12. Guatemalské ještěrky 11 1 1 9 20:55 3

Út 30.9.14 19:30 STOD Valník Koliba F.C.V.   (SVL2A)
Út 30.9.14 20:45 STOD No madam ! B Gobi dezert   (HL8H)
Po 10.11.14 19:00 SANC2 Blšany FK Speciál Bráník B   (HL5A)
Po 10.11.14 20:15 SANC2 Míchačky Continental FC   (HL8B)
Út 11.11.14 19:30 DEKAN Felix club super Zelená liška TJ SUP B   (SVL3C)
Út 11.11.14 20:45 DEKAN JZD Slivenec MIFA Fighters FO   (HL8D)

3. 12. 14 18:15 MIKU1 Eden 1999 Pozdní sběr II 11. 2:7 (1:3)
Jednoznačná záležitost domácích. Hosté v podstatě bez nároku na výsledek. Zápas hraný v duchu fair play. Pavel Skřivan, Lukáš Skřivan
Eden 1999 Pozdní sběr II
David Pšenica – Zdeněk Kašpárek, Martin Mužák, Ladislav Němec, Adam Rojdl, Petr Sedlák, Vojtěch Záruba vs Přemysl Vodička – Vilém Černý, Martin Hosnedl, Luboš Jelo, Pavel Okénka, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika
54. Přemysl Vodička
19. 11. 14 19:00 P2 Pozdní sběr II Oratoř Kobylisy 10. 2:2 (2:2)
Vyrovnané utkání. Oratoř vedla ale Štika dvěma slepenými goly zápas otočil v prospěch Pozdního sběru. Na konci poločasu Oratoř vyrovnala. Po změně stran už branka nepadla a soupeři se rozešli se spravedlivou remízou. Jiří Čapla
Pozdní sběr II Oratoř Kobylisy
Přemysl Vodička – Vilém Černý, Martin Hosnedl, Luboš Jelo, Pavel Okénka, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika vs Jiří Tecl – Tomáš Erben, Lukáš Kučera, Tomáš Kučera, František Rodr, Petr Urban, Radek Vodička
23., 24. Ondřej Štika 19. Tomáš Erben
30. Radek Vodička
12. 11. 14 19:45 HRAB2 Démoni Pozdní sběr II 9. 0:4 (0:1)
Od prvního písknutí jasná převaha hostů. Rychlé kombinace a dobrá technika. Zasloužené vítězství. Janča
Démoni Pozdní sběr II
Tomáš Pechar – Pavel Drápal, Jan Hartig, Jiří Kučera, Vladislav Matetič, Stanislav Petroušek, Jiří Přeučil, Toshko Titizov, Petr Wolf vs Přemysl Vodička – Vilém Černý, Martin Hosnedl, Luboš Jelo, Pavel Okénka, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika
20. Ondřej Štika
47., 51., 53. Ondřej Štefančik
29. 10. 14 20:15 METE2 Pozdní sběr II Mystique Dynamo CF 8. 3:1 (1:1)
Vyrovnané utkání. Oba týmy podaly dobrý výkon, rozhodla výrazně lepší koncovka domácích. Šťástka
Pozdní sběr II Mystique Dynamo CF
Přemysl Vodička – Vilém Černý, Luboš Jelo, Pavel Okénka, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik vs Zdeněk Půta – Michal Burda, Jakub Burian, Jiří Burian, Marek Daněček, Michal Lampír, Jan Lenz, Ladislav Nový
5. Luboš Jelo
46. Ondřej Štefančik
56. Vilém Černý
11 Petr Panchártek 11. Marek Daněček
22. 10. 14 18:15 HOSTI Bába FC Pozdní sběr II 7. 3:0 (1:0)
Zasloužená výhra týmu FC Bába. Voldán, Linhart
Bába FC Pozdní sběr II
Kamil Stojaspal – Martin Brož, Radek Chaloupka, Václav First, Ondřej Husák, David Mally, Tomáš Mertha, Jan Pavelka, Eduard Polášek, Marek Starý vs Petr Panchártek – Vilém Černý, Martin Hosnedl, Luboš Jelo, Radek Pálenkáš, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika
14. Marek Starý
34. Tomáš Mertha
45. David Mally
15. 10. 14 19:30 DEKAN Pozdní sběr II M - Bubo A 6. 3:8 (1:5)
Pěkné utkání s mnoha šancemi na obou stranách. M- Bubo podržel gólman Mojžíš a přesnější koncovka. Jan Brožek
Pozdní sběr II M - Bubo A
