8. Prague St. Gentlemen 11 4 2 5 36:30 10

Út 27.3.18 18:15 BECH Paradentol 1990 Kulišáci CF VET   (VL3B)
Út 27.3.18 19:30 BECH Bílý lev CF VET Dřeváci   (VL3A)
Út 27.3.18 20:45 BECH Absinth Tatran Válec   (HL5C)
St 2.5.18 18:00 SCBEC Pralinky F.C.K. Metro AFK VET   (VL4C)
St 2.5.18 19:15 SCBEC Běchovičtí sršni A Po Útlumu 06   (VL3C)
St 2.5.18 20:30 SCBEC Pivson a Pofel Lachtánci 1.WC   (HL4C)

18. 6. 18 18:00 ZAK Torpédo Hulín FC Alkohol Vršovice FC 11. 4:4 (2:1)
Pohodové utkání, ve kterém ani jednomu týmu o nic nešlo, skončilo spravedlivou remízou. Čapla
Torpédo Hulín FC Alkohol Vršovice FC
Milan Víšek – František David, Petr Jahn, Roman Paclík, Petr Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek vs Adam Bielawski – Levan Bokeria, Pavel Pták, Marek Šlingr, Martin Štancl, Jakub Trnka, Radek Zach
13., 32. Petr Valenta
23., 44. Petr Jahn
25., 42. Martin Štancl
37., 53. Pavel Pták
4. 6. 18 20:45 HANSP Weekend Warriors FC Torpédo Hulín FC 10. 2:3 (1:0)
Utkání, v němž 50 minut byli jasně lepší domácí, zlomila poslední desetiminutovka. Warriors udělali dvě fatální hrubky v obraně, čehož hned soupeři využili. Domácím se pak již nepodařilo srovnat a Hulín tak vyhrál. Novotný
Weekend Warriors FC Torpédo Hulín FC
Jakub Žák – Pavel Chmelík, Dávid Gubo, Jindřich Jonáš, Martin Junek, Lukáš Krutský, Petr Miškovský, Tomáš Rybáček, Petr Vávra vs Jiří Borovský – František David, Petr Jahn, Roman Paclík, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek
4., 34. Martin Junek 38., 52. Petr Valenta
49. Roman Paclík
28. 5. 18 20:15 METE1 Continental FC Torpédo Hulín FC 9. 1:1 (0:1)
Nudný zápas. Remíza je zasloužená.
Continental FC Torpédo Hulín FC
Jaromír Švaněk – Matúš Dargaj, Iosif-Mihai Ignea, Michal Lupták, Tomáš Puss, Jiří Štamfest, Miroslav Uhrin, Lukáš Veltruský vs Jiří Borovský – František David, Petr Jahn, Roman Paclík, Jan Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek
33. Tomáš Puss 16. Roman Paclík
21. 5. 18 20:15 METE1 Torpédo Hulín FC Prague St. Gentlemen 8. 2:2 (1:2)
Vyrovnané utkání, remíza byla spravedlivá.
Torpédo Hulín FC Prague St. Gentlemen
Jiří Borovský – František David, Petr Jahn, Roman Paclík, Jan Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek vs Erik Kahle – Tomáš Brunclík, Pavel Chalupa, Vladimír Koucký, Hoang Dung Nguyen, Lukáš Rieger, Pavel Sojka, František Vomáčka, Ondřej Wallesch, Štěpán Zajíček
18. Jan Pucherna
34. František David
2. Hoang Dung Nguyen
27. Vladimír Koucký
14. 5. 18 20:15 METE2 Lucián FC B Torpédo Hulín FC 7. 3:1 (2:0)
Domácím vyšel první poločas. Na co sáhli, to vyšlo, proto se ujali vedení 2:0. Hosté ve druhém poločase zvýšili obrátky, přesto však potřetí inkasovali a zodpovědná obrana domácích jim více než korekci výsledku nedovolila. Šťastka, Procházka
Lucián FC B Torpédo Hulín FC
Jan Dovolil – Jan Fuchs, Daniel Koutek, Piotr Kuroň, Daniel Mendel, Richard Novotný, Ondřej Vecheta vs Jiří Borovský – František David, Petr Jahn, Roman Paclík, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek
18., 34. Daniel Mendel
24. OG
60. František David 35. Petr Valenta
7. 5. 18 20:15 METE1 Torpédo Hulín FC GK Ohradní A 6. 2:1 (0:0)
Vyrovnaný zápas, ve kterém Ohradní otevřela skóre, ale posledních deset minut patřilo Hulínu. Z obou stran slušně hrané utkání.
Torpédo Hulín FC GK Ohradní A
Jan Pucherna – Jiří Borovský, František David, Roman Paclík, Petr Pucherna, Petr Žaloudek vs Lukáš Hazda – Štěpán Bambula, Adam Dlesk, Filip Dušek, Tomáš Hubata-Vacek, Martin Javor, Jan Votýpka
53. Roman Paclík
59. Jan Pucherna
42. Štěpán Bambula
23. 4. 18 19:30 CESMI Farkáň 92 1.FC Torpédo Hulín FC 5. 7:0 (1:0)
Torpédo doplatilo na to, že nemohlo střídat. Vydrželo první polovinu, kdy dostalo jeden náhodný gól. Druhá půle už patřila Farkáni a bylo to jen o konečném skóre. Josef Kubr, Michal Miksa
Farkáň 92 1.FC Torpédo Hulín FC
Radek Lehner – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň, Filip Rozum, Ivo Unger vs Jiří Borovský – František David, Petr Jahn, Roman Paclík, Petr Pucherna, Petr Žaloudek
10., 55. Martin Kavalír
33. Tomáš Kofroň
37., 51. Daniel Karas
56., 58. Ivo Unger
16. 4. 18 20:15 METE2 Torpédo Hulín FC Tajfun AC 4. 2:1 (0:1)
Vyrovnaný zápas, kterému by více slušela remíza.
Torpédo Hulín FC Tajfun AC
Milan Víšek – František David, Petr Jahn, Roman Paclík, Petr Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek vs Pavel Menhard – Martin Endršt, Libor Gvoždík, Michal Nedbal, Josef Novák, Radim Thiel
32., 37. Roman Paclík 27. Libor Gvoždík
9. 4. 18 20:15 METE1 Dynamo R.U.M. A Torpédo Hulín FC 3. 5:2 (2:1)
Utkání nezačalo pro mužstvo Dynama šťastně, prohrávalo po vlastní brance. Pak se ale hráči oklepali a po celý zápas byli nebezpečnějším týmem. I když se Torpedo snažilo, Dynamo bylo o chlup lepší a hlavně produktivnější. Zdeněk Vondrát, Jan Tyl
Dynamo R.U.M. A Torpédo Hulín FC
Milan Matoušek – Petr Hoch, Vladimír Kopecký, Arnošt Korecký, Štěpán Korecký, Pavel Lang, Petr Pohorský, Martin Říha, Michal Šelmeci vs Jiří Borovský – František David, Petr Jahn, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek