So 16.9.17 10:00 ZABEH K+K Fotbal Team Profesoři   (HL7I)
So 16.9.17 11:15 ZABEH Well Done Hypochondři   (HL6J)
So 21.10.17 10:00 P1 Hypochondři Alej FK B   (HL6J)
So 21.10.17 11:15 P1 Gremio Tvoje máma FC   (HL8K)
So 11.11.17 08:45 ZAK Homogen 1.FC A SoClose United   (HL6J)
So 11.11.17 10:00 ZAK Klucy PFS Šnek FC B   (HL7I)

3. 12. 17 16:15 TEMPO Malvazinky 1.FC Květák 11. 5:6 (3:2)
Malvazinky se sešly jen 4+1. Květák sympaticky taky nastoupil ve čtyřech hráčích v poli, ačkoli měl čtyři hráče na střídání. Hrál se přátelský fotbálek bez obran. Utkání by slušela remíza. Procházka
Malvazinky 1.FC Květák
Benny Benkár – David Adamec, Josef Černý, Matěj Mareček, Filip Novotný, Pavel Rákosník vs Štěpán Havel – Vít Havel, Radek Láska, Jiří Matějíček, Petr Pospíšil, Michal Sitár, Václav Skála, Petr Solil, Jan Tesař, Jakub Zálešák
15., 27., 35. Josef Černý
20., 57. David Adamec
5., 32. Vít Havel
17. Jan Tesař
41. Petr Solil
55., 56. Jakub Zálešák
12. 11. 17 16:15 DEKAN Květák ZAK Praha 9. 5:4 (1:1)
Fantastické utkání ve strhujícím tempu, kde se 60 minut běhalo bez oddechu. Nakonec ze zápasu vyšel vítězně Květák. Janča
Květák ZAK Praha
Štěpán Havel – Vít Havel, Radek Láska, Jiří Matějíček, Petr Pospíšil, Michal Sitár, Václav Skála, Petr Solil, Jan Tesař vs Jan Šrain – Adam Karásek, Richard Mezera, Zdeněk Randa ml., Petr Šimek, David Urban, Jan Vilímec, Jakub Zavázal, Matěj Zavázal
16., 41. Jan Tesař
32., 33. Petr Solil
50. Radek Láska
26. Adam Karásek
42., 53. Petr Šimek
47. David Urban
5. 11. 17 16:15 DEKAN Hustá pěna FC Květák 8. 0:5 (0:2)
Rozhodčí se nedostavil.
Hustá pěna FC Květák
Petr Bráza – Daniel Beneš, Adam Davídek, Tomáš Dvořák, David Gregora, Martin Provázek, Tomáš Sobota, Lumír Stuchlý, Jakub Voldřich vs Štěpán Havel – Vít Havel, Jiří Matějíček, Petr Pospíšil, Michal Sitár, Václav Skála, Petr Solil, Jan Tesař, Jakub Zálešák
5. Petr Pospíšil
14. Jan Tesař
38. Vít Havel
51. Michal Sitár
56. Václav Skála
29. 10. 17 16:15 DEKAN Květák DDR FC 7. 5:4 (2:3)
Velice pohledné utkání i přes deštivou první půli. DDR FC byli lepší herně, Květák ale efektivnější v zakončení. Remíza by zápasu slušela více. Klail, Dreksler
Květák DDR FC
Štěpán Havel – Vít Havel, Radek Láska, Jiří Matějíček, Petr Pospíšil, Michal Sitár, Václav Skála, Petr Solil, Jan Tesař, Jakub Zálešák vs Jan Lejsek – Benedikt Bergmann, Bohumil Hrbáček, Fedor Krajčík, Jan Pouska, Miroslav Sedláček, Václav Starý
1., 33., 48. Vít Havel
10., 58. Jakub Zálešák
14. Miroslav Sedláček
21., 35. Jan Pouska
26. Jan Lejsek
22. 10. 17 16:15 DEKAN Catchers SC Květák 6. 2:2 (2:0)
Zasloužená remíza. Dobrý fotbal.
Catchers SC Květák
Miroslav Erben – Jan Bejkovský, Petr Jech, Jan Táborský, Tomáš Tuček, Marek Vandas, Tomáš Veselý, Tomáš Vitásek, Jan Vlach, Michael Žabka vs Štěpán Havel – Vít Havel, Radek Láska, Jiří Matějíček, Petr Pospíšil, Michal Sitár, Václav Skála, Jan Tesař, Jakub Zálešák
15. Jan Táborský
26. Marek Vandas
43. Jan Tesař
60. Radek Láska
15. 10. 17 16:15 DEKAN Květák Buzuluk Úvaly FC 5. 2:1 (0:0)
Vyrovnaný zápas, domácí dokázali zázračně otočit v poslední minutě. Čapla
Květák Buzuluk Úvaly FC
Štěpán HavelVít Havel, Radek Láska, Petr Pospíšil, Michal Sitár, Petr Solil, Jan Tesař, Jakub Zálešák vs Michal Miko – David Chlumecký, Milan Cibulec, Marco Moles, Daniel Řezáč, Michael Řezáč, Ján Urban, Jakub Votápek
60. Vít Havel
53. Jakub Votápek
8. 10. 17 16:15 DEKAN Výlov 0.FC Květák 4. 1:3 (0:1)
Svižné utkání s převahou hostujícího týmu, který zaslouženě zvítězil.
Výlov 0.FC Květák
Jiří Fexa – Miloslav Cakl, Vojtěch Hála, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Petr Soldát, Pavel Tichomirov, Roman Volráb vs Štěpán Havel – Vít Havel, Petr Pospíšil, Michal Sitár, Václav Skála, Petr Solil, Jan Tesař, Jakub Zálešák
58. Petr Mičánek 26. Vít Havel
40. Michal Sitár
50. Jan Tesař
1. 10. 17 18:45 MIKU2 Květák Posílej FC 10. 5:2 (2:2)
Výrazně mladší hosté dokázali v první půli držet s domácím Květákem krok. Ve druhé půli však inkasovali tři branky a prohráli. Čapla
Květák Posílej FC
Štěpán Havel – Vít Havel, Petr Pospíšil, Michal Sitár, Václav Skála, Petr Solil, Jan Tesař, Jakub Zálešák vs Matěj Pokorný – Jáchym Fales, Jakub Hrabě, Viktor Janiš, Maxmilián Péder, Nikola Šolaja, Martin Žáček
21., 26. Michal Sitár
32., 46. Jan Tesař
35. Petr Solil
3. Martin Žáček
22. Maxmilián Péder
24. 9. 17 16:15 DEKAN Květák Sokol Suchdol TJ 3. 6:2 (1:0)
Domácí byli lepší v kombinaci, pohyblivější a také střelecky aktivnější. I přes snahu hostů jasná a zasloužená výhra Květáku.