12. Guatemalské ještěrky 11 1 1 9 20:55 3

Út 14.10.14 18:15 CESMI Planners Prague FC A Gobi dezert   (HL8H)
Út 14.10.14 19:30 CESMI Pigs FC Suchá dáseň AC   (HL7B)
Út 14.10.14 20:45 CESMI Pivušky FC Holota FC   (HL8H)
Pá 17.10.14 17:45 TEMPO Guinness AC Pyjavíce FK   (HL6H)
Pá 17.10.14 19:00 TEMPO Los Bimbananos Šachťor Praha CF   (HL6H)
Pá 17.10.14 20:15 TEMPO Chuchle Efficenza AC   (HL5F)

3. 12. 14 18:15 MIKU2 Filipi SK Démoni 11. 2:6 (1:3)
Pohledné, klidné utkání při kterém se oba týmy opravdu bavili fotbalem. Démonům zachytal výborně brankář. Pavel Švejda, Janda
Filipi SK Démoni
Jiří Klicpouch – Zdeněk Hanzlík, Daniel Honl, Jakub Navrátil, Robin Poul, Miroslav Rožníček, Tomáš Tóth, Petr Vaněček vs Tomáš PecharPavel Drápal, Jan Hartig, Jiří Kučera, Stanislav Petroušek, Jiří Přeučil, Petr Wolf
4. Robin Poul
48. Jakub Navrátil
7., 31., 44. Jan Hartig
19., 55. Pavel Drápal
23. Stanislav Petroušek
19. 11. 14 18:15 HOSTI Bába FC Filipi SK 10. 2:6 (1:4)
Technicky zdatnější tým hostů zaslouženě zvítězil v jinak pohledném utkání. Roland Kralik, Lukáš Jarrah
Bába FC Filipi SK
Ivo Cenek – Martin Brož, Radek Chaloupka, Václav First, Ondřej Husák, Tomáš Mertha, Jan Pavelka, Eduard Polášek vs Jiří Klicpouch – Zdeněk Hanzlík, Jakub Navrátil, Miloš Navrátil, Robin Poul, Miroslav Rožníček, David Sommer, Eliseu Tavares Mane, Tomáš Tóth
21. Eduard Polášek
60. Martin Brož
2. Robin Poul
7. Zdeněk Hanzlík
11., 15., 51. David Sommer
60. Miroslav Rožníček
12. 11. 14 19:30 BIHOR Filipi SK Alkohol Tea FC 9. 2:3 (1:2)
Domácí měli fyzickou převahu, hosté herní a jejich krásné kombinace neskončily gólem často jen kvůli výbornému gólmanu Filipi.
Filipi SK Alkohol Tea FC
Jiří KlicpouchZdeněk Hanzlík, Pavel Kořánek, Jakub Navrátil, Miloš Navrátil, Robin Poul, Miroslav Rožníček, Eliseu Tavares Mane, Tomáš Tóth, Petr Vaněček vs Daniel Marek – Jan Neuvirth, Jiří Neuwirth, Kamil Nezval, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Tomáš Václavík
7. Robin Poul
36. Zdeněk Hanzlík
55 Jakub Navrátil 12. Jiří Neuwirth
29. OG
59. Zdeněk Roubal
29. 10. 14 19:15 STER1 Guatemalské ještěrky Filipi SK 8. 3:5 (2:1)
I přes poločasové vedení domácích se hráči hostů ve druhém poločase rapidně zlepšili což vedlo k výhře.
Guatemalské ještěrky Filipi SK
František Bartůněk – Milan Bubeníček, Jan Dvořáček, Petr Dvořák, Jakub Hovorka, Petr Pavlík, Michal Turza vs Jiří Klicpouch – Zdeněk Hanzlík, Pavel Kořánek, Jakub Navrátil, Miloš Navrátil, Robin Poul, Miroslav Rožníček, David Sommer, Eliseu Tavares Mane, Petr Vaněček
13., 58. Michal Turza
21. Petr Dvořák
19., 49. Zdeněk Hanzlík
35. Eliseu Tavares Mane
52. Miroslav Rožníček
54. Pavel Kořánek
22. 10. 14 20:00 ARIT Filipi SK AG team 7. 1:8 (1:3)
Filipi dalo první gól, ale pak už stříleli jen hráči AG Teamu. Jan Mandelík, Jan Fousek
Filipi SK AG team
Jiří Klicpouch – Zdeněk Hanzlík, Pavel Kořánek, Jakub Navrátil, Miloš Navrátil, Miroslav Rožníček, Mané Júnior Sadibo, Eliseu Tavares Mane, Petr Vaněček vs Jan Kubr – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, Ondřej Krejčík, Martin Mitro, Adam Narwa, Karel Ouška, Dominik Šír
10. Zdeněk Hanzlík 41 Mané Júnior Sadibo 11. Adam Narwa
23., 31., 48. Lukáš Ceé
29., 44., 45. Dominik Šír
57. Ondřej Krejčík
15. 10. 14 19:00 METE1 Oratoř Kobylisy Filipi SK 6. 4:4 (2:2)
Utkání bylo velmi vyrovnané, více šancí ale měli domácí. Jiří Sušický, Jan Kilián
Oratoř Kobylisy Filipi SK
Petr Kabele – Lukáš Kučera, Tomáš Kučera, Rostislav Přibyl, Jiří Tecl, Petr Urban, Radek Vodička vs Jiří Klicpouch – Zdeněk Hanzlík, Pavel Kořánek, Jakub Navrátil, Miloš Navrátil, Robin Poul, Miroslav Rožníček, Mané Júnior Sadibo, Eliseu Tavares Mane, Petr Vaněček
5., 37. Radek Vodička
8. Lukáš Kučera
45. Rostislav Přibyl
1 Jiří Tecl 9., 12. Mané Júnior Sadibo
43., 48. Eliseu Tavares Mane
1. 10. 14 19:30 BIHOR Filipi SK Mystique Dynamo CF 5. 4:9 (3:1)
Pěkné utkání proběhlo v první půli lepším výkonem domácích a druhá se povedla hostům, kteří zaslouženě vysoko zvítězili.
