Krtička, Jan Kubát, Jan Šalát, Ondřej Sopr vs Kamil Luzar – Daniel Andrlík, Zdeněk Fusek, Tomáš Kučera, Tomáš Lencsés, Libor Mohyla, Petr Šindelář
19., 52., 57. Petr Šindelář
11. 9. 13 19:15 zzDOLME STS Chvojkovice - Brod 1.FC Holešovice 2. 5:3 (1:3)
Výborné utkání. Po vyrovnaném úvodu šli do poločasového vedení 3:1 Holešovice. Techničtější domácí ve druhé půli trpělivě dobývali branku hostů a nakonec se jim to povedlo 4x - zaslouženě tak zvítězili 5:3. Martin Ořešník, Karel Bachrony
STS Chvojkovice - Brod 1.FC Holešovice
Robert Kapek – Tomáš Barták, Martin Dlouhý, Jakub Hrubeš, Michal Opravil, Martin Suchý, Lukáš Trš vs Jakub Kříž – Antonín Holec, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Jan Kubát, Filip Nádvorník, Jan Šalát, Ondřej Sopr