St 27.9.17 18:15 HANSP Rarach FC OrangeBoom   (HL8E)
St 27.9.17 19:30 HANSP Sedm zbabělých A Sipral Stars   (HL6E)
Čt 19.10.17 18:15 MIKU3 Nejistý Felix UVL Cormoran FC UVL   (UVL1A)
Čt 19.10.17 19:30 MIKU3 Opatoff A K 1.FC Holešovice   (HL6H)
Čt 19.10.17 20:45 MIKU3 Blok D Pod parou   (HL8G)

4. 12. 17 20:30 MALES Felix club (seniors) Touš KK 11. 0:3 (0:0)
Touš využil přesilovku až po změně stran, kdy Felixu nastřílel tři branky. Čapla
Felix club (seniors) Touš KK
Pavel Provazník – Tomáš Běloch, Alexandros Koranis, Milan Krch, Milan Musil, Jan Šrejma, Petr Švonc vs Marek Valter – Jan Budský, Miroslav Chrástek, Jiří Hejna, Petr Mára, Miroslav Pazderka, František Vladař, Filip Votava, Jan Vrba
42., 55. Miroslav Pazderka
53. Jiří Hejna
20. 11. 17 20:30 SCBEC Exact old boys Felix club (seniors) 10. 3:1 (1:0)
Na šance celkem vyrovnané utkání, ale domácí v mezihře působili kompaktnějším dojmem a zaslouženě zvítězili.
Exact old boys Felix club (seniors)
Miloslav Hartman – Petr Debnár, Pavel Hakl, Michal Havrda, Petr Matuška, David Müller, Petr Prokop, Dalibor Tužinčin vs Tomáš Pospíšil – Tomáš Běloch, Karel Konečný, Alexandros Koranis, Milan Krch, Milan Levrinc, Milan Musil, Pavel Provazník, Jan Šrejma, Petr Švonc
29., 44. Petr Prokop
35. Petr Debnár
53. Petr Švonc
13. 11. 17 18:15 MIKU2 Felix club (seniors) Eukaryota 2.LKW VET 9. 4:4 (1:1)
Utkání bez vítěze. Oba celky hrály útočný fotbal. Nakonec zasloužená remíza sluší oběma celkům.
Felix club (seniors) Eukaryota 2.LKW VET
Tomáš Pospíšil – Tomáš Běloch, Karel Konečný, Milan Krch, Milan Musil, Pavel Provazník, Jan Šrejma, Petr Švonc vs Milan Pick – Miroslav Jančok, Jiří Kawalec, Petr Konůpka, František Palcr, Michal Pešek, Vítězslav Pokluda, Filip Vodička, Martin Vrbovský
10. Tomáš Běloch
35. Pavel Provazník
52. Milan Musil
18., 32. František Palcr
50., 55. Michal Pešek
8. 11. 17 20:45 STOD Dřevosprint SC Felix club (seniors) 8. 7:4 (5:0)
První půle vyzněla jednoznačně ve prospěch domácího týu, který si vypracoval pětibrankový náskok. Ve druhé půli už si domácí pouze hlídali vítězství. Husák
Dřevosprint SC Felix club (seniors)
Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Pavel Kačírek, Stanislav Lavers, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Luboš Souček, Jaromír Tomaides vs Tomáš Pospíšil – Tomáš Běloch, Karel Konečný, Milan Krch, Milan Levrinc, Milan Musil, Pavel Provazník, Jan Šrejma, Petr Švonc
42. Milan Musil
30. 10. 17 20:15 DABLI Felix club (seniors) Blue devils VET 7. 6:3 (3:3)
První poločas skončil nerozhodně. Ve druhé půli rozhodla lepší střelecká přesnost na straně domácího týmu. Michal Bartůněk
Felix club (seniors) Blue devils VET
Tomáš Pospíšil – Tomáš Běloch, Karel Konečný, Alexandros Koranis, Milan Krch, Milan Musil, Pavel Provazník, Jan Šrejma, Petr Švonc vs Roman Libich – Miroslav Charvát, Jaroslav Hejný, Jaroslav Lehovec, Jiří Malát, Jaroslav Němeček, Miloslav Nergl, Jiří Rohlík, Petr Shíbal, Václav Stuchl
30. Petr Shíbal
23. 10. 17 19:30 MIKU4 Blesk VK VET A Felix club (seniors) 6. 1:2 (0:1)
Vyrovnané utkání s řadou nepřesností na obou stranách. Domácím se v závěru podařilo vyrovnat, ale hosté v poslední minutě sebrali všechny síly a rozhodli o svém vítězství.
Blesk VK VET A Felix club (seniors)
Jan Polenka – Oldřich Dokoupil, Daniel Dvořák, František Fencl, Radim Kostka, Ivo Lehovec, Jindřich Ludmila vs Tomáš Pospíšil – Tomáš Běloch, Alexandros Koranis, Milan Krch, Milan Musil, Pavel Provazník, Jan Šrejma, Petr Švonc
59. František Fencl 28. Alexandros Koranis
60. Petr Švonc
16. 10. 17 19:15 MOTO1 Felix club (seniors) Věčná žízeň FC VET 5. 2:2 (0:0)
Od první minuty moc pěkný zápas plný pěkných nahrávek. Byla vidět velká snaha obou týmů utkání vyhrát. Šance byly velmi vyrovnané.
Felix club (seniors) Věčná žízeň FC VET
Tomáš Pospíšil – Tomáš Běloch, Karel Konečný, Alexandros Koranis, Milan Krch, Milan Musil, Jan Šrejma, Petr Švonc vs Zdeněk Vajdl – Roman Čečák, Boris Damjanov, Tomáš Kirbl, Václav Kozmík, Miroslav Kratochvíl, Zdeněk Mikuš, František Oravec, Jan Zdich
41. Jan Šrejma
50. Petr Švonc
48 Karel Konečný 34., 44. Miroslav Kratochvíl
4. 10. 17 20:45 STOD Rychlé pípy VET Felix club (seniors) 4. 2:2 (0:2)
Felix club určitě velice lituje neproměněných šancí za stavu 2:0 či 2:1. V tomto úseku domácí držel svým výkonem brankář a v závěrečném tlaku Pípy vyrovnaly.
Rychlé pípy VET Felix club (seniors)
Ladislav Rokyta – Karel Baladrán, Bohumil Kukla, Pavel Kunst, Martin Mačalík, Libor Viták, Jan Vorlík vs Tomáš Pospíšil – Karel Konečný, Alexandros Koranis, Milan Krch, Milan Musil, Pavel Provazník, Jan Šrejma
47. Jan Vorlík
56. Karel Baladrán
6. Alexandros Koranis
16. Milan Musil
25. 9. 17 19:00 METE1 Felix club (seniors) Pavana AK VET 3. 1:7 (0:3)
Hosté byli jasně lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Měli to však velmi ulehčené, neboť domácí hráli celé utkání oslabeni o jednoho hráče.
Felix club (seniors) Pavana AK VET
Tomáš Pospíšil – Tomáš Běloch, Milan Krch, Milan Musil, Jan Šrejma vs Tomáš Kostorek – David Franěk, Petr Kardinál, Marek Keltner, Martin Kretík, Zdeněk Kůs, Luboš Novák, Martin Rambousek, Alexandr Runt
35. Milan Musil 3., 6., 18. Alexandr Runt
36. Petr Kardinál
37., 57. Luboš Novák
58. Marek Keltner
11. 9. 17 20:45 MIKU4 Miminka AC VET Felix club (seniors) 2. 1:3 (1:1)
Vyrovnané utkání od obou týmů. Hosté dokázali vstřelit rozhodující branku až v poslední minutě.
Miminka AC VET Felix club (seniors)
Antonín Buriánek – Milan Bartoň, Miroslav Bartoš, Jan Blažíček, Jan Dolejš, Martin Lněnička, Miroslav Pětník, Antonín Štěpnička vs Tomáš Pospíšil – Tomáš Běloch, Milan Krch, Milan Levrinc, Milan Musil, Pavel Provazník, Jan Šrejma, Petr Švonc
29. Miroslav Pětník 15. Milan Krch
52. Jan Šrejma
60. Pavel Provazník
4. 9. 17 18:15 DEKAN Felix club (seniors) Heart Attack 1. 3:1 (2:0)
Hezké a klidné utkání, ve kterém měli více ze hry domácí i přes neproměněné šance. Tomáš Kučera, Jakub Macháček