St 13.6.18 18:15 DEKAN X-team Vršáci VET   (VL3C)

19. 6. 18 19:00 MIKU2 Prastará dáma H.K. 12 11. 4:3 (3:1)
Vyrovnaný zápas ovládli domácí, kteří ustáli závěrečný tlak. Čapla
Tomáš Kříž – Michal Chudoba, Tomáš Hanzlík, Karel Helman, Michal Koch, Martin Veselý, Jan Vosátka, Michal Žofka vs Josef Hochman – David Franěk, Tomáš Horák, Zdeněk Klíma, Tomáš Kotapka, Martin Pelant, Jiří Sehnoutka, Jaromír Topič
24. OG
37. David Franěk
50. Martin Pelant
5. 6. 18 17:45 MIKU2 Deportivo Estudiantil FC B Prastará dáma 10. 0:5 (0:1)
Utkání se hrálo za stálé převahy vítězů a když domácím došly síly, tak se zápas změnil v exhibici. Radek Matoušek, Filip Matoušek
Deportivo Estudiantil FC B Prastará dáma
Iván de Jesús Beltrán Hernandez – Eduardo Alarcon, Jose Alonso Morales, Jorge Mario Barrera Custodio, Cristian Gallardo, Andres Holguin, Armando Jacobo Rivera, David Ramos Molano, Ruben Roca, David Rodriguez, Jakub Sládeček vs Tomáš Kříž – Lukáš Černý, Michal Chudoba, Tomáš Hanzlík, Karel Helman, Michal Koch, Martin Veselý, Jan Vosátka, Michal Žofka
20. OG
33., 42. Tomáš Hanzlík
37., 54. Martin Veselý
29. 5. 18 19:30 HOSTI Prastará dáma Airborne Příbram 9. 1:2 (1:1)
Klobouk dolů před týmem Příbrami, který byl celý zápas svírán soupeřem v kleštích a i bez střídání dokázal vyhrát. Petr
Prastará dáma Airborne Příbram
Tomáš Kříž – Lukáš Černý, Michal Chudoba, Tomáš Hanzlík, Karel Helman, Martin Veselý, Jan Vosátka, Michal Žofka vs Vít Průša – Jan Celina, Jiří Kubec, Michal Makoš, Jan Pinkava, Pavel Švehla
15. Lukáš Černý 29. Jiří Kubec
36. Jan Pinkava
22. 5. 18 19:30 CESMI Tak dort jo Prastará dáma 8. 0:5 (0:4)
Místy až jednoznačný průběh utkání se zaslouženým vítězstvím Prastaré dámy.
Tak dort jo Prastará dáma
Jakub Němeček – Radim Fořt, Jakub Harapát, František Hašpl, Josef Marx, Tomáš Pudil, Jakub Slavík, Jakub Švejkovský vs Tomáš Kříž – Lukáš Černý, Michal Chudoba, Tomáš Hanzlík, Karel Helman, Martin Veselý, Jan Vosátka, Michal Žofka
3. Michal Chudoba
11., 14., 30. Tomáš Hanzlík
55. Jan Vosátka
15. 5. 18 20:30 MALES Prastará dáma Sorry FC 7. 2:5 (0:4)
Hosté byli celý zápas jasně lepším týmem. Ve druhém poločase trochu polevili a dali soupeři více prostoru oproti prvnímu poločasu. Ale i přesto si v klidu pohlídali zaslouženou výhru. Vostatek
Prastará dáma Sorry FC
Tomáš Kříž – Michal Chudoba, Karel Helman, Vojtěch Losman, Martin Veselý, Michal Žofka vs Michal Mertl – Josef Antoš, Pavel Hájek, Gustav Ondrejčík, Petr Schwank, David Šimek, Dominik Šimek, Michal Šístek
34., 39. Michal Žofka 4., 7. Michal Šístek
14. David Šimek
22., 33. Petr Schwank
8. 5. 18 19:30 HOSTI Těžká demence Prastará dáma 6. 2:4 (0:1)
První půle vyrovnaná, opatrná. V závěru to ale bylo drama. Janča
Těžká demence Prastará dáma
Adam Bystřický – Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Petr Košťál, Štěpán Stádník, Karel Táborský, Tomáš Vokurka vs Tomáš Kříž – Michal Chudoba, Tomáš Hanzlík, Karel Helman, Michal Koch, Vojtěch Losman, Martin Veselý, Jan Vosátka, Michal Žofka
54., 57. Petr Košťál 48 Štěpán Stádník 21. Michal Chudoba
44. Martin Veselý
49., 60. Michal Žofka
1. 5. 18 20:30 MOTO1 Partizan Praha Prastará dáma 5. 3:7 (0:2)
Hosté lépe kombinovali a dostávali se častěji do zakončení. Dáma brala oba body zaslouženě. Janča
Partizan Praha Prastará dáma
Adam Lávička – Jan Doležal, Marek Haleš, Jakub Kejha, Pavel Kopřivík, Jiří Maryška, Karel Mráz, Jakub Šonka, Jakub Trcka vs Tomáš Kříž – Michal Chudoba, Karel Helman, Vojtěch Losman, Martin Veselý, Jan Vosátka, Martin Žofka, Michal Žofka
58. Martin Žofka
24. 4. 18 18:00 HRAB1 Prastará dáma Netopýr TFC 4. 3:4 (1:2)
Vyrovnané utkání hrané v duchu fair-play rozhodl gólman Hlůžek brankou přes celé hřiště. Čapla
Prastará dáma Netopýr TFC
Tomáš Kříž – Michal Chudoba, Karel Helman, Michal Koch, Jan Vosátka, Michal Žofka vs Petr Hlůžek – Petr Exler, Michal Harbáček, Jakub Nosek, Daniel Novák, Libor Rusek, Jiří Vajnar, Michal Zbořil
20., 45. Michal Žofka
38. Michal Chudoba
10. Libor Rusek
27., 51. Jakub Nosek
57. Petr Hlůžek
10. 4. 18 20:15 ZABEH Kelímci 3.FC Prastará dáma 3. 4:5 (3:5)
Domácí byli sice lepším týmem, ale v první půli kvůli svým hrubým chybám dali soupeři luxusní náskok, i když se jim ho ještě do poločasu podařilo snížit. Po změně stran se hosté stáhli do obrany a i přes únavu vítězství ubránili. Šaróka
Kelímci 3.FC Prastará dáma
Jan Němec – Adam Gužík, Miloň Jedlička, David Král, Jakub Mareš, Petr Mrzena, David Runt, Patrik Šafránek, Marek Šindelář, Jakub Zíma vs Tomáš Kříž – Michal Chudoba, Tomáš Hanzlík, Karel Helman, Michal Koch, Martin Veselý, Jan Vosátka
34. Jan Vosátka
3. 4. 18 19:15 STER2 Prastará dáma Juventus Pivus 2. 6:0 k.
27. 3. 18 19:15 MOTO2 Indiana Team Prastará dáma 1. 0:6 k.
První část utkání patřila hostům, domácí se dostali do hry až ve druhém poločase. S vypětím všech sil dokázali vyrovnat, ale chyběly jim síly do závěru, čehož hosté využili dvěma rychlými útoky. Michal Lanči, Jan Monhart
Indiana Team Prastará dáma
Michal Chládek – Jakub Kahoun, Miroslav Pechar, Dominik Šebek, Jan Šneberk, Matěj Vondra vs Tomáš Kříž – Michal Chudoba, Tomáš Hanzlík, Karel Helman, Michal Koch, Jan Vosátka, Martin Žofka, Michal Žofka