Po 28.5.18 19:30 CESMI Farkáň 92 1.FC Dynamo R.U.M. A   (HL6B)
Po 28.5.18 20:45 CESMI Orange Predators A Domácí potřeby A   (HL3A)

21. 6. 18 20:45 ZAK Tuscarora 03 Palmeiras Prosek 11. 0:7 (0:2)
Utkání průměrné úrovně, kde jasně zvítězil hostující tým. Boubín
Marek Farda – Václav Herold, Martin Kočárek, Tomáš Már, Lukáš Perský, Martin Reček, Slávek Rummel, Miroslav Špaček vs Jakub Žilinský – Martin Daniš, Filip Dlabola, Matěj Dlabola, Jaroslav Lhota, Marcel Macháček, Jakub Mejzlík, Petr Pochman
31. Martin Daniš
59. Petr Pochman
53. Filip Dlabola
7. 6. 18 18:15 KBELY Palmeiras Prosek K.K.K. 10. 4:1 (0:0)
Domácí byli o něco lepší, K.K.K. ale dlouho odolávali a chvíli dokonce vedli. Rychlejší a fotbalovější Palmeiras ale v posledních dvaceti minutách zúročili tlak a vyhráli. Rataj
Palmeiras Prosek K.K.K.
Jakub Žilinský – Martin Daniš, Filip Dlabola, Matěj Dlabola, Tomáš Gaper, Jaroslav Lhota, Marcel Macháček, Petr Pochman vs Adrián Šalacha – Petr Brabec, Libor Jelen, Jan Koška, Ľubomír Krígovský, Jan Macháček, Lukáš Michetschläger, Michal Šmíd
41. Petr Pochman
48., 60. Matěj Dlabola
50. Filip Dlabola
37. Lukáš Michetschläger
31. 5. 18 18:15 KBELY Švárni šuhaji Palmeiras Prosek 9. 4:5 (2:3)
Švárni Šuhaji lehce prohospodařili dvougólový náskok z počátku zápasu, a i když v dalším průběhu utkání stačili na branky hostů zareagovat, po posledním gólu soupeře jim už na kýžené vyrovnání nezbyl čas.
Švárni šuhaji Palmeiras Prosek
Milan Kurilla – Norbert Bartovič, Filip Halm, Martin Kováč, Štefan Lipták, Marián Revay vs Tomáš Spanilý – Jaroslav Coufalík, Martin Daniš, Filip Dlabola, Matěj Dlabola, Tomáš Gaper, Jaroslav Lhota, Marcel Macháček
4., 56. Martin Kováč
8. Filip Halm
32. Štefan Lipták
29. Tomáš Gaper
30., 30., 55. Matěj Dlabola
57. Filip Dlabola
17. 5. 18 18:15 KBELY Palmeiras Prosek Dromedarians Praha 8. 1:5 (0:2)
V prvním poločase překvapivě hosté přehráli domácí a po brejcích vedli 2:0. Po přestávce opět z brejků zvýšili až na 4:0, protože domácí špatně bránili. Ti v 53. minutě konečně vstřelili gól a nevzdávali se. Hosté však dobrým výkonem ve všech řadách vítězství zaslouženě uhájili. Hošek
Palmeiras Prosek Dromedarians Praha
Jakub Žilinský – Martin Daniš, Filip Dlabola, Matěj Dlabola, Tomáš Gaper, Marcel Macháček vs Jiří Červený – Jozef Chudý, Michal Hanousek, Miroslav Jančok, Josef Jasenský, Michal Koval, Martin Kožár, Róbert Šišaj
53. Filip Dlabola 6., 60. Michal Hanousek
26. Róbert Šišaj
35. Martin Kožár
48. Michal Koval
10. 5. 18 17:30 KBELY Bylo nás pět plus jedna Palmeiras Prosek 7. 5:3 (2:0)
Vyrovnané utkání od začátku až do konce. Větší produktivita u domácích. Janků
Bylo nás pět plus jedna Palmeiras Prosek
Adam Verner – Štěpán Čuda, Vojtěch Krpata, Ondřej Pípal, Václav Šámal, Dominik Turbák, Richard Vereb, Daniel Vodička vs Jakub Žilinský – Martin Daniš, Filip Dlabola, Matěj Dlabola, Tomáš Gaper, Jaroslav Lhota, Marcel Macháček, Jakub Mejzlík, Peter Mikulec
10. Dominik Turbák
20., 53., 55. Ondřej Pípal
40. Vojtěch Krpata
45. Matěj Dlabola
50. OG
59. Filip Dlabola
3. 5. 18 20:45 ZAK Palmeiras Prosek Tutto bene B 6. 4:4 (3:2)
Vyrovnaný, vyhecovaný zápas bez vítěze. Petr Hradecký, Roman Šedrla
Palmeiras Prosek Tutto bene B
Jakub Žilinský – Jaroslav Coufalík, Martin Daniš, Filip Dlabola, Matěj Dlabola, Tomáš Gaper, Jaroslav Lhota, Marcel Macháček, Jakub Mejzlík, Peter Mikulec, Petr Pochman vs Jakub Šimovček – Jaroslav Hušek, Zdeňka Kabeláčová, Jan Krejčí, Jiří Küfner, Jiří Marek, Jiří Novák, David Pham, Patrik Popelka, Matej Sekel, Marek Surovčík
1., 57. Matěj Dlabola
4. Filip Dlabola
20. Martin Daniš
2., 51. Marek Surovčík
13. Jiří Marek
39. Jaroslav Hušek
26. 4. 18 18:45 KBELY Atletico Dělo SFC B Palmeiras Prosek 5. 0:6 k.
