Pá 12.5.17 18:45 TEMPO Lipodur FC A Los Bimbananos   (HL6I)
Pá 12.5.17 20:00 TEMPO Batalion Vinohrady FC MoKo VET   (VL3D)
St 31.5.17 19:00 P3 Městská policie Typos FC   (HL3D)
St 31.5.17 20:15 P3 Sedm zbabělých A 1.FC Holešovice   (HL7F)
St 28.6.17 18:45 ARIT Masters V VŠSK MFF UK VET B   (VL3C)
St 28.6.17 20:00 ARIT Pražský axiom Alténa ST   (HL8E)

27. 6. 17 20:45 ARIT Tamu Pua 1.FC VET Frankie 11. 1:1 (1:0)
Vynikající fotbal. Zpočátku měli více šancí Frankie, nevyužil je ale, a tak se vedení ujala Tamu Pua. Frankie tak alespoň stihl v závěru vyrovnat. Husák
Tamu Pua 1.FC VET Frankie
Jan Blažek – Jaromír Frühling, Radim Hlubuček, Pavel Holan, Tomáš Hrdina, Lukáš Hrubý, František Jílek, Jaroslav Mutl, Karel Raděj, Michal Šich, Petr Záhorský, Jan Zikmund vs Jan Pekárek – Pavel Franěk, Tomáš Křivánek, Jan Páv, Jiří Pergl, Radek Tůma, Michal Vlk
21. Lukáš Hrubý 51. Radek Tůma
13. 6. 17 18:15 HANSP Estudiantes VET B Tamu Pua 1.FC VET 10. 2:2 (1:0)
Velmi vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů, když hosté vyrovnávali v samém závěru utkání. Husák
Estudiantes VET B Tamu Pua 1.FC VET
Vilém Hodulák – Milan Čihák, Roman Dittrich, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Daniel Kopec, David Nekvasil, Miloš Princ, Tomáš Vích vs Jan Blažek – Radim Hlubuček, Pavel Holan, Tomáš Hrdina, František Jílek, Jaroslav Mutl, Michal Šich, Petr Záhorský
6. Milan Čihák
45. Tomáš Vích
40. Pavel Holan
59. Radim Hlubuček
7. 6. 17 18:15 HANSP Tamu Pua 1.FC VET Deko VET 9. 3:3 (1:3)
Vyrovnané, férově hrané utkání. Zasloužená remíza. Luděk Markvart, Martin Kadlec
Tamu Pua 1.FC VET Deko VET
Jan Blažek – Michal Andrlík, Radim Hlubuček, Tomáš Hrdina, František Jílek, Michal Šich, Petr Záhorský vs Roman Kovář – Tomáš Cígler, Ota Járka, Martin Klikorka, Ladislav Obermajer, Milan Pulec, Martin Rychlý, Petr Štěpán
18. Michal Šich
31., 42. Michal Andrlík
7., 19. Ladislav Obermajer
16. Martin Klikorka
30. 5. 17 18:15 HANSP Turman VET Tamu Pua 1.FC VET 8. 6:0 k.
16. 5. 17 18:15 HANSP Tamu Pua 1.FC VET Trenhos VET 7. 2:2 (2:0)
Utkání mělo slušnou úroveň. Domácí byli fotbalovější a po zásluze vedli o dvě branky. Ve druhé půli však místo pojistky nechali soupeře snížit a pět minut před koncem i vyrovnat. Pro hosty určitě dobrý bod. Zdeněk Stratil, Tomáš Nováček
Tamu Pua 1.FC VET Trenhos VET
Jiří Vlček – Jaromír Frühling, Radim Hlubuček, Pavel Holan, Tomáš Hrdina, František Jílek, Jaroslav Mutl, Karel Raděj, Michal Šich, Petr Záhorský, Jan Zikmund vs Tomáš Kůstka – Vladimír Černý, Robert Charousek, Miroslav Dlouhý, Jaroslav Dvořáček, Václav Kočárek
13. Pavel Holan
15. Karel Raděj
35. OG
55. Robert Charousek
9. 5. 17 19:30 zzNOVOB UTS Vršovice VET Tamu Pua 1.FC VET 6. 1:1 (0:1)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů.
UTS Vršovice VET Tamu Pua 1.FC VET
Jan Suchánek – Jiří Dvořák, Bohdan Holovko, Radim Jašek, Jan Krtil, Rudolf Michalský, Pavel Petrásek, David Šefara vs Jan Blažek – Radim Hlubuček, Pavel Holan, Tomáš Hrdina, František Jílek, Jaroslav Mutl, Michal Šich, Petr Záhorský, Jan Zikmund
35. Rudolf Michalský 24. Michal Šich
2. 5. 17 19:30 HANSP Paradentol 1990 Tamu Pua 1.FC VET 3. 3:4 (2:3)
Tým hostů zaspal začátek utkání a z první půle inkasoval. Poté přidal na důrazu a výsledek otočil. Závěrečný tlak domácích už vedl pouze ke korigování výsledku. Mlynařík
Paradentol 1990 Tamu Pua 1.FC VET
Tomáš Zdeněk – Martin Bursík, Stanislav Hejhal, Petr Herman, Martin Hrbáček, Jiří Krejčík, Martin Lepšík, Josef Petrásek vs Jan Blažek – Jaromír Frühling, Radim Hlubuček, Pavel Holan, Tomáš Hrdina, František Jílek, Jaroslav Mutl, Michal Šich, Petr Záhorský, Jan Zikmund
2., 45. Josef Petrásek
27. Martin Lepšík
9. Jaromír Frühling
15. OG
17., 33. Petr Záhorský
34. Petr Záhorský
25. 4. 17 18:15 HANSP TBC Lachtan VET Tamu Pua 1.FC VET 5. 1:6 (1:2)
Jednoznačné utkání ve prospěch hostujícího týmu.
TBC Lachtan VET Tamu Pua 1.FC VET
Vladimír Mádr – Jiří Balla, Aleš Carmine, Jaroslav Hudec, Kiril Kirilov, Michal Krystín, Radek Pištora, Jan Vejmelka vs Jan Blažek – Jaromír Frühling, Radim Hlubuček, Pavel Holan, Tomáš Hrdina, František Jílek, Jaroslav Mutl, Michal Šich, Petr Záhorský
17. Michal Krystín 2. Radim Hlubuček
30., 51. Petr Záhorský
50., 55. OG
19. 4. 17 18:15 HANSP Tamu Pua 1.FC VET Slawoj Břevnov 4. 4:1 (2:1)
Pohledný kombinační fotbal. Rozhodl druhý poločas.
Tamu Pua 1.FC VET Slawoj Břevnov
Jan Blažek – Radim Hlubuček, Pavel Holan, Tomáš Hrdina, František Jílek, Jaroslav Mutl vs Václav Rod – Radek Fál, Vladimír Lhota, Karel Mikeš, Tomáš Ouřada, Jiří Svatoň
3. Jaroslav Mutl
15. Pavel Holan
49. Radim Hlubuček
57. František Jílek
20. Radek Fál
4. 4. 17 18:15 HANSP Tamu Pua 1.FC VET Legends a Veterans 2. 1:2 (1:0)
Vyrovnané utkání se spoustou šancí a bojovností obou mužstev. Zasloužená výhra Legend.
Tamu Pua 1.FC VET Legends a Veterans
Jan Blažek – Radim Hlubuček, Tomáš Hrdina, František Jílek, Jaroslav Mutl, Michal Šich, Petr Záhorský, Jan Zikmund vs Marián Pašiak – Tomáš Drahovzal, Josef Dvořák, Juraj Jaborník, Jan Krůta, Lukáš Pecha, Pavel Poláček, Martin Průcha, Jan Sekanina
4. Michal Šich 47., 59. Pavel Poláček
28. 3. 17 18:15 BECH Kulišáci CF VET Tamu Pua 1.FC VET 1. 2:3 (1:1)
Ve vyrovnaném zápase byli do 50. minuty Kulišáci o krok lepší. V závěru zápasu se ale karty obrátily. Oba týmy hrály pohodový fotbálek bez faulů.
Kulišáci CF VET Tamu Pua 1.FC VET
Petr Vyhnal – David Kácl, Jiří Komers, Tomáš Kordač, Roman Kříž, Jiří Sýkora, Michal Trojan, Miloš Vladyka vs Jan Blažek – Tomáš Hrdina, František Jílek, Jaroslav Mutl, Michal Šich, Petr Záhorský, Jan Zikmund