St 12.4.17 18:00 HRAB3 Kolíci Serfy.cz   (HL8D)
St 12.4.17 19:15 HRAB3 Tycho de Brahe SUP Lucián FC SUP   (SVL3B)
Čt 18.5.17 17:00 ZAK Starci na chmelu SUP A Benda All Stars FC   (SVL2B)
Čt 18.5.17 18:15 ZAK Blesk VK SUP Sokol Vysočany SUP   (SVL3C)
Čt 8.6.17 18:15 KBELY Real Motion SG Pražský axiom   (HL8E)
Čt 8.6.17 19:30 KBELY Malostranský SK Kuřátka FC   (VL2B)

27. 6. 17 20:45 LITVI Turman VET Deko VET 11. 1:8 (1:0)
Domácí, hrající v oslabení, vedli po gólu brankáře přes celé hřiště a heroicky drželi svůj náskok až do poločasu. Pak už se Deko prosadilo. Boubín
Turman VET Deko VET
Daniel Říha – Rudolf Kašpar, Martin Micka, Robert Průšek, Martin Tůma vs Roman Kovář – Tomáš Cígler, Ota Járka, Martin Klikorka, Jiří Krs, Pavel Máj, Ladislav Obermajer, Milan Pulec, Martin Rychlý, Pavel Sládek, Petr Štěpán
2. Daniel Říha 31. Petr Štěpán
40. Ota Járka
44., 53., 54. Jiří Krs
48., 57., 58. Pavel Sládek
13. 6. 17 19:30 HOSTI Deko VET Trenhos VET 10. 0:1 (0:0)
Velmi defenzivně vedené utkání, ve kterém nakonec rozhodla jediná branka hostujícího týmu v druhém poločase.
Deko VET Trenhos VET
Roman Kovář – Tomáš Cígler, Ota Járka, Martin Klikorka, Jiří Krs, Ladislav Obermajer, Milan Pulec, Martin Rychlý, Pavel Sládek, Petr Štěpán vs Tomáš Kůstka – Vladimír Černý, Robert Charousek, Miroslav Dlouhý, Jaroslav Dvořáček, Karel Holeček, Václav Novák, Roman Sýkora
43. Karel Holeček
7. 6. 17 18:15 HANSP Tamu Pua 1.FC VET Deko VET 9. 3:3 (1:3)
Vyrovnané, férově hrané utkání. Zasloužená remíza. Luděk Markvart, Martin Kadlec
Tamu Pua 1.FC VET Deko VET
Jan Blažek – Michal Andrlík, Radim Hlubuček, Tomáš Hrdina, František Jílek, Michal Šich, Petr Záhorský vs Roman Kovář – Tomáš Cígler, Ota Járka, Martin Klikorka, Ladislav Obermajer, Milan Pulec, Martin Rychlý, Petr Štěpán
18. Michal Šich
31., 42. Michal Andrlík
7., 19. Ladislav Obermajer
16. Martin Klikorka
1. 6. 17 19:30 ARIT Deko VET TBC Lachtan VET 8. 4:0 (1:0)
Domácí svého soupeře nepustili do žádných větších šancí a v poklidu si pohlídali zasloužené vítězství. Boubín,Bubník
Deko VET TBC Lachtan VET
Roman Kovář – Zdeněk Fiala, Ota Járka, Jiří Krs, Ladislav Obermajer, Martin Rychlý, Petr Štěpán vs Michal Krystín – Aleš Carmine, Jaroslav Hudec, Michal Hudec, Kiril Kirilov, Vladimír Mádr, Jiří Pavlík, Radek Pištora, Jan Vejmelka
14. Martin Rychlý
33. Ladislav Obermajer
34., 51. Jiří Krs
30. Vladimír Mádr
16. 5. 17 19:00 MOTO3 Slawoj Břevnov Deko VET 7. 6:5 (5:3)
Domácí tým vedl už 6:3, ale svojí laxnosti se strachoval o výsledek. Nakonec výhru uhájil.
