Ne 16.10.16 11:15 ZAK Sokol V.-Notorax B Hypochondři   (HL6J)
Po 28.11.16 19:15 ZAK MSG Prapražačka A   (VL2A)
Po 28.11.16 20:30 ZAK Restaurace U Pecků A Audi United FC   (HL1A)

29. 11. 16 19:00 METE2 Flamengo FC SUP Berger club SUP 11. 5:1 (1:0)
Domácí byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli.
Antonín Vích – Jan Ander, Václav Chrbolka , Petr Čížek, Zdeněk Foubík, Zdeněk Kocan, Luděk Piskora, Josef Rot, Jan Vaníček vs Pavel Gaper – Jiří Horák, Jan Jedlička, Pavel Kunst, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský
40., 49., 60. Zdeněk Foubík
55. Jan Vaníček
40. Jan Jedlička
14. 11. 16 20:00 BIHOR Berger club SUP Felix club super 10. 1:1 (1:0)
V mrazivém večeru převedli oba týmy vcelku pohledný fotbal. Remíza je spravedlivá.
Berger club SUP Felix club super
Pavel Gaper – Pavel Kunst, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, František Zalužanský vs Tomáš Běloch – Josef Filinger, Petr Flajžík, Karel Konečný, Alexandros Koranis, Jan Šercl
9. Pavel Kunst 40. Alexandros Koranis
7. 11. 16 20:00 BIHOR Endoprotéza Berger club SUP 9. 6:2 (1:0)
Domácí byli jasně lepším týmem a pohodlně zvítězili.
Endoprotéza Berger club SUP
Libor Panenka – Tomáš Hrdý, Miroslav Kimminich, Jiří Nehasil, Richard Podlipský, Richard Slaměník, Petr Slivka, Jindřich Vich vs Stanislav Sába – Jan Jedlička, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský
46. Jan Jedlička
31. 10. 16 18:45 BIHOR Berger club SUP Čechie 12° SUP 8. 2:2 (1:2)
Hosté působili o chlup lepším dojmem, dvakrát vedli, ale soupeř potrestal dvě jejich chybičky a vyrovnal na konečných 2:2. Hošek
Berger club SUP Čechie 12° SUP
Jan Jedlička – Jiří Horák, Martin Melč, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský vs František Novotný – Karel Bednář, Jan Hruška, Luboš Kasa, Petr Kniha, Ladislav Košťál, Zdeněk Kuttler, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka
8. František Zalužanský
50. Jan Jedlička
8., 19. Luboš Kasa
17. 10. 16 20:00 BIHOR Berger club SUP Rokoska SUP 7. 0:1 (0:0)
Pěkné slušné utkání, ve kterém nakonec rozhodla jediná branka hostujícího týmu.
Berger club SUP Rokoska SUP
Pavel Gaper – Jan Jedlička, Pavel Kunst, Stanislav Sába, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský vs Jaroslav Marek – Zdeněk Genčev, Lubomír Hluší, Václav Krása, Alexander Najdenov, Miloš Niesner, Jiří Pařízek, Blage Spasovski, Ladislav Šrám, Petr Vydra
56. Václav Krása
11. 10. 16 19:00 ZABEH Bítovská SUP Berger club SUP 6. 3:7 (2:1)
V první půli byli lepší domácí, ve druhé se hosté zvedli a otočili zápas. Antonín Tikovský
Bítovská SUP Berger club SUP
Pavel Hájek – Jan Choura, Karel Filip, Robert Hlubuček, Martin Jeřábek, Stanislav Kasa, Luboš Kašpar, Zdeněk Stránský vs Petr Vaněk – Pavel Kunst, Martin Melč, Miroslav Valenta, Roman Vild, František Zalužanský
49. František Zalužanský
3. 10. 16 20:00 BIHOR Berger club SUP Benda All Stars FC 5. 0:2 (0:0)
Vyrovnané utkání, rozhodli hosté ve druhém poločase. Václav Svoboda
Berger club SUP Benda All Stars FC
Petr Vaněk – Jiří Hanzelius, Pavel Kunst, Martin Melč, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Roman Vild, František Zalužanský vs Michal Pína – Jan Hanžl, Michael Jakubův, Roman Mlynář, Petr Zadák, Karel Zmatlík
45. Michael Jakubův
56. Roman Mlynář
26. 9. 16 18:15 CESMI 1.FC RUM SUP Berger club SUP 4. 2:3 (1:2)
První poločas patřil Bergerclubu, který dal gól na 2:1. Ve druhém poločase byl Berger club také lepší, mohl dát další góly, ale místo toho 1.FC Rum zdramatizoval zápas. Husák
1.FC RUM SUP Berger club SUP
Václav Choura – Martin Benda, Pavel Borovička, Michal Chládek, Jiří Kaliba, Milan Mrázek, Josef Velán, Zdeněk Vojáček vs Jan Jedlička – Pavel Kunst, Martin Melč, Radek Mrkvica, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský
25. Milan Mrázek
58. Jiří Kaliba
15. František Zalužanský
28., 49. Martin Melč
19. 9. 16 20:00 BIHOR Berger club SUP Radouč FC B 3. 1:1 (1:1)
Hosté měli odvahu, ale nedokázali vstřelit vítězný gól. Klail
Berger club SUP Radouč FC B
Martin Melč – Pavel Kunst, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský vs Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Pavel Karas, Dušan Kuzmík, Ivan Roztočil, Hynek Svoboda, Jan Yousif
8. Pavel Kunst 35 Martin Melč 5. Jan Yousif 46. Ivan Roztočil
13. 9. 16 19:30 MIKU3 Ortopedie Berger club SUP 2. 8:2 (3:2)
První půle byla docela vyrovnaná. Ve druhé půli už byli domácí jasně lepší a jednoznačně zvítězili. Janča
Ortopedie Berger club SUP
Luděk Bureš – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Jindřich Müller, Milan Nový, Pavel Procházka, Otomar Sláma, Miloš Vaněk, Martin Vyštejn vs Pavel Gaper – Jiří Hanzelius, Jiří Horák, Pavel Kunst, Martin Melč, Stanislav Sába, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský
28. Jiří Horák
5. 9. 16 20:45 ARIT Berger club SUP Javorák plus 1. 0:0 (0:0)
Vyrovnaný první poločas. Ve druhém měli blíže k vítězství hosté, kdy nastřelili 2x tyčku a břevno, ale nakonec se rozešli s remízou.
Berger club SUP Javorák plus
Pavel Gaper – Jiří Hanzelius, Jiří Horák, Pavel Kunst, Martin Melč, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský vs Zdeněk Krejčí – Jan Chadt, Jan Holý, Roman Jungwirth, Miloslav Maxa, Vladimír Procházka, Michael Rozbora, Petr Vlasák