St 28.9.16 19:30 MIKU4 Cormoran FC SUP Bohemia Prd   (SVL3B)
St 28.9.16 20:45 MIKU4 Ramutant CF R.I.P. A   (HL4C)
St 19.10.16 18:15 PRKOP Polární záře Kovárna PC   (HL6E)
St 19.10.16 19:30 PRKOP PAPE Dejvice Nova LFC A   (HL3B)
Po 7.11.16 19:15 SCBEC Veteráni Ďáblice Blesk VK VET A   (VL3A)
Po 7.11.16 20:30 SCBEC Stará dáma New Jersey Devils B   (HL6A)

29. 11. 16 19:00 P3 Radouč FC B 1.FC RUM SUP 11. 3:0 (1:0)
Vyhrál techničtější tým. Hosté nevyužili žádnou z mála možností na korekci stavu. Felix Hampapa
Radouč FC B 1.FC RUM SUP
Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Tomáš Kopecký, Dušan Kuzmík, Roman Moulis, Ivan Roztočil, Jan Yousif vs Pavel Škirda – Martin Benda, Pavel Borovička, Michal Chládek, Jiří Kaliba, Milan Mrázek, Vladimír Mrázek, Michal Šolc, Zdeněk Vojáček
7., 40. Roman Moulis
35. Václav Hrabě
15. 11. 16 19:30 MIKU3 1.FC RUM SUP Ortopedie 10. 3:3 (1:2)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou remízou. Tomáš Sloup
1.FC RUM SUP Ortopedie
Pavel Škirda – Martin Benda, Pavel Borovička, Michal Chládek, Václav Choura, Jiří Kaliba, Milan Mrázek, Vladimír Mrázek, Michal Šolc, Josef Velán, Zdeněk Vojáček vs Luděk Bureš – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Miloslav Dzian, Michal Horáček, Jindřich Müller, Milan Nový, Pavel Procházka, Jan Ritzinger, Otomar Sláma, Miloš Vaněk, Martin Vyštejn
19. Milan Mrázek
42. Josef Velán
48. Vladimír Mrázek
22. Milan Nový
26. Pavel Procházka
53. Otomar Sláma
8. 11. 16 18:15 HOSTI Javorák plus 1.FC RUM SUP 9. 2:3 (1:1)
První poločas byl velmi vyrovnaný a skončil nerozhodně. Ve druhé půli hosté zabrali a dokázali strhnout vítězství na svoji stranu.
Javorák plus 1.FC RUM SUP
Jan Chadt – Jan Holý, Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Alexandr Kurz, Vladimír Procházka, Michael Rozbora, Petr Vlasák vs Pavel Škirda – Martin Benda, Pavel Borovička, Michal Chládek, Jiří Kaliba, Milan Mrázek, Vladimír Mrázek, Josef Velán
30., 32. Vladimír Procházka 14., 40. Milan Mrázek
52. Jiří Kaliba
31. 10. 16 17:00 HANSP 1.FC RUM SUP Flamengo FC SUP 8. 1:1 (1:1)
Tým domácích vyloženě získal bod, protože soupeř nedokázal využít převahu nejen na lavičce. Martin Jiroušek, Vojtěch Jiroušek
1.FC RUM SUP Flamengo FC SUP
Pavel Škirda – Martin Benda, Michal Chládek, Jiří Kaliba, Milan Mrázek, Michal Šolc, Josef Velán, Zdeněk Vojáček vs Jaroslav Kostříž – Jan Ander, Václav Chrbolka , Petr Čížek, Zdeněk Foubík, Zdeněk Kocan, Jan Vaníček, Jaroslav Vodolán
4. Josef Velán 25. Jan Vaníček
18. 10. 16 19:30 DEKAN Felix club super 1.FC RUM SUP 7. 3:2 (0:1)
Hosté byli kombinačně lepší a nebezpečnější, vedli dokonce o dvě branky. V posledních deseti minutách však domácí zabrali a předvedli dokonalý obrat.
