11. Rumové pralinky VET 12 4 0 8 23:63 8
13. Vibromax 1985 juniorka 12 0 0 12 0:72 0

St 13.9.17 18:00 SCBEC Viktoria Bítovská B Pětka   (HL8H)
St 13.9.17 19:15 SCBEC Primeira Equipe Sipral Stars   (HL6E)
St 13.9.17 20:30 SCBEC Eden 1999 Lachtánci 1.WC   (HL4D)
Út 19.9.17 18:00 SCBEC Literpool United Tazmánští čertíci   (HL7E)
Út 19.9.17 19:15 SCBEC Alkohol Vršovice FC Torolka   (HL5C)
Út 19.9.17 20:30 SCBEC Horoušany FC Nova LFC B   (HL7C)

7. 12. 17 20:15 P2 Běchovičtí sršni B Vibromax 1985 juniorka 13. 6:0 k.
1. 12. 17 17:30 ZAK K.F.C. FC VET Běchovičtí sršni B 8. 2:3 (0:3)
Podprůměrný zápas plný nepřesností. Sršni byli lepším týmem, ale po přestávce jim docházely síly a bylo tak jen otázkou, zda domácí nakonec dokáží vyrovnat. Duben
K.F.C. FC VET Běchovičtí sršni B
Jan Nielsen – Robin Jackl, David Kalous, Martin Mžourek, Petr Mžourek, Tomáš Nosek, Miroslav Voldřich, Jiří Zítek vs Alan Hejma – Roman Hübl, Lubomír Jandus, Libor Šmída, Milan Štěpán, Vojtěch Straka
44. Martin Mžourek
45. Tomáš Nosek
9., 25. Lubomír Jandus
27. Milan Štěpán
21. 11. 17 19:15 SCBEC Hvězda VAB F.C. Běchovičtí sršni B 12. 1:5 (1:4)
Hosté byli po celé utkání lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Velmi slušně hrané kombinační utkání od obou týmů.
Hvězda VAB F.C. Běchovičtí sršni B
Peter Micheľ – Petr Babka, Václav Bláha, Karel Březina, Štefan Ševčík, Karel Šimek, Pavel Svoboda vs Milan Štěpán – Alan Hejma, Roman Hübl, Lubomír Jandus, Rudolf Kubín, Pavel Kučera, Libor Šmída, Vojtěch Straka, Pavel Tomášek, Petr Váňa
3. Karel Šimek 6., 18. Alan Hejma
23. Lubomír Jandus
29. Pavel Tomášek
53. Pavel Kučera
14. 11. 17 20:15 METE1 Běchovičtí sršni B Hojivý typy 11. 5:2 (3:0)
Domácí byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Václav Stuchl, Jaroslav Lehovec
Běchovičtí sršni B Hojivý typy
Pavel Tomášek – Petr Fejl, Alan Hejma, Roman Hübl, Lubomír Jandus, Lukáš Kohoutek, Rudolf Kubín, Pavel Kučera, Libor Šmída, Vojtěch Straka vs Rudolf Rubáš – Jiří Borovička, Radek Bouša, Jan Chudárek, Pavel Kakačka, Stanislav Šebek, Roman Wojaczek
8., 17. Roman Hübl
18., 36. Vojtěch Straka
34. Petr Fejl
50. Roman Wojaczek
52. Stanislav Šebek
10. 11. 17 20:30 SCBEC Blizzard ZM VET Běchovičtí sršni B 10. 2:3 (1:2)
Poklidný zápas, kdy tempo diktovali Sršni, ovšem Blizard trpělivou hrou zůstával na dostřel. Hübl dvěma góly přisoudil body svému týmu.
Blizzard ZM VET Běchovičtí sršni B
Pavel Libecajt – Vít Antoš, Václav Holenda, Václav Maťašovský, Peter Michút, Pavel Řezníček, Jiří Vítek vs Lubomír Jandus – Petr Fejl, Alan Hejma, Roman Hübl, Lukáš Kohoutek, Rudolf Kubín, Pavel Kučera, Libor Šmída, Vojtěch Straka, Pavel Tomášek, Petr Váňa
24. Pavel Řezníček
59. Peter Michút
9., 55. Roman Hübl
29. Petr Fejl
1. 11. 17 20:15 METE2 Běchovičtí sršni B Metro AFK VET 9. 2:2 (2:1)
Pohledné, čisté utkání, ve kterém vybojovali hosté zasloužený bod v poslední minutě. Jaroslav Pakosta, Tomáš Kloud
Běchovičtí sršni B Metro AFK VET
Petr Váňa – Alan Hejma, Lubomír Jandus, Rudolf Kubín, Libor Šmída, Vojtěch Straka, Pavel Tomášek vs Petr Tomášek – Petr Bešta, Tomáš Bláha, Roman Böhm, Petr Fexa, Vít Melichar, Petr Popelka, Josef Šimek, Martin Sýkora
3. Pavel Tomášek
28. Petr Váňa
28. Petr Bešta
59. Tomáš Bláha
20. 10. 17 20:30 SCBEC Běchovičtí sršni B Sananim Legends 7. 2:4 (1:0)
Domácí se ujali v první půli vedení, ale ve druhé půli byli hosté lepším týmem a zaslouženě otočili výsledek na svoji stranu.