Slawoj Břevnov Deko VET
Tomáš Peterka – Radek Fál, Petr Frýba, David Hylas, Vladimír Lhota, Karel Mikeš, Tomáš Ouřada, Václav Rod, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň, Petr Švestka vs Roman Kovář – Tomáš Cígler, Zdeněk Fiala, Ota Járka, Jiří Krs, Ladislav Obermajer, Milan Pulec, Martin Rychlý, Pavel Sládek
38. Milan Pulec
9. 5. 17 17:00 DEKAN Deko VET Paradentol 1990 6. 10:4 (4:2)
Útočně laděné Deko bylo velmi efektivní v koncovce a nakonec dosáhlo i pověstné desítky. Trnka
Deko VET Paradentol 1990
Roman Kovář – Tomáš Cígler, Ota Járka, Martin Klikorka, Jiří Krs, Pavel Máj, Milan Pulec, Martin Rychlý, Pavel Sládek, Petr Štěpán vs Tomáš Zdeněk – Stanislav Hejhal, Petr Herman, Martin Hrbáček, Jiří Krejčík, Martin Lepšík, Josef Petrásek
54. Petr Herman
25. 4. 17 18:15 STOD Legends a Veterans Deko VET 5. 4:0 (1:0)
Hosté drželi krok se svým soupeřem pouze první poločas, kdy prohrávali o jednu branku. Ve druhé půli domácí přidali ještě několik branek a jasně zvítězili. Husák
Legends a Veterans Deko VET
Marián Pašiak – Tomáš Drahovzal, Josef Dvořák, Petr Hozman, Juraj Jaborník, Lukáš Pecha, Pavel Poláček, Luboš Rybár, Jakub Urban vs Roman Kovář – Tomáš Cígler, Zdeněk Fiala, Ota Járka, Martin Klikorka, Jiří Krs, Milan Pulec, Martin Rychlý, Pavel Sládek, Petr Štěpán
7., 38. Juraj Jaborník
52. Petr Hozman
57. Pavel Poláček
18. 4. 17 18:15 BECH Deko VET Kulišáci CF VET 4. 1:3 (1:1)
Bojovné utkání z obou stran, které dopadlo lépe pro tým Kulišáků.
Deko VET Kulišáci CF VET
Roman Kovář – Tomáš Cígler, Zdeněk Fiala, Ota Járka, Martin Klikorka, Jiří Krs, Milan Pulec, Martin Rychlý, Pavel Sládek, Petr Štěpán vs Petr Vyhnal – Jiří Komers, Tomáš Kordač, Roman Kříž, Tomáš Kříž, Petr Pištěk, Jiří Sýkora, Michal Trojan, Miloš Vladyka
8. Jiří Krs 7., 41. Roman Kříž
55. Miloš Vladyka
11. 4. 17 20:45 HOSTI Frankie Deko VET 3. 1:1 (0:0)
Ve vyrovnaném utkání dominovali oba gólmani. Po bezbrankovém poločase inkasoval každý po jedné brance. V závěru neproměnil Frankie dvě slibné příležitosti, ale remíza je spravedlivá pro oba týmy. Čapla
Frankie Deko VET
Jan Pekárek – Pavel Blažek, Pavel Franěk, Tomáš Křivánek, Jan Páv, Jiří Pergl, Martin Svěrák, Petr Tichý, Michal Vlk vs Roman Kovář – Tomáš Cígler, Ota Járka, Martin Klikorka, Jiří Krs, Ladislav Obermajer, Milan Pulec, Martin Rychlý, Pavel Sládek, Petr Štěpán
39. OG 45. Petr Štěpán
4. 4. 17 19:15 STER1 Deko VET Estudiantes VET B 2. 4:1 (1:1)
Pohledné utkání, kde rozhodla lepší produktivita na straně domácího týmu. Voldán
Deko VET Estudiantes VET B
Roman Kovář – Tomáš Cígler, Zdeněk Fiala, Martin Klikorka, Ladislav Obermajer, Milan Pulec, Martin Rychlý, Pavel Sládek, Petr Štěpán vs Michal Plicka – Roman Dittrich, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Daniel Kopec, Pavel Krejčík, Miloš Princ, Tomáš Soukup
29., 40. Tomáš Cígler
55. Pavel Sládek
55. OG
8. Tomáš Hrubý
28. 3. 17 19:30 zzNOVOB Deko VET UTS Vršovice VET 1. 3:1 (1:0)
Vyrovnané utkání, kde občas měli hosté navrch, ale doplatili na to, že neměli nikoho na střídání a postupem času jim docházeli síly. Sergey Greshnyakov, Vladimír Grešnjakov