Felix club super 1.FC RUM SUP
Jan Fried – Gabriel Bugár, Josef Filinger, Petr Flajžík, Karel Konečný, Alexandros Koranis, Jiří Nekola, Jan Šercl, Jan Tlačbaba vs Václav Choura – Martin Benda, Pavel Borovička, Michal Chládek, Jiří Kaliba, Milan Mrázek, Vladimír Mrázek, Michal Šolc, Josef Velán, Zdeněk Vojáček
50., 52. Petr Flajžík
58. Alexandros Koranis
9. Jiří Kaliba
35. Josef Velán
12. 10. 16 19:45 HRAB2 1.FC RUM SUP Endoprotéza 6. 3:2 (0:1)
V první půli byli hosté aktivnější. Ve druhé půli už domácí převzali iniciativu a zaslouženě vyhráli. Hauptmann
1.FC RUM SUP Endoprotéza
Václav Choura – Martin Benda, Pavel Borovička, Michal Chládek, Jiří Kaliba, Milan Mrázek, Michal Šolc, Josef Velán, Zdeněk Vojáček vs Libor Panenka – Viktor Hlaváč, Tomáš Hrdý, Miroslav Kimminich, Jiří Nehasil, Richard Podlipský, Petr Slivka, Jindřich Vich
45. Milan Mrázek
53. Pavel Borovička
17., 40. Tomáš Hrdý
4. 10. 16 19:45 HRAB3 Čechie 12° SUP 1.FC RUM SUP 5. 1:2 (1:0)
Domácí vstřelili na konci první půle šťastný gól po nedůrazu hostů v obraně, ve druhé půli však hosté zvládli zápas otočit a výsledek v závěru ubránili. Sergey Greshnyakov
Čechie 12° SUP 1.FC RUM SUP
František Novotný – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Luboš Kasa, Petr Kniha, Ladislav Košťál, Zdeněk Kuttler, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Václav Choura – Martin Benda, Pavel Borovička, Michal Chládek, Jiří Kaliba, Milan Mrázek, Vladimír Mrázek, Michal Šolc, Josef Velán, Zdeněk Vojáček
29. Jan Hruška 32. Vladimír Mrázek
26. 9. 16 18:15 CESMI 1.FC RUM SUP Berger club SUP 4. 2:3 (1:2)
První poločas patřil Bergerclubu, který dal gól na 2:1. Ve druhém poločase byl Berger club také lepší, mohl dát další góly, ale místo toho 1.FC Rum zdramatizoval zápas. Husák
1.FC RUM SUP Berger club SUP
Václav Choura – Martin Benda, Pavel Borovička, Michal Chládek, Jiří Kaliba, Milan Mrázek, Josef Velán, Zdeněk Vojáček vs Jan Jedlička – Pavel Kunst, Martin Melč, Radek Mrkvica, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský
25. Milan Mrázek
58. Jiří Kaliba
15. František Zalužanský
28., 49. Martin Melč
20. 9. 16 19:00 ZABEH Bítovská SUP 1.FC RUM SUP 3. 2:0 (0:0)
Vyrovnané bojovné utkání, ve kterém si oba týmy vypracovaly mnoho šancí, ale nedokázaly je proměňovat. Nakonec domácí v závěru rozhodli ve svůj prospěch.
Bítovská SUP 1.FC RUM SUP
Pavel Hájek – Jan Choura, Jiří Fiala, Karel Filip, Robert Hlubuček, Stanislav Kasa, Libor Petřina, Miroslav Tůma vs Pavel Škirda – Martin Benda, Pavel Borovička, Michal Chládek, Jiří Kaliba, Milan Mrázek, Michal Šolc, Josef Velán, Zdeněk Vojáček
41. Jan Choura
58. Miroslav Tůma
23 Miroslav Tůma
14. 9. 16 20:15 P2 1.FC RUM SUP Benda All Stars FC 2. 3:5 (2:3)
Hosté byli jasně lepší a pohyblivější, vytvářeli si řadu šancí a nakonec zaslouženě zvítězili. Michal Žák
1.FC RUM SUP Benda All Stars FC
Pavel Škirda – Martin Benda, Michal Chládek, Jiří Kaliba, Milan Mrázek, Michal Šolc, Josef Velán, Zdeněk Vojáček vs Přemysl Kubíček – Jan Hanžl, Jan Macháček, Roman Mlynář, Michal Pína, Jiří Podhůrský, David Šulc, Karel Zmatlík
18., 21., 42. Milan Mrázek 12. Roman Mlynář
13. Karel Zmatlík
30. David Šulc
31., 36. Jan Macháček
7. 9. 16 20:30 STER2 1.FC RUM SUP Rokoska SUP 1. 4:3 (1:2)
Hosté vstoupili do utkání lépe a po poločase vedli o jednu branku. Ve druhé půli jako by hosté přestali hrát a domácí toho dokázali využít a otočili výsledek ve svůj prospěch. Košťál
1.FC RUM SUP Rokoska SUP
Pavel Škirda – Martin Benda, Pavel Borovička, Michal Chládek, Jiří Kaliba, Milan Mrázek, Michal Šolc, Josef Velán, Zdeněk Vojáček vs Josef Kalenda – Zdeněk Genčev, Sabid Halilovič, Alexander Najdenov, Miloš Niesner, Jiří Pařízek, Blage Spasovski, Ladislav Šrám