Ne 26.3.17 16:15 KBELY Koza znezaneřáděná Sestra Sojka   (HL8M)
Ne 26.3.17 17:30 KBELY Čanda bůráků Ukradený širáci   (HL5I)
Ne 28.5.17 10:00 STOD Lucky team Krabice   (HL6J)
Ne 28.5.17 11:15 STOD Sporting Luka Rychlá rota   (HL8K)
Ne 28.5.17 12:30 STOD Stodůlecký piráti Alvarez D.C.   (HL7J)

17. 6. 17 10:00 TEMPO ABCOM Hustec 11. 3:6 (2:4)
Hostům stačila k záchraně remíza, ale šli od začátku za vítězstvím. V první půli si vypracovali dvoubrankový náskok, ve druhé půli ho ještě navýšili a zaslouženě vyhráli.
ABCOM Hustec
Roman Čubr – Michal Borecký, Petr Bořuta, Miroslav Dykas, Jakub Martinák, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Šelelyo, Jan Štětka, Stanislav Vladař vs Martin Vohánka – David Balling, Michal Bujalka, Vladimír Čermák, Jan Kořínek, Martin Kubelík, Roman Mašek, Lukáš Moravec, Jakub Talík
22., 28., 60. Jan Štětka 9., 17. Vladimír Čermák
11., 44. Lukáš Moravec
24. David Balling
33. Michal Bujalka
3. 6. 17 12:30 ZAK 1.FC Lehovec ABCOM 10. 4:2 (2:1)
ABCOM sahal po bodu, ale nebylo mu přáno. Zvítězil šťastnější tým. Procházka
1.FC Lehovec ABCOM
Jan Macek – Jakub Daněček, Martin Janů, Jakub Lukavský, Filip Mančal, Erik Srch, Tomáš Veselý, Petr Vršinský vs Roman Čubr – Michal Borecký, Petr Bořuta, Miroslav Dykas, Jakub Martinák, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Šelelyo
18., 60. Tomáš Veselý
20. Martin Janů
50. Jakub Daněček
25. Miroslav Dykas
51. Michal Borecký
27. 5. 17 11:15 TEMPO ABCOM Steaua FC 9. 2:7 (2:1)
Domácí vydrželi urputně bránit do 37. minuty, pak se jejich hra úplně rozsypala. Procházka
ABCOM Steaua FC
Roman Čubr – Michal Borecký, Petr Bořuta, Miroslav Dykas, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Šelelyo vs Igor Ceban – Andrei Cepoi, Igor Costandoi, Vitalie Dumitras, Alexandru Gutuleac, Andrei Pazeniuc, Veaceslav Todorov
5. Michal Borecký
7. Petr Bořuta
12., 52. Vitalie Dumitras
32., 37. Alexandru Gutuleac
40., 48., 49. Andrei Pazeniuc
22. Veaceslav Todorov
20. 5. 17 11:15 TEMPO United clans ABCOM 8. 16:1 (4:0)
Naprosto jednoznačná záležitost v podání domácího týmu, který svého soupeře jasně rozdrtil.
United clans ABCOM
Tomáš Pokorný – Robin Bárta, Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Tomáš Flekač, Tomáš Tylinger vs Jakub Martinák – Michal Borecký, Petr Bořuta, Miroslav Dykas, Jiří Polák, Martin Šelelyo, Stanislav Vladař
10., 15., 35., 38., 49., 51., 57., 59. Ondřej Bílý
20., 46., 55. Tomáš Flekač
25., 59. Robin Bárta
37., 58. Tomáš Tylinger
40. Lukáš Bílý
45. Petr Bořuta
13. 5. 17 11:15 MALES SAS fans ABCOM 7. 10:2 (6:0)
Domácí byli od začátku jednoznačně lepší a svoji převahu také vyjádřili střelecky.
SAS fans ABCOM
Slavomír Giertli – Martin Čech, Peter Giertli, Josef Hudeček, Jiří Šenk, Martin Šišma, Richard Šubrt, Václav Tejml, František Vrána vs Miroslav Dykas – Michal Borecký, Jakub Martinák, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Šelelyo, Jan Štětka
58. Michal Borecký
6. 5. 17 11:15 TEMPO ABCOM MTPCH 6. 4:7 (3:3)
První poločas byl velmi vyrovnaný. Ve druhé půli byli hosté lepším týmem a rozhodli o svém vítězství. Jan Houdek, Štefan Varmus
ABCOM MTPCH
Jakub Martinák – Michal Borecký, Miroslav Dykas, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Šelelyo, Stanislav Vladař vs Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Pavel Demo, Petr Janovský, Josef Ludík, Lukáš Mikula, Jakub Müller
52. Lukáš Mikula
29. 4. 17 11:15 LITVI ABCOM Plameňáci 1.FC A 4. 1:3 (0:2)
Vcelku pohledné utkání, ve kterém se více prosadili hosté a zvítězili 3:1.
ABCOM Plameňáci 1.FC A
Stanislav Vladař – Michal Borecký, Miroslav Dykas, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Šelelyo, Jan Štětka vs Jiří MaroušekLukáš Dajčar, Pavel Hrubeš, Zdeněk Kasalý, Jan Kechner, Tomáš Neužil, Josef Pospíšil, Jiří Zazadzi
33. Miroslav Dykas 47 Miroslav Dykas 15. Jiří Zazadzi
19., 48. Lukáš Dajčar
22. 4. 17 11:15 TEMPO KTB B ABCOM 5. 4:0 (2:0)
ABCOM si alespoň gól zasloužil, domácí byli ale lepší a zaslouženě vyhráli.
KTB B ABCOM
Pavel Frei – Dominik Behan, Daniel Hanžl, Jan Král, Roman Krsek, Tomáš Krupka, Roman Rameš, Jan Švára vs Roman Čubr – Michal Borecký, Petr Bořuta, Miroslav Dykas, Jakub Martinák, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Šelelyo, Jan Štětka
29., 29., 32., 41. Roman Krsek
8. 4. 17 11:15 TEMPO Deportivo Praga ABCOM 3. 7:6 (3:3)
ABCOM sice držel balon většinu času na svých kopačkách, ale závěr si vůbec nepohlídal. Vostatek, Dreksler
Deportivo Praga ABCOM
Martin Nerad – Martin Beránek, Stanislav Bruder, Tomáš Bruder, Michal Kahoun, Jakub Kosina, Petr Martiník, Luboš Vacek vs Roman Čubr – Michal Borecký, Petr Borecký, Miroslav Dykas, Jakub Martinák, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Šelelyo, Stanislav Vladař
45. Jiří Polák
1. 4. 17 11:15 TEMPO ABCOM Atomový veverky A 2. 3:3 (3:1)
Utkání průměrné úrovně. ABCOM si v první půli vytvořil dvoubrankové vedení, o které ale v závěru přišel. Trnka
ABCOM Atomový veverky A
Jakub Martinák – Michal Borecký, Miroslav Dykas, Aleš Pernický, Jiří Polák, Stanislav Vladař vs Marek Slezák – František Bartůněk, Roman Čech, Daniel Dusl, Jan Houška, Roman Husek, Viktor Máchal, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar
14. Michal Borecký
22., 29. Aleš Pernický
26. Viktor Máchal
34. František Bartůněk
59. OG
45. Milan Šnajdar
25. 3. 17 11:15 TEMPO Alej FK A ABCOM 1. 7:0 (3:0)
Alej dominovala od první minuty a zaslouženě si došla pro dva body. Janča
Alej FK A ABCOM
Petr Malec – Marek Fejfar, Matěj Fejfar, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Karol Kehér, Tomáš Kmínek, Lukáš Krix vs Roman Čubr – Michal Borecký, Miroslav Dykas, Jakub Martinák, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Šelelyo, Stanislav Vladař