Běchovičtí sršni B Sananim Legends
Alan Hejma – Petr Fejl, Roman Hübl, Lubomír Jandus, Lukáš Kohoutek, Rudolf Kubín, Pavel Kučera, Michal Kudrnovský, Libor Šmída, Vojtěch Straka, Pavel Tomášek, Petr Váňa vs Martin Tůma – Tomáš Chrudimský, Tomáš Dojava, Jan Kočí, Miloš Markvart, Radim Šebestík, Tomáš Veselý
25. Vojtěch Straka
51. Petr Váňa
33., 55., 60. Radim Šebestík
49. Miloš Markvart
6. 10. 17 20:30 SCBEC Rumové pralinky VET Běchovičtí sršni B 5. 0:6 (0:0)
Domácím se ve druhé minutě zranili dva hráči a utkání bylo předčasně ukončeno.
Rumové pralinky VET Běchovičtí sršni B
Pavel Kohout – Farid Hanafi, Jaroslav Lhota, Robert Václavík, Jiří Zima vs Libor Šmída – Alan Hejma, Roman Hübl, Lubomír Jandus, Rudolf Kubín, Pavel Kučera, Milan Štěpán, Vojtěch Straka, Pavel Tomášek, Petr Váňa
25. 9. 17 18:15 BECH Běchovičtí sršni B MVS Recycled 4. 1:9 (0:2)
Herně mnohem vyrovnanější zápas, než naznačuje výsledek. Domácí ale neproměnili ani ty největší šance, naopak v dresu hostů zářil pětigólový kanonýr. Ve druhé půli se domácí dočkali alespoň čestného úspěchu, navíc nedopustili ani dvouciferné skóre. Jan Kroj, Tomáš Mládek
Běchovičtí sršni B MVS Recycled
Libor Šmída – Alan Hejma, Roman Hübl, Lubomír Jandus, Lukáš Kohoutek, Rudolf Kubín, Pavel Kučera, Michal Kudrnovský, Milan Štěpán, Vojtěch Straka, Petr Váňa vs Jiří Šmejkal – Tomáš Andrle, Jan Cavalieri, Petr Ehmig, Milan Mareš, Jan Nohejl, Libor Nohejl, Kamil Pekař, Michal Strych
43. Roman Hübl 26., 35., 42., 48., 56. Michal Strych
29., 60. Petr Ehmig
38. Kamil Pekař
53. Jan Cavalieri
22. 9. 17 20:30 SCBEC FC Střešovice Běchovičtí sršni B 3. 5:3 (2:1)
Hosté byli aktivnější po celé utkání, ale nedokázali proměnit svoje šance. Domácí vyráželi do smrtících brejků a nakonec zvítězili.
FC Střešovice Běchovičtí sršni B
Josef Viktorin – Milan Cibík, Zdeněk Holakovský, Jozef Holiač, Vladimír Příbramský, Jiří Soukup vs Libor Šmída – Petr Fejl, Alan Hejma, Roman Hübl, Lukáš Kohoutek, Rudolf Kubín, Pavel Kučera, Michal Kudrnovský, Vojtěch Straka, Petr Váňa
9., 29., 41. Jiří Soukup
37. Jozef Holiač
47. Milan Cibík
21., 51. Roman Hübl
58. Petr Fejl
15. 9. 17 20:30 SCBEC Běchovičtí sršni B Jetoma FC 2. 4:2 (0:1)
Hrál se klidný fotbálek v přátelské atmosféře.
Běchovičtí sršni B Jetoma FC
Milan Štěpán – Alan Hejma, Roman Hübl, Lubomír Jandus, Rudolf Kubín, Libor Šmída, Vojtěch Straka, Pavel Tomášek vs Martin Votruba – Petr Cízner, Patrik Gregor, Petra Kubisková, Jiří Pech, Jerzy Samiec, Petr Študent
49. Pavel Tomášek
52. Rudolf Kubín
55. Vojtěch Straka
57. Alan Hejma
20. Patrik Gregor
45. Jiří Pech
8. 9. 17 20:30 SCBEC Indiana Team VET Běchovičtí sršni B 1. 2:5 (0:3)
Zápas dvou rozdílných poločasů.
Indiana Team VET Běchovičtí sršni B
Jiří Zach – Petr Brož, Martin Litera, Ladislav Neumar, Tomáš Novák, Karel Plemeník, Zdeněk Plzák, Pavel Šebek vs Milan Štěpán – Petr Fejl, Alan Hejma, Roman Hübl, Lubomír Jandus, Lukáš Kohoutek, Rudolf Kubín, Pavel Kučera, Michal Kudrnovský, Libor Šmída, Vojtěch Straka, Pavel Tomášek