Filipi SK Mystique Dynamo CF
Jiří Klicpouch – Zdeněk Hanzlík, Daniel Honl, Jakub Navrátil, Miloš Navrátil, Miroslav Rožníček, Eliseu Tavares Mane, Petr Vaněček vs Tomáš Moravec – Michal Burda, Jakub Burian, Jiří Burian, Marek Daněček, Michal Lampír, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Jakub Mlejnek, Aleš Moravec, Ladislav Nový, Zdeněk Půta
54. Michal Burda
24. 9. 14 19:45 HRAB2 M - Bubo A Filipi SK 4. 3:1 (2:1)
M-Bubo bylo rychlejším týmem v kombinaci a využilo své šance. Husák
M - Bubo A Filipi SK
František Roub – Kamil Čech, Vladimír Čech, Manuel Fernandez, Petr Fliegel, Lukáš Maděra, Lukáš Procházka, Tomáš Reiterman vs Jiří Klicpouch – Daniel Honl, Pavel Kořánek, Jakub Navrátil, Miroslav Rožníček, David Sommer, Eliseu Tavares Mane, Petr Vaněček
3., 28. Tomáš Reiterman
60. Kamil Čech
24. Eliseu Tavares Mane
17. 9. 14 20:30 SCBEC Filipi SK Lachtánci 1.WC 3. 0:1 (0:1)
Vyrovnaný zápas se šťastným koncem pro Lachtánky. Lukáš Srb, Tomáš Srb
Filipi SK Lachtánci 1.WC
Jiří Klicpouch – Zdeněk Hanzlík, Pavel Kořánek, Jakub Navrátil, Miloš Navrátil, Miroslav Rožníček, David Sommer, Eliseu Tavares Mane, Petr Vaněček vs Ivo Tyburec – Martin Chaloupka, Michal Kaucký, Josef Maršík, Ladislav Skalský, Martin Špička, Jan Tyburec, Michal Václavek, Jarmil Vavřina, Jan Vokůrka
20 Eliseu Tavares Mane 21. Martin Chaloupka
10. 9. 14 20:45 DEKAN Pozdní sběr II Filipi SK 2. 5:3 (4:2)
1.půle nervózní utkání, ve kterém by víc slušela remíza, ale aktivita hráčů PS vyústila v dvoubrankové vedení 4:2. Druhá půle se odehrála v klidnějším průběhu s mnoha šancemi na straně domácích, ale výborně chytající gólman Klicpouch vše likvidoval. A hlavně díky Klicpouchovi skončil zápas pouze 5:3. Ondřej Fitz, Rudolf Říha
Pozdní sběr II Filipi SK
Přemysl Vodička – Vilém Černý, Martin Hosnedl, Pavel Okénka, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika vs Jiří KlicpouchZdeněk Hanzlík, Pavel Kořánek, Jakub Navrátil, Miloš Navrátil, Mané Júnior Sadibo, David Sommer, Eliseu Tavares Mane, Petr Vaněček
7., 12., 45. Petr Panchártek
28. Ondřej Štefančik
29. Radek Pálenkáš
7., 54. Petr Vaněček
13. Mané Júnior Sadibo
3. 9. 14 20:30 ZAK Eden 1999 Filipi SK 1. 5:4 (2:2)
Utkání plné nepřesností, kterých dokázalo více využít domácí mužstvo, zejména hráč Mach. Janča, Kratochvíl
Eden 1999 Filipi SK
Karel Mařík – Robert Domašínský, David Mach, Petr Materna, Martin Mužák, David Pšenica, Petr Sedlák vs Miloš Navrátil – Zdeněk Hanzlík, Jan Kindl, Pavel Kořánek, Jakub Navrátil, Miroslav Rožníček, David Sommer, Eliseu Tavares Mane, Petr Vaněček