V desáté minutě už bylo o vítězi rozhodnuto a utkání se proměnilo ve střelecké dostihy bratrů Dlabolů. Atletico hrálo celkem slušně, ale zapomínalo na základní věc, že musí taky bránit. Proto tento zápas skončil takovým rozdílem. Miroslav Brabec, Jiří Veselý
Atletico Dělo SFC B Palmeiras Prosek
Šimon Skála – Pavel Fronček, Marek Jablonski, Pavel Jonák, Martin Šidák vs Jakub Žilinský – Jaroslav Coufalík, Martin Daniš, Filip Dlabola, Matěj Dlabola, Jaroslav Lhota, Marcel Macháček, Peter Mikulec, Petr Pochman
3., 25., 35., 37., 45. Filip Dlabola
4. Petr Pochman
7. Peter Mikulec
8., 9., 10., 12., 28., 42., 47., 52., 56., 58., 60. Matěj Dlabola
19. 4. 18 17:00 ZAK Palmeiras Prosek Atlético Cerveza 4. 2:0 (0:0)
Po bezbrankové první půli dokázali hosté domácí nastolené tempo hry, kdežto Atléticu docházely síly. Trnka
Palmeiras Prosek Atlético Cerveza
Jakub Žilinský – Martin Daniš, Filip Dlabola, Tomáš Gaper, Jaroslav Lhota, Marcel Macháček, Jakub Mejzlík, Petr Pochman vs Petr Vančura – Petr Engliš, Martin Lukáč, Petr Lukáč, Jan Šimek, Jiří Uhlíř, Haris Zulić
41. Filip Dlabola
45. Jakub Mejzlík
12. 4. 18 20:45 ZAK Reage boys Palmeiras Prosek 3. 4:2 (3:2)
Zasloužená výhra domácích. Čapla
Reage boys Palmeiras Prosek
Pavel Sivák – Michal Bošanský, Daniel Čermák, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Martin Lehečka, Dalibor Mička, Pavel Pech, Radek Sedlák vs Jakub Žilinský – Lukáš Daniš, Martin Daniš, Filip Dlabola, Matěj Dlabola, Tomáš Gaper, Jaroslav Lhota, Marcel Macháček, Jakub Mejzlík
23., 25., 57. Martin Lehečka
27. Michal Jareš
9., 12. Tomáš Gaper 21. Jakub Žilinský
5. 4. 18 18:00 KORAB Palmeiras Prosek Bába FC 2. 5:0 (3:0)
Pole bylo vyrovnané, ale zakončování a důraz před bránou byl jednoznačně na straně domácích. Kohout
Palmeiras Prosek Bába FC
Matěj Dlabola – Martin Daniš, Filip Dlabola, Tomáš Gaper, Jaroslav Lhota, Marcel Macháček, Jakub Mejzlík, Petr Pochman vs Ivo Cenek – Martin Brož, Radek Chaloupka, Ondřej Husák, Daniel Janauer, David Mally, Tomáš Mertha, Vojtěch Říha, Marek Starý
14., 37. Tomáš Gaper
22. Marcel Macháček
23. Filip Dlabola
42. Jakub Mejzlík
30. Vojtěch Říha
22. 3. 18 20:30 KORAB Palmeiras Prosek Bílá pohroma 1. 5:1 (3:1)
Rozhodčí se nedostavil.
Palmeiras Prosek Bílá pohroma
Matěj Dlabola – Martin Daniš, Filip Dlabola, Tomáš Gaper, Jaroslav Lhota, Marcel Macháček, Jakub Mejzlík vs Michal Tichý – David Janovský, Marek Ondruš, Petr Paleček, Petr Tichý, Jakub Tinta, Václav Zubal