Po 26.3.18 20:30 KORAB Zlatý krysy FC Eukaryota 2.LKW VET   (VL3A)
St 23.5.18 19:15 STER2 Virtus Praha FK Uličníci FC   (HL7E)
St 23.5.18 20:30 STER2 S nadhledem Tazmánští čertíci   (HL8G)

19. 6. 18 20:45 BECH Kulišáci CF VET Turman VET 11. 2:3 (2:3)
Zápas hraný na vysoké úrovni. Jakub Tichý, Matěj Veselý
Michal Trojan – Ján Farkaš, Tomáš Kordač, Roman Kříž, Tomáš Kříž, Petr Pištěk, Jiří Sýkora, Miloš Vladyka vs Daniel Říha – František Flesar, Rudolf Kašpar, Martin Micka, Petr Packert, Robert Průšek, Martin Tůma
16. Ján Farkaš
20., 22. Petr Packert
23. Robert Průšek
5. 6. 18 18:15 BECH Křídla Ďáblic VET A Kulišáci CF VET 10. 3:3 (0:2)
Zajímavý duel, kde šli rychle do vedení Kulišáci. Křídla držela více balón, útočila ale do plného bloku. Koncem první půle opět po rychlé akci Kulišáci odskočili na 0:2. Ve 37 min. se povedlo vlastní brankou Křídlům snížit, ale jen na okamžik. Nakonec ale v předposlední minutě domácí zaslouženě vyrovnali.
Křídla Ďáblic VET A Kulišáci CF VET
Jaroslav Svoboda – Jan Kehár, Rudolf Klinka, Tomáš Mrázek, Jan Schroth, Karel Vesecký, Tomáš Voldán, Jan Yousif vs Michal Trojan – Ján Farkaš, Roman Kříž, Tomáš Kříž, Jiří Sýkora, Radek Teč, Miloš Vladyka, Martin Volf
37. OG
47. Jan Schroth
59. Tomáš Voldán
2. Tomáš Kříž
25. Jiří Sýkora
37. Roman Kříž
29. 5. 18 18:15 BECH Kulišáci CF VET Kliďas SFC 9. 2:12 (1:6)
Kvalitní zápas, který pro sebe rozhodli hosté už v prvním poločase.
Kulišáci CF VET Kliďas SFC
Jiří Sýkora – Ján Farkaš, Tomáš Kordač, Roman Kříž, Tomáš Kříž, Radek Teč, Miloš Vladyka vs Bohuslav Křeček – Jaroslav Baka, Petr Bárta, Hynek Heisig, Michal Heisig, Martin Kubelík, Pavel Obraz, Martin Pecha
51. Pavel Obraz
15. 5. 18 18:15 BECH Kehar club VET Kulišáci CF VET 8. 5:8 (3:3)
Oba týmy předváděly moc pěkný fotbal s krásnými kombinacemi. Mladší hráči Keharu naráželi na velmi dobrou obranu, ze které chodili Kulišáci do brejků, které efektivně zakončovali. Martin Prokop, Filip Matoušek
Kehar club VET Kulišáci CF VET
Jan Lepša – Stanislav Barák, Jiří Beneš, Jaroslav Číhal, Tomáš Doležal, Martin Dražan, Petr Pergler, Martin Rieger, Jan Sekerka, Martin Sekerka vs Michal Trojan – Ján Farkaš, Tomáš Kordač, Roman Kříž, Tomáš Kříž, Jiří Sýkora, Radek Teč, Miloš Vladyka
60. Roman Kříž
8. 5. 18 19:30 BECH Kulišáci CF VET Deko VET 1. 3:6 (2:2)
Zpočátku se zdálo, že se v tomto vyrovnaném utkání prosadí více Kulišáci, hra Deka byla však lépe organizovaná a Kulišákům ve druhé půli došel dech.
Kulišáci CF VET Deko VET
Jiří Sýkora – Ján Farkaš, Tomáš Kordač, Roman Kříž, Tomáš Kříž, Radek Teč, Miloš Vladyka vs Roman Kovář – Ota Járka, Ladislav Obermajer, Milan Pulec, Martin Rychlý, Petr Štěpán, Mykhaylo Sutula
8. Ján Farkaš
24. Radek Teč
49. Miloš Vladyka
8., 35., 41. Ladislav Obermajer
26., 50. Petr Štěpán
53. Mykhaylo Sutula
1. 5. 18 18:15 BECH Kulišáci CF VET Frankie 7. 0:6 (0:0)
Utkání bylo předčasně ukončeno ve 30. minutě po zranění dvou hráčů domácích.
Kulišáci CF VET Frankie
Michal Trojan – Ján Farkaš, Roman Kříž, Tomáš Kříž, Jiří Sýkora vs Jan Pekárek – Jiří Károly, Jiří Kokeš, Tomáš Křivánek, Jan Páv, Jiří Pergl, Jan Pospíšil, Martin Svěrák, Jan Tempel, Radek Tůma, Michal Vlk
24. 4. 18 18:00 KORAB Estudiantes VET B Kulišáci CF VET 6. 7:2 (5:1)
Domácí lepší v kombinaci i v zakončení.
Estudiantes VET B Kulišáci CF VET
David Nekvasil – Milan Čihák, Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Jan Kůstka, Michal Matejka, Miroslav Michňa, Michal Plicka, Miloš Princ, Tomáš Vích vs Petr Vyhnal – Ján Farkaš, Tomáš Kordač, Roman Kříž, Petr Pištěk, Jiří Sýkora
32. Roman Kříž
17. 4. 18 18:15 BECH Kulišáci CF VET Trenhos VET 5. 5:3 (2:3)
Do poločasu vyrovnaný zápas a Trenhos trochu překvapivě držel vedení. Ve druhém poločase Trenhosu došly síly a Kulišáci třemi brankami otočili výsledek a berou výhru. Hráno slušně. Miroslav Weiner, Miroslav Weiner st.
Kulišáci CF VET Trenhos VET
Jiří Sýkora – Ján Farkaš, David Kácl, Tomáš Kordač, Roman Kříž, Tomáš Kříž, Miloš Vladyka vs Tomáš Kůstka – Vladimír Černý, Robert Charousek, Karel Holeček, Tomáš Noll, Václav Novák, Roman Sýkora
6., 11., 36., 52. Ján Farkaš
41. Miloš Vladyka
9. Václav Novák
13. Vladimír Černý
26. Karel Holeček
10. 4. 18 18:15 BECH Inter Lotyšák VET A Kulišáci CF VET 4. 3:2 (1:2)
Průměrné utkání odpovídající úrovně. Domácí byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Slušný zápas. Rosenberger
Inter Lotyšák VET A Kulišáci CF VET
Roman Dobiáš – Pavel Brož, Jan Červený, Michal David, Zbyněk Faukner, Martin Kraus, Jan Malypetr, Oldřich Šára vs Jiří Sýkora – Ján Farkaš, David Kácl, Tomáš Kordač, Roman Kříž, Tomáš Kříž, Petr Pištěk, Miloš Vladyka
26. Michal David
38. Jan Malypetr
46. Jan Červený
18 Jan Červený 7. Roman Kříž
15. Ján Farkaš
3. 4. 18 18:15 BECH Kulišáci CF VET Tamu Pua 1.FC VET 3. 2:5 (1:3)
Hráči Tamu Pua byli po celé utkání lepším týmem a po zásluze si odváží body. Vostatek