Po 24.4.17 18:15 MIKU2 Prapražačka A VSK MFF UK Praha VET A   (VL2A)
Po 24.4.17 19:30 MIKU2 Tučňáci SUP A Veget FC SUP   (SVL1A)
Po 24.4.17 20:45 MIKU2 Youngsters FC Ferri FC   (HL3A)
Čt 4.5.17 18:15 MIKU2 AC SK Viktoria 1905 Kapitáni   (HL6H)
Čt 4.5.17 19:30 MIKU2 Inter Bubeneč Albuquerque tuplaks   (HL5E)
Čt 4.5.17 20:45 MIKU2 Úterní hosté Ski FC A Les Miserables   (HL1A)

27. 6. 17 20:45 ARIT Tamu Pua 1.FC VET Frankie 11. 1:1 (1:0)
Vynikající fotbal. Zpočátku měli více šancí Frankie, nevyužil je ale, a tak se vedení ujala Tamu Pua. Frankie tak alespoň stihl v závěru vyrovnat. Husák
Tamu Pua 1.FC VET Frankie
Jan Blažek – Jaromír Frühling, Radim Hlubuček, Pavel Holan, Tomáš Hrdina, Lukáš Hrubý, František Jílek, Jaroslav Mutl, Karel Raděj, Michal Šich, Petr Záhorský, Jan Zikmund vs Jan Pekárek – Pavel Franěk, Tomáš Křivánek, Jan Páv, Jiří Pergl, Radek Tůma, Michal Vlk
21. Lukáš Hrubý 51. Radek Tůma
13. 6. 17 20:45 HOSTI Frankie TBC Lachtan VET 10. 4:1 (3:0)
Domácí rozhodli během deseti minut v závěru prvního poločasu o svém vítězství, když se třikrát trefil rozdílový hráč Károly.
Frankie TBC Lachtan VET
Michal Vlk – Pavel Franěk, Jiří Károly, Tomáš Křivánek, Jan Páv, Jiří Pergl, Martin Svěrák, Petr Tichý, Radek Tůma vs Vladimír Mádr – Jiří Balla, Aleš Carmine, Michal Hudec, Jiří Pavlík, Radek Pištora, Jan Vejmelka
21., 22., 28. Jiří Károly
41. Radek Tůma
46. Michal Hudec
6. 6. 17 20:45 HOSTI Slawoj Břevnov Frankie 9. 1:1 (0:1)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů. Pavel Staněk
Slawoj Břevnov Frankie
Radek Fál – Petr Frýba, David Hylas, Vladimír Lhota, Karel Mikeš, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň, Petr Švestka vs Jan Pekárek – Pavel Franěk, Jiří Károly, Tomáš Křivánek, Jan Páv, Jiří Pergl, Martin Svěrák, Petr Tichý, Radek Tůma
45. Jaroslav Šamánek 50 Jiří Svatoň 10. Radek Tůma
30. 5. 17 20:45 HOSTI Frankie Paradentol 1990 8. 3:1 (2:0)
Pochroumaný Paradentol nemohl výrazně čelit Frankiemu, který měl tři lidi na střídání a tím také výrazně navrch. V první půli šel do dvougólového vedení a to ve druhé půli ještě navýšil. Paradentol po jednom ze svých útoků docílil čestného úspěchu a i tak byl jeho výkon s výměnou dvou kulhajících gólmanů velmi pozitivní.
Frankie Paradentol 1990
Jan Pekárek – Pavel Blažek, Pavel Franěk, Jiří Károly, Tomáš Křivánek, Jan Páv, Jiří Pergl, Martin Svěrák, Michal Vlk vs Stanislav Hejhal – Martin Bursík, Petr Herman, Martin Hrbáček, Jiří Krejčík, Martin Lepšík, Josef Petrásek
12. Jiří Károly
26. Tomáš Křivánek
35. Pavel Blažek
38. Martin Bursík
16. 5. 17 18:15 STOD Legends a Veterans Frankie 7. 2:1 (1:0)
Průměrné utkání, kterému by slušela remíza. Domácí však byli o gól šťastnější.
Legends a Veterans Frankie
Marián Pašiak – Tomáš Drahovzal, Juraj Jaborník, Lukáš Pecha, Pavel Poláček, Martin Průcha, Luboš Rybár, Jan Sekanina, Radek Švarc, Jakub Urban vs Jan Pekárek – Pavel Franěk, Tomáš Křivánek, Jan Páv, Jiří Pergl, Jan Pospíšil, Martin Svěrák, Petr Tichý, Michal Vlk
11. Martin Průcha
45. Jan Sekanina
55. Petr Tichý
9. 5. 17 20:45 HOSTI Frankie Kulišáci CF VET 6. 6:0 (3:0)
Naprosto jednoznačné utkání v podání domácího týmu, který svému soupeři nedal ani nejmenší šanci na úspěch.
Frankie Kulišáci CF VET
Jan Pospíšil – Pavel Blažek, Pavel Franěk, Jiří Károly, Tomáš Křivánek, Jan Páv, Jiří Pergl, Martin Svěrák, Radek Tůma, Michal Vlk vs Petr Vyhnal – David Kácl, Roman Kříž, Tomáš Kříž, Petr Pištěk, Jiří Sýkora, Michal Trojan
8., 59. Radek Tůma
11., 31. Tomáš Křivánek
23. Michal Vlk
55. Pavel Blažek
25. 4. 17 20:45 HOSTI Frankie UTS Vršovice VET 5. 4:0 (3:0)
Domácí si v první půli vypracovali tříbrankový náskok, který ve druhé půli ještě navýšili a naprosto zaslouženě zvítězili. Čapla
Frankie UTS Vršovice VET
Jan Pekárek – Pavel Blažek, Pavel Franěk, Tomáš Křivánek, Jiří Pergl, Jan Pospíšil, Martin Svěrák, Petr Tichý, Michal Vlk vs Sergiu Botezatu – Jiří Dvořák, Bohdan Holovko, Radim Jašek, Jan Krtil, Rudolf Michalský, Pavel Petrásek, David Šefara, Jan Suchánek
2., 5. Tomáš Křivánek
20., 41. Michal Vlk
18. 4. 17 20:45 HOSTI Estudiantes VET B Frankie 4. 0:3 (0:2)
Frankie byl fotbalovějším týmem, proměnil alespoň nějaké šance a po zásluze slaví výhru. Dufek
Estudiantes VET B Frankie
David Nekvasil – Roman Dittrich, Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Daniel Kopec, Pavel Krejčík, Michal Plicka, Miloš Princ, Tomáš Soukup, Tomáš Vích vs Jan Pekárek – Pavel Blažek, Pavel Franěk, Jiří Károly, Tomáš Křivánek, Jan Páv, Jan Pospíšil, Petr Tichý, Radek Tůma, Michal Vlk
3. Tomáš Křivánek
11. Michal Vlk
47. Petr Tichý
11. 4. 17 20:45 HOSTI Frankie Deko VET 3. 1:1 (0:0)
Ve vyrovnaném utkání dominovali oba gólmani. Po bezbrankovém poločase inkasoval každý po jedné brance. V závěru neproměnil Frankie dvě slibné příležitosti, ale remíza je spravedlivá pro oba týmy. Čapla