Po 17.10.16 18:00 MALES Holosmetky FC A Hertha ZMZ   (HL1A)
Po 17.10.16 19:15 MALES Inter Lotyšák A Restaurace U Pecků A   (HL1A)
Po 17.10.16 20:30 MALES HS Praha Audi United FC   (HL1A)
Po 14.11.16 18:00 MALES Holosmetky FC A HS Praha   (HL1A)
Po 14.11.16 19:15 MALES Akta - rez Restaurace U Pecků A   (HL1A)
Po 14.11.16 20:30 MALES Úterní hosté Ski FC A Sebranka FC A   (HL1A)

29. 11. 16 19:00 ZABEH Javorák plus Bítovská SUP 11. 5:1 (1:0)
Jednoznačný průběh utkání, zvítězil kvalitnější tým. Dlouho se ale zdálo, že výsledek by mohl být vyrovnaný až do konce, po poločase to ale domácí vzali do svých rukou a přestali marnit šance. Nakonec přesvědčivě zvítězili.
Javorák plus Bítovská SUP
Jan Chadt – Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Alexandr Kurz, Daniel Louda, Vladimír Procházka, Michael Rozbora, Petr Vlasák vs Jiří Fiala – Jan Choura, Karel Filip, Robert Hlubuček, Stanislav Kasa, Libor Petřina, Zdeněk Stránský, Miroslav Tůma
28., 42., 60. Vladimír Procházka
31. Petr Vlasák
49. OG
32. Robert Hlubuček
15. 11. 16 19:00 ZABEH Bítovská SUP Flamengo FC SUP 10. 2:11 (0:6)
Naprosto jednoznačná záležitost v podání hostujícího týmu.
Bítovská SUP Flamengo FC SUP
Pavel HájekJan Choura, Jiří Fiala, Robert Hlubuček, Stanislav Kasa, Libor Petřina, Zdeněk Stránský, Miroslav Tůma vs Antonín Vích – Jan Ander, Václav Chrbolka , Petr Čížek, Zdeněk Foubík, Luděk Piskora, Jaroslav Vodolán
53. Jiří Fiala
4., 37. Petr Čížek
12., 15., 17., 49., 58. Zdeněk Foubík
14., 18., 51., 54. Václav Chrbolka
8. 11. 16 19:30 DEKAN Felix club super Bítovská SUP 9. 0:1 (0:0)
Velmi vyrovnané utkání, ve kterém rozhodla jediná gólová akce hostujícího týmu ze začátku druhého poločasu. Milan Kuboš, Michal Antonický
Felix club super Bítovská SUP
Jan Tlačbaba – Tomáš Běloch, Petr Flajžík, Milan Jánský, Karel Konečný, Jiří Nekola, Jan Šercl vs Jiří FialaJan Choura, Karel Filip, Robert Hlubuček, Stanislav Kasa, Libor Petřina, Zdeněk Stránský, Miroslav Tůma
36. Jan Choura
1. 11. 16 19:00 ZABEH Bítovská SUP Endoprotéza 8. 3:3 (2:0)
Vyrovnané utkání. První poločas patřil domácím, druhý hostům. Dufek
Bítovská SUP Endoprotéza
Pavel Hájek – Jan Choura, Jiří Fiala, Karel Filip, Robert Hlubuček, Stanislav Kasa, Zdeněk Stránský, Miroslav Tůma vs Libor Panenka – Viktor Hlaváč, Tomáš Hrdý, Miroslav Kimminich, Jiří Nehasil, Richard Podlipský, Richard Slaměník, Petr Slivka, Jindřich Vich
1. Zdeněk Stránský
24. Jan Choura
40. Stanislav Kasa
33. Richard Podlipský
42. Tomáš Hrdý
46. Jiří Nehasil
18. 10. 16 19:00 ZABEH Čechie 12° SUP Bítovská SUP 7. 10:4 (3:0)
Ofenzivní utkání, oba týmy se snažily o kombinační hru. Čechie byla techničtějším týmem a v druhé půli měla evidentně více sil., proto vyhrála. David Král, Dušan Kuzmík
Čechie 12° SUP Bítovská SUP
Ladislav Košťál – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Luboš Kasa, Petr Kniha, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Pavel Hájek – Jan Choura, Jiří Fiala, Karel Filip, Robert Hlubuček, Stanislav Kasa, Zdeněk Stránský, Miroslav Tůma
52., 56. Jan Choura
11. 10. 16 19:00 ZABEH Bítovská SUP Berger club SUP 6. 3:7 (2:1)
V první půli byli lepší domácí, ve druhé se hosté zvedli a otočili zápas. Antonín Tikovský
Bítovská SUP Berger club SUP
Pavel Hájek – Jan Choura, Karel Filip, Robert Hlubuček, Martin Jeřábek, Stanislav Kasa, Luboš Kašpar, Zdeněk Stránský vs Petr Vaněk – Pavel Kunst, Martin Melč, Miroslav Valenta, Roman Vild, František Zalužanský
49. František Zalužanský
4. 10. 16 19:00 ZABEH Bítovská SUP Rokoska SUP 5. 1:7 (0:3)
Poklidné utkání, které se postupem času stalo pouze otázkou skóre.
Bítovská SUP Rokoska SUP
Pavel Hájek – Jan Choura, Karel Filip, Robert Hlubuček, Stanislav Kasa, Luboš Kašpar, Libor Petřina, Zdeněk Stránský, Miroslav Tůma vs Jaroslav Marek – Zdeněk Genčev, Sabid Halilovič, Lubomír Hluší, Alexander Najdenov, Miloš Niesner, Jiří Pařízek, Blage Spasovski, Ladislav Šrám, Petr Vydra
43. Karel Filip 11., 51. Blage Spasovski
19. OG
26. Jaroslav Marek
37., 40. Zdeněk Genčev
56. Lubomír Hluší
27. 9. 16 19:00 ZABEH Benda All Stars FC Bítovská SUP 4. 4:1 (0:1)
Utkání plné šancí. Benda po přestávce přidali a skóre otočili ve svůj prospěch. Rozdíl tří gólů se zrodil v poslední minutě. Zdeněk Martinovský
Benda All Stars FC Bítovská SUP
Přemysl Kubíček – Jan Hanžl, Roman Mlynář, Michal Pína, David Šulc, Petr Zadák, Karel Zmatlík vs Pavel HájekJan Choura, Karel Filip, Robert Hlubuček, Stanislav Kasa, Luboš Kašpar, Libor Petřina, Zdeněk Stránský, Miroslav Tůma
37. Jan Hanžl
52. Roman Mlynář
60. Karel Zmatlík
60. Petr Zadák
20. Luboš Kašpar
20. 9. 16 19:00 ZABEH Bítovská SUP 1.FC RUM SUP 3. 2:0 (0:0)
Vyrovnané bojovné utkání, ve kterém si oba týmy vypracovaly mnoho šancí, ale nedokázaly je proměňovat. Nakonec domácí v závěru rozhodli ve svůj prospěch.
Bítovská SUP 1.FC RUM SUP
Pavel Hájek – Jan Choura, Jiří Fiala, Karel Filip, Robert Hlubuček, Stanislav Kasa, Libor Petřina, Miroslav Tůma vs Pavel Škirda – Martin Benda, Pavel Borovička, Michal Chládek, Jiří Kaliba, Milan Mrázek, Michal Šolc, Josef Velán, Zdeněk Vojáček
41. Jan Choura
58. Miroslav Tůma
23 Miroslav Tůma
13. 9. 16 19:00 ZABEH Radouč FC B Bítovská SUP 2. 2:2 (1:0)
Vyrovnané utkání, zasloužená remíza. Šaroka
Radouč FC B Bítovská SUP
Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Tomáš Kopecký, Dušan Kuzmík, Ivan Roztočil, Hynek Svoboda, Jan Yousif vs Pavel Hájek – Jan Choura, Jiří Fiala, Karel Filip, Robert Hlubuček, Stanislav Kasa, Libor Petřina, Zdeněk Stránský, Miroslav Tůma
25. Ivan Roztočil
45. Serghei Davidenco
38. Robert Hlubuček
47. Jiří Fiala
6. 9. 16 19:00 ZABEH Bítovská SUP Ortopedie 1. 3:11 (1:5)
Ortopedie přehrála nováčka Bítovskou. Čapla
Bítovská SUP Ortopedie
Pavel Hájek – Jan Choura, Jiří Fiala, Karel Filip, Robert Hlubuček, Stanislav Kasa, Luboš Kašpar, Zdeněk Stránský, Miroslav Tůma vs Luděk Bureš – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Milan Nový, Pavel Procházka, Miloš Vaněk, Martin Vyštejn