12. Guatemalské ještěrky 11 1 1 9 20:55 3

Pá 26.9.14 17:45 TEMPO Tuscarora A Inter Lotyšák A   (HL2B)
Pá 26.9.14 19:00 TEMPO Tutto bene A Los Bimbananos   (HL6H)
Pá 26.9.14 20:15 TEMPO Těžká demence Chuchle   (HL5F)
Po 10.11.14 18:00 ZAK Kehar Club FC Pekárny United FC   (HL5B)
Po 10.11.14 19:15 ZAK Blaženka spiders Le Jardin   (HL6B)
Po 10.11.14 20:30 ZAK Barclays Credit Praha FC   (HL6B)

3. 12. 14 18:00 ZAK Oratoř Kobylisy AG team 11. 10:2 (5:0)
Utkání hrané ve slušném tempu, kde domácí jednoznačně dominovali. Jaroslaw Chustecki, Josef Stříbrský
Oratoř Kobylisy AG team
Tomáš Kučera – Tomáš Erben, Lukáš Kučera, František Rodr, Petr Urban, Radek Vodička vs Jan Kubr – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, Martin Mitro, Adam Narwa, Karel Ouška, Dominik Šír
48. Martin Mitro
19. 11. 14 19:00 P2 Pozdní sběr II Oratoř Kobylisy 10. 2:2 (2:2)
Vyrovnané utkání. Oratoř vedla ale Štika dvěma slepenými goly zápas otočil v prospěch Pozdního sběru. Na konci poločasu Oratoř vyrovnala. Po změně stran už branka nepadla a soupeři se rozešli se spravedlivou remízou. Jiří Čapla
Pozdní sběr II Oratoř Kobylisy
Přemysl Vodička – Vilém Černý, Martin Hosnedl, Luboš Jelo, Pavel Okénka, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika vs Jiří Tecl – Tomáš Erben, Lukáš Kučera, Tomáš Kučera, František Rodr, Petr Urban, Radek Vodička
23., 24. Ondřej Štika 19. Tomáš Erben
30. Radek Vodička
12. 11. 14 19:00 METE2 Mystique Dynamo CF Oratoř Kobylisy 9. 5:2 (3:2)
Průměrná úroveň. Důležité utkání o postup. Důležitost se podepsala na výkonu mužstva Oratoř, kteří po brzkém vedené zbytek zápasu nezvládli kvůli nervozitě a z ní plynoucím nepřesnostem a faulům. Zasloužení vítězství domácích. Brhel
Mystique Dynamo CF Oratoř Kobylisy
Tomáš Moravec – Michal Burda, Jakub Burian, Jiří Burian, Marek Daněček, Michal Lampír, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Jakub Mlejnek, Aleš Moravec, Ladislav Nový, Zdeněk Půta vs Radek Vodička – Tomáš Erben, Petr Kabele, Lukáš Kučera, Tomáš Kučera, Rostislav Přibyl, Jiří Tecl, Miroslav Tipta, Petr Urban
19. Jakub Mlejnek
25. Michal Burda
29. Michal Lampír
51. OG
53. Aleš Moravec
5., 12. Radek Vodička
29. 10. 14 19:00 P2 Oratoř Kobylisy M - Bubo A 8. 4:3 (3:0)
V 1.půli aktivnější domácí, ovšem v druhé půli hosté stáhli náskok na rozdíl jedné branky. Koukatelné utkání. Kohout, Hauptmann
Oratoř Kobylisy M - Bubo A
Petr Kabele – Tomáš Erben, Tomáš Kučera, Rostislav Přibyl, Jiří Tecl, Miroslav Tipta, Petr Urban, Radek Vodička vs František Roub – Jan Bartoň, Kamil Čech, Jan Dušek, Manuel Fernandez, Miloslav Fliegel, Lubomír Mojžíš, Lukáš Procházka, Tomáš Reiterman
14., 23., 41. Radek Vodička
18. Tomáš Erben
46., 56. Jan Dušek
47. Tomáš Reiterman
22. 10. 14 20:30 SCBEC Lachtánci 1.WC Oratoř Kobylisy 7. 3:2 (2:2)
Vyrovnané utkání, dramatické do poslední minuty, místy velice kvalitní. Rataj, Kotja
Lachtánci 1.WC Oratoř Kobylisy
Ivo Tyburec – Jiří Baroch, Martin Chaloupka, Radek Janouš, Josef Maršík, Martin Špička, Michal Václavek, Jarmil Vavřina, Jan Vokůrka vs Petr Kabele – Tomáš Erben, Lukáš Kučera, Tomáš Kučera, Rostislav Přibyl, František Rodr, Jiří Tecl, Petr Urban, Radek Vodička
23. OG
26., 42. Jiří Baroch
3. Lukáš Kučera
29. Rostislav Přibyl
15. 10. 14 19:00 METE1 Oratoř Kobylisy Filipi SK 6. 4:4 (2:2)
Utkání bylo velmi vyrovnané, více šancí ale měli domácí. Jiří Sušický, Jan Kilián
Oratoř Kobylisy Filipi SK
Petr Kabele – Lukáš Kučera, Tomáš Kučera, Rostislav Přibyl, Jiří Tecl, Petr Urban, Radek Vodička vs Jiří Klicpouch – Zdeněk Hanzlík, Pavel Kořánek, Jakub Navrátil, Miloš Navrátil, Robin Poul, Miroslav Rožníček, Mané Júnior Sadibo, Eliseu Tavares Mane, Petr Vaněček
5., 37. Radek Vodička
8. Lukáš Kučera
45. Rostislav Přibyl
1 Jiří Tecl 9., 12. Mané Júnior Sadibo
43., 48. Eliseu Tavares Mane
8. 10. 14 19:15 STER3 Guatemalské ještěrky Oratoř Kobylisy 1. 1:8 (1:6)
Jednoznačný zápas. Jiří Beneš, Jiří Šmat
Guatemalské ještěrky Oratoř Kobylisy
Jan Ries – Milan Bubeníček, Jan Dvořáček, Petr Dvořák, Jakub Hovorka, Jan Kalík, Michal Turza, Robin Vyhnálek vs Petr Kabele – Tomáš Erben, Lukáš Kučera, Tomáš Kučera, Rostislav Přibyl, František Rodr, Jiří Tecl, Radek Vodička
25. Petr Dvořák 3. Rostislav Přibyl
5., 22., 40., 59. Radek Vodička
19., 20. Lukáš Kučera
29. Tomáš Kučera
1. 10. 14 19:30 LITVI Eden 1999 Oratoř Kobylisy 5. 3:3 (2:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém se hra přelévala zprava doleva. S množstvím šancí. Remíza odpovídá výkonům obou mužstev. Martin Šašek, Tomáš Filous
Eden 1999 Oratoř Kobylisy
Karel Mařík – Robert Domašínský, David Mach, Petr Materna, Martin Mužák, Ladislav Němec, David Pšenica, Petr Sedlák, Vojtěch Záruba vs Petr Kabele – Lukáš Kučera, Tomáš Kučera, Rostislav Přibyl, František Rodr, Jiří Tecl, Miroslav Tipta, Petr Urban, Radek Vodička
1. Martin Mužák
8. Vojtěch Záruba
56. Robert Domašínský
5. Lukáš Kučera
24., 46. Radek Vodička
24. 9. 14 18:00 SCBEC Oratoř Kobylisy Démoni 4. 5:0 (1:0)
Jednoznačné utkání, které ovládlo domácí mužstvo. Michal, Hájek
Oratoř Kobylisy Démoni
Petr Kabele – Tomáš Erben, Lukáš Kučera, Tomáš Kučera, Rostislav Přibyl, František Rodr, Jiří Tecl, Miroslav Tipta, Radek Vodička vs Jiří Přeučil – Pavel Drápal, Jan Hartig, Karel Hartig, Jiří Kučera, Vladislav Matetič, Stanislav Petroušek, Toshko Titizov
27., 43. Jiří Tecl
31. František Rodr
45. Radek Vodička
51. Miroslav Tipta
17. 9. 14 18:15 HOSTI Bába FC Oratoř Kobylisy 3. 2:10 (0:5)
Jednoznačné vítězství hostujícího celku. Tomáš Caizl, Stanislav Hyžík
Bába FC Oratoř Kobylisy
Ivo Cenek – Martin Brož, Radek Chaloupka, Václav First, Tomáš Mertha, Marek Starý, Kamil Stojaspal vs Miroslav Tipta – Tomáš Erben, Lukáš Kučera, Tomáš Kučera, Rostislav Přibyl, Jiří Tecl, Petr Urban, Radek Vodička
45. Marek Starý
59. Martin Brož
14., 15., 17., 18. Lukáš Kučera
30., 36., 44., 46. Radek Vodička
42. Tomáš Kučera
45. Jiří Tecl
10. 9. 14 19:00 METE1 Oratoř Kobylisy Alkohol Tea FC 2. 4:3 (3:1)
Domácí byli lepším týmem a když hosté dokázali v závěru zdramatizovat utkání, domácí si úplný konec zápasu pohlídali. Klail
Oratoř Kobylisy Alkohol Tea FC
František Rodr – Tomáš Erben, Lukáš Kučera, Tomáš Kučera, Rostislav Přibyl, Miroslav Tipta, Petr Urban, Radek Vodička vs Zdeněk Roubal – Jan Neuvirth, Kamil Nezval, Jan Procházka, Jaroslav Šedina, Stanislav Slušný, Tomáš Václavík