Přemysl Vodička – Martin Hosnedl, Pavel Okénka, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika vs Lubomír Mojžíš – Jan Bartoň, Kamil Čech, Manuel Fernandez, Miloslav Fliegel, Petr Fliegel, Jan Kaše, Lukáš Maděra, Lukáš Procházka
29. Lukáš Procházka
1. 10. 14 19:45 HRAB2 Alkohol Tea FC Pozdní sběr II 5. 3:4 (1:3)
Pěkné a slušné utkání ovládl Pozdní sběr i přes závěrečný nápor svého soupeře. Šišák
Alkohol Tea FC Pozdní sběr II
Zdeněk Roubal – Jan Neuvirth, Kamil Nezval, Jan Procházka, Jaroslav Šedina, Stanislav Slušný, Tomáš Václavík vs Martin Hosnedl – Vilém Černý, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika
21. Jan Procházka
32., 50. Kamil Nezval
2., 36. Ondřej Štefančik
12., 25. Ondřej Štika
24. 9. 14 20:30 SCBEC Pozdní sběr II Lachtánci 1.WC 4. 1:4 (1:1)
Domácí mužstvo mělo nakročeno k výhře, jenže hosté se probudili a otočili vývoj na svou stranu. Michal, Hájek
Pozdní sběr II Lachtánci 1.WC
Přemysl Vodička – Vilém Černý, Martin Hosnedl, Pavel Okénka, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika vs Ivo Tyburec – Jiří Baroch, Martin Chaloupka, Michal Kaucký, Ladislav Skalský, Jan Tyburec, Michal Václavek, Jarmil Vavřina, Jan Vokůrka
3. Ondřej Štika 10. Michal Václavek
34. Jiří Baroch
42. Michal Kaucký
50. Jan Tyburec
17. 9. 14 19:15 STER1 Guatemalské ještěrky Pozdní sběr II 3. 1:6 (0:2)
Od začátku zápasu výrazná převaha hostujícího týmu. Již ve 3. minutě se sám před brankářem ocitl hráč č. 7 Štika, ale netrefil bránu. Ve 26. minutě hráč č. 2 Pálenkáš nastřelil tyč, a tak poločas skončil "pouze" 2:0. Ve druhé půli se podařilo hostům ve 46. minutě snížit na 4:1 a poté opět dominovali hosté, kteří přes několik neproměněných šancí zvítězili zaslouženě 6:1. Marek Valter, Michal Stareček
Guatemalské ještěrky Pozdní sběr II
František Bartůněk – Robert Češka, Jan Dvořáček, Jakub Hovorka, Petr Pavlík, Tomáš Půček, Michal Turza, Robin Vyhnálek vs Martin Hosnedl – Vilém Černý, Pavel Okénka, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika
46. Jan Dvořáček 18. Radek Pálenkáš
19., 45., 51., 53. Ondřej Štefančik
43. Ondřej Štika
10. 9. 14 20:45 DEKAN Pozdní sběr II Filipi SK 2. 5:3 (4:2)
1.půle nervózní utkání, ve kterém by víc slušela remíza, ale aktivita hráčů PS vyústila v dvoubrankové vedení 4:2. Druhá půle se odehrála v klidnějším průběhu s mnoha šancemi na straně domácích, ale výborně chytající gólman Klicpouch vše likvidoval. A hlavně díky Klicpouchovi skončil zápas pouze 5:3. Ondřej Fitz, Rudolf Říha
Pozdní sběr II Filipi SK
Přemysl Vodička – Vilém Černý, Martin Hosnedl, Pavel Okénka, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika vs Jiří KlicpouchZdeněk Hanzlík, Pavel Kořánek, Jakub Navrátil, Miloš Navrátil, Mané Júnior Sadibo, David Sommer, Eliseu Tavares Mane, Petr Vaněček
7., 12., 45. Petr Panchártek
28. Ondřej Štefančik
29. Radek Pálenkáš
7., 54. Petr Vaněček
13. Mané Júnior Sadibo
3. 9. 14 19:30 DEKAN AG team Pozdní sběr II 1. 4:4 (3:2)
Pohledné utkání s mírnou převahou hostů, na pátou ligu krásná technická hra. Libor Novák, Václav Bezděkovský
AG team Pozdní sběr II
Jan Kubr – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, Ondřej Krejčík, Martin Mitro, Adam Narwa, Karel Ouška, Dominik Šír vs Přemysl Vodička – Vilém Černý, Martin Hosnedl, Pavel Okénka, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika