So 20.5.17 08:45 LITVI Kapr tým 86 B Bamboocha City   (HL3D)
So 20.5.17 10:00 LITVI Plameňáci 1.FC B SG-II Butovice   (HL6J)
So 20.5.17 11:15 LITVI Mall 1.FC Lesser Side FC   (HL8L)
Ne 11.6.17 17:30 MIKU1 Kanálpucers PL Benda OFC   (HL5I)
Ne 11.6.17 18:45 MIKU1 Balbín FC Normální Chlapi   (HL3D)
Ne 11.6.17 20:00 MIKU1 Sparta Pankrác Akta - rez   (HL2B)

17. 6. 17 10:00 DEKAN SAS fans Alej FK A 11. 2:4 (0:2)
Pohledné utkání, rozhodla produktivita a výkon brankáře Aleje. Jiří Čurda, Václav Erler
SAS fans Alej FK A
Slavomír Giertli – Jiří Šenk, Martin Šišma, Richard Šubrt, Václav Tejml, Jakub Wolff vs Petr Malec – Pavel Beneš, Petr Beneš, Petr Hanzalius, Tomáš Jauker, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Karol Kehér, Tomáš Kmínek
45. Václav Tejml
58. Jakub Wolff
4. Petr Hanzalius
12. Petr Beneš
31. Tomáš Jauker
51. Pavel Beneš
10. 6. 17 10:00 DEKAN Steaua FC Alej FK A 2. 1:7 (1:3)
Utkání výborné úrovně, zejména ze strany hostů, kteří zaslouženě vyhráli. Trnka
Steaua FC Alej FK A
Igor Ceban – Andrei Cepoi, Igor Costandoi, Vitalie Dumitras, Ivan Gryga, Alexandru Gutuleac, Vadim Maistruc, Andrei Pazeniuc, Aureliu Secara, Veaceslav Todorov vs Petr Malec – Petr Beneš, Vladimír Bernát, Martin Humpl, Petr Karol, Karol Kehér, Tomáš Kmínek, Lukáš Krix, Tomáš Pořízek, Josef Zeman
3. Igor Costandoi 45 Igor Costandoi 8. Karol Kehér
15., 56. Vladimír Bernát
27., 36., 39. Lukáš Krix
33. Petr Karol
4. 6. 17 13:45 HANSP Alej FK A MTPCH 10. 5:1 (3:1)
Velmi bojovné, ale férové utkání za vytrvalého deště. Domácí vyhráli zaslouženě. Husák
Alej FK A MTPCH
Petr Malec – Pavel Beneš, Petr Beneš, Petr Hanzalius, Martin Humpl, Petr Karhan, Petr Karol, Karol Kehér, Tomáš Kmínek, Lukáš Krix, Tomáš Pořízek vs Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Pavel Demo, Josef Ludík, Jakub Marianovský, Jakub Müller, Ivo Štolc, Petr Zelenka
3. Petr Karhan
7., 43. Lukáš Krix
23. Karol Kehér
59. Petr Hanzalius
2. Pavel Demo
28. 5. 17 08:45 HANSP KTB B Alej FK A 9. 2:3 (2:0)
Dynamické utkání dvou rozdílných poločasů, hosté po přestávce dokázali zápas otočit. Trnka
KTB B Alej FK A
Martin Halama – Daniel Hanžl, Petr Karlický, Jan Král, Roman Krsek, Tomáš Krupka, Jan Švára vs Petr Malec – Petr Beneš, Petr Hanzalius, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Karol Kehér, Lukáš Krix, Tomáš Pořízek
6. Petr Karlický
24. Jan Švára
42., 53. Karol Kehér
56. Lukáš Krix
21. 5. 17 08:45 HANSP Alej FK A Plameňáci 1.FC A 8. 6:2 (3:0)
Jednoznačně lepší domácí po celou dobu diktovali hru a zaslouženě zvítězili. Janča
Alej FK A Plameňáci 1.FC A
Petr Malec – Petr Beneš, Vladimír Bernát, Martin Humpl, Michal Karhan, Petr Karhan, Karol Kehér, Tomáš Kmínek, Lukáš Krix vs Jiří MaroušekLukáš Dajčar, Pavel Hrubeš, Martin Mihalík, Tomáš Neužil, Josef Pospíšil, Václav Štefan, Jiří Zazadzi
7. Martin Humpl
16. Petr Beneš
28., 57., 59., 60. Lukáš Krix
45. Lukáš Dajčar
53. Pavel Hrubeš
13. Tomáš Neužil
14. 5. 17 08:45 HANSP Deportivo Praga Alej FK A 7. 2:9 (1:4)
Výsledek je pro domácí až příliš krutý. Ti své šance neproměnili a po sérii laciných gólů v síti Deportiva skončil zápas debaklem. Smetana
Deportivo Praga Alej FK A
Luboš Vacek – Martin Beránek, Stanislav Bruder, Tomáš Bruder, Michal Kahoun, Jakub Kosina, Martin Nerad, Vladimír Příbramský vs Petr Malec – Petr Beneš, Vladimír Bernát, Petr Hanzalius, Martin Humpl, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Karol Kehér, Tomáš Kmínek, Lukáš Krix
54. Petr Beneš
6. 5. 17 08:45 P3 Alej FK A Atomový veverky A 6. 7:4 (5:1)
První poločas jasně dominovali domácí. Ve druhé půli hosté zabrali a dokonce snížili, ale na vyrovnání to nestačilo. Denis Kisel, Lukáš Riško
Alej FK A Atomový veverky A
Petr Malec – Vladimír Bernát, Martin Humpl, Tomáš Jauker, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Tomáš Kmínek, Lukáš Krix vs Martin Dubský – František Bartůněk, David Bečvář, Roman Čech, Daniel Dusl, Roman Husek, Josef Kapek, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar