Út 12.9.17 18:15 HANSP AGČV UVL DS SK Orion Praha   (UVL1A)
Út 12.9.17 19:30 HANSP Petřiny 09 FC MIFA Fighters FO   (HL6D)
Čt 12.10.17 19:30 ARIT Santa Dominica UVL Nejistý Felix UVL   (UVL1A)
Čt 12.10.17 20:45 ARIT Hojivý typy Indiana Team VET   (VL4C)
Út 31.10.17 19:00 P2 Santa Tranta VET Šrot FC VET   (VL1A)
Út 31.10.17 20:15 P2 GFC Regent B Merck stars   (HL6C)

29. 11. 17 20:45 CESMI Novis Praha Super Naděje A 11. 1:1 (0:1)
Velmi vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů. Hošek
Novis Praha Super Naděje A
Jiří Landa – Pavel Bošek, Milan Kvajsar, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Július Mařík, Mojmír Přikryl, Petr Škvařil vs Marek Poláček – Petr Adamec, Pavel Borský, Milan Kodálík, Roman Kříž, Ivo Štric, Jan Syrovátka, Vlastimil Zezula
59. Jiří Landa 8. Petr Adamec
15. 11. 17 18:15 MIKU2 Super Naděje A Oblouci 81 AFC SUP 10. 2:4 (1:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém rozhodla lepší produktivita hostujícího týmu. Kohout
Super Naděje A Oblouci 81 AFC SUP
Marek Poláček – Petr Adamec, Milan Kodálík, Jiří Křepínský, Aleš Kvasnička, Ivo Štric, Jan Syrovátka, Vlastimil Zezula vs Josef Brada – František Bečvář, Antonín Hálek, Pavel Jesenský, Petr Kruml, Pavel Prokop, Milan Šídlo, Karol Surovčík, Petr Venhauer, Michal Zouhar, Rudolf Zuman
54. Michal Zouhar
8. 11. 17 19:30 MIKU4 Super Naděje A Zelená liška TJ SUP A 9. 6:6 (3:3)
Velmi pohledné a velmi vyrovnané utkání z obou stran skončilo divokou remízou a výsledek je zasloužený.
Super Naděje A Zelená liška TJ SUP A
Marek Poláček – Pavel Borský, Petr Chlumecký, Milan Kodálík, Jiří Křepínský, Roman Kříž, Aleš Kvasnička, Vlastimil Zezula vs Stanislav Obešlo – Jaroslav Budín, Tomáš Gürtler, Marcel Kučera, Jan Navrátil, Čestmír Pavlásek, Jiří Richter, Viktor Švestka, Michal Vokřínek
50. Čestmír Pavlásek
30. 10. 17 17:45 ZABEH Indus SUP A Super Naděje A 8. 5:2 (2:1)
Indus se dlouhou dobu nemohl prosadit, protože brankář Naděje předváděl velmi dobré zákroky. Gól na 3:2 ale zlomil odpor hostů. Zasloužená výhra Indusu.
Indus SUP A Super Naděje A
Tomáš Coufal – Vincenzo De Blasio, Michal Dufek, Pavel Fín, Luděk Kula, Milan Němeček, Zdeněk Tichý, Petr Vašíček, Martin Vejprava vs Marek Poláček – Pavel Borský, Petr Chlumecký, Roman Kříž, Aleš Kvasnička, Ivo Štric, Jan Syrovátka
22. Pavel Fín
29. Luděk Kula
43., 57. Zdeněk Tichý
50. Milan Němeček
26., 41. Aleš Kvasnička
25. 10. 17 18:15 MIKU3 Super Naděje A Tučňáci SUP A 3. 2:5 (1:3)
Hosté se rychle ujali vedení a i přes vypjaté emoce dotáhli utkání k vítězství.
Super Naděje A Tučňáci SUP A
Marek Poláček – Pavel Borský, Petr Chlumecký, Jiří Křepínský, Roman Kříž, Tomáš Kvapil, Aleš Kvasnička, Jan Syrovátka, Vlastimil Zezula vs Václav Lejsek – Roman Bäumel, Martin Buneš, Vladimír Hájek, Milan Husák, Karel Janďourek, Petr Jeníček, Robert Jirák, Jiří Kopecký, Jan Malypetr, Roman Podhorský
29. Jan Syrovátka
37. Jiří Křepínský
7. Roman Podhorský
10., 40. Vladimír Hájek
25. Karel Janďourek
42. Martin Buneš
19. 10. 17 18:15 BECH Super Naděje A DP Xaverov SUP 7. 1:4 (0:3)
První půle byla zcela jasně v režii hostujícího týmu, který si vypracoval tříbrankový náskok. Druhá půle byla vyrovnaná, přesto jasně zvítězil hostující tým.
Super Naděje A DP Xaverov SUP
Marek Poláček – Pavel Borský, Petr Chlumecký, Milan Kodálík, Roman Kříž, Aleš Kvasnička, Ivo Štric vs Petr Brejcha – Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Václav Karásek, Marek Mach, Jiří Šebek, Jan Šubík, František Svoboda, Slavomír Voženílek
59. Aleš Kvasnička 16. Ivan Habrun
18., 42. Václav Karásek
20. Jiří Šebek
9. 10. 17 19:30 DEKAN Defect SUP Super Naděje A 6. 8:4 (4:1)
Domácí si vypracovali náskok již v první půli, který ve druhé půli ještě navýšili a jednoznačně zvítězili.
Defect SUP Super Naděje A
Jiří Janecký – Petr Havel, Martin Hošek, Karel Hynek, Karel Kocian, Otakar Mestek, Martin Průša, Jan Toman vs Marek Poláček – Petr Adamec, Pavel Borský, Petr Chlumecký, Milan Kodálík, Roman Kříž, Aleš Kvasnička, Martin Routa, Ivo Štric, Jan Syrovátka
4., 8., 19., 54. Karel Kocian
20., 52., 59. Jan Toman
33. Karel Hynek
30., 43. Petr Adamec
32. Ivo Štric
58. Jan Syrovátka
5. 10. 17 20:30 MALES Super Naděje A Berušky A 5. 5:4 (1:3)
Patrik Štorc
Super Naděje A Berušky A
Marek Poláček – Pavel Borský, Petr Chlumecký, Roman Kříž, Martin Routa, Ivo Štric, Jan Syrovátka, Vlastimil Zezula vs Lubomír Tusjak – Milan Janča, František Koubek, Pavel Kratochvíl, Petr Krištůfek, Gustav Ondrejčík, František Veselý, Robert Zemánek
44. František Veselý
28. 9. 17 19:30 MIKU1 Veget FC SUP Super Naděje A 4. 2:1 (0:0)
První poločas byl velmi vyrovnaný a skončil bez branek. Po půli se hosté dostali do vedení, ale poté domácí zaveleli k obratu a zvítězili. Čapla
Veget FC SUP Super Naděje A
Karel Kulhánek – Michal Brandejs, Ján Chromek, Ján Dzvoník, Marek Herman, Antonín Kühn, Petr Lédl, Stanislav Malíř, Pavel Valta vs Marek Poláček – Petr Adamec, Milan Kodálík, Roman Kříž, Tomáš Kvapil, Aleš Kvasnička, Martin Routa, Jan Syrovátka, Vlastimil Zezula
44. Ján Chromek
54. Marek Herman
35. Aleš Kvasnička
14. 9. 17 18:15 MIKU4 Ortopedie Super Naděje A 2. 1:4 (0:3)
V první půli jasně dominantní Ortopedie. Ve druhé půli se tempo srovnalo.
Ortopedie Super Naděje A
Miroslav Václavík – Jiří Balcar, Milan Nový, Pavel Procházka, Otomar Sláma, Miloš Vaněk, Martin Vyštejn vs Marek Poláček – Roman Kříž, Tomáš Kvapil, Aleš Kvasnička, Martin Routa, Ivo Štric, Jan Syrovátka
44. Milan Nový 14., 30., 55. Tomáš Kvapil
28. Ivo Štric
4. 9. 17 19:30 MIKU1 Super Naděje A Klokan Perón club SUP 1. 0:2 (0:0)
Utkání hrané ve vysokém tempu, kde rozhodly zkušenosti hostujícího týmu. Lukáš Krajči