2. 6. 15 17:45 ZABEH Čechie 12° SUP Novis Praha 10. 2:3 (2:2)
Vyrovnané utkání s lepší koncovkou hostů. Janča, Křikava
Ladislav Košťál – Karel Bednář, Pavel Čmelík, Pavel Dlouhý, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka, Aleš Vrana vs Ladislav Kindl – Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Josef Mašek, Libor Novák, Ota Ryneš, Vít Ševčík, Petr Škvařil, Václav Žák
10. Petr Škvařil
21. Jiří Lokvenc
55. Milan Makovec
26. 5. 15 19:45 HRAB2 Nejistá sezóna SUP Čechie 12° SUP 9. 3:1 (0:1)
Vyrovnané utkání, které zřejmě rozhodla hrubka gólmana hostů, po které padl druhý gól. Čechie už pak síly na zvrat nenašla. Miroslav Chrástek, Martin Stašek
Nejistá sezóna SUP Čechie 12° SUP
Jaroslav Hamrník – Milan Dedera, Miroslav Hybner, Roman Kabelka, František Ludvík, Milan Mašek, Aleš Netolický, Jiří Platil, Jiří Šmat, František Šťasta vs František Novotný – Karel Bednář, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Zdeněk Kuttler, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka, Aleš Vrana
32. Jiří Platil
44. Aleš Netolický
49. František Šťasta
24. Ladislav Košťál
18. 5. 15 18:15 DEKAN Čechie 12° SUP Socra SUP 8. 3:1 (1:1)
Vyrovnané utkání. V druhé půli Čechie proměnila dvě šance a proto zvítězila. Petr Mládek, Jaroslav Havran
Čechie 12° SUP Socra SUP
František Novotný – Karel Bednář, Pavel Čmelík, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Zdeněk Kuttler, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka, Aleš Vrana vs František Hubr – Jan Adámek, Pavel Buchta, Jan Čemus, Jiří Drahokoupil, Ivo Hassmann, Pavel Možiš, Jiří Zajíc
27. OG
38. Aleš Vrana
58. Zdeněk Kuttler
15. Jiří Drahokoupil
12. 5. 15 20:15 P3 Čechie 12° SUP Apostrophe´FZ 7. 4:2 (2:0)
Zápas v poklidném tempu. Díky lepšímu pohybu vyhráli domácí. Josef Záhlava, Jakub Jirousek
Čechie 12° SUP Apostrophe´FZ
František Novotný – Karel Bednář, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Zdeněk Kuttler, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Aleš Vrana vs Petr Bílý – Jiří Bursík, Jiří Jedlička, Karel Mrskoč, Robert Samek, Tomáš Schilla, Miroslav Trnka, Martin Vobecký
5., 23., 51. Aleš Vrana
56. Zdeněk Kuttler
38. Martin Vobecký
59. Miroslav Trnka
28. 4. 15 19:45 HRAB1 Radouč FC B Čechie 12° SUP 6. 1:1 (0:0)
Nedostavil se rozhodčí, po dohodě pískala Radouč. Naprosto bezproblémový zápas starých pánů a zasloužená remíza.
Radouč FC B Čechie 12° SUP
Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Jaroslav Huňka, Miloš Jirák, Tomáš Kopecký, Václav Mornštejn, Vladimír Panýrek, Ivan Roztočil, Tomáš Svoboda, Jan Yousif vs Jan Hruška – Karel Bednář, Ladislav Košťál, Zdeněk Kuttler, František Novotný, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Aleš Vrana
47. Jan Yousif 59. Ladislav Košťál
24. 4. 15 18:00 P2 Čechie 12° SUP Úderka Žižkov SUP 5. 1:6 (1:1)
Utkání slušné úrovně, vyrovnané po 1. poločase, nicméně 2. půle patřila jasně hostům ze Žižkova. Jan Trnka
Čechie 12° SUP Úderka Žižkov SUP
František Novotný – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Zdeněk Kuttler, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Aleš Vrana vs Michal Antonický – Felix Hampapa, Zdeněk Janků, Václav Jebousek, Ivan Jurčík, Milan Mazáč, Pavel Řezáč, Josef Skopal, František Vosecký
29. Aleš Vrana 13. Zdeněk Janků
35. Pavel Řezáč
40., 60. František Vosecký
41. Josef Skopal
42. Ivan Jurčík
13. 4. 15 19:00 MOTO2 Vibromax 2012 Čechie 12° SUP 4. 0:4 (0:1)
Domácí hráli hlavně v první půli velmi laxně a hosté si dokázali vypracovat náskok, který až do závěrečného hvizdu v pohodě pohlídali. Boubín,Bubník
Vibromax 2012 Čechie 12° SUP
Zbyněk Musil – Petr Burian, Vladimír Freml, Petr Koutník, Jiří Moravec, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Jiří Zetek vs Jiří Štróbl – Jan Hruška, Ladislav Košťál, Zdeněk Kuttler, František Novotný, Miroslav Trnka, Aleš Vrana
29. OG
33. Miroslav Trnka
40. Aleš Vrana
45. Jan Hruška
7. 4. 15 20:15 ZABEH Čechie 12° SUP Javorák plus 3. 0:6 (0:3)
Hosté byli jednoznačně lepším týmem. Celou dobu dominovali. Výsledek odpovídá. Jinak velmi slušné utkání. Lukáš Šedivý, Michael Šváb
Čechie 12° SUP Javorák plus
Ladislav Košťál – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, František Novotný, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka, Aleš Vrana vs Zdeněk Krejčí – Jan Chadt, Jan Holý, Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Alexandr Kurz, Miroslav Machů, Vladimír Procházka, Michael Rozbora, Petr Vlasák
10., 54. Vladimír Procházka
17. Jaroslav Jačka
24., 45. Jan Chadt
35. Petr Vlasák
31. 3. 15 19:30 CESMI Berger club SUP Čechie 12° SUP 2. 7:2 (3:1)
Pohodové utkání starších pánů. Hra byla v 1. půli vyrovnaná, ale hráči Bergeru měli vyšší kvalitu a lépe kombinovali. Ve 2.poločase dokázali svoji kvalitu vyjádřit i golově. Dušan Kuzmík, David Král
Berger club SUP Čechie 12° SUP
Stanislav Sába – Jiří Horák, Pavel Kunst, Martin Melč, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský vs František Novotný – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka