9. Na zdraví p.Macháčka 11 4 1 6 38:35 9

Ne 25.3.18 12:30 ZAK Kult žlutého míče Laxní přístup   (HL8L)
Ne 22.4.18 18:45 P3 Améby AFC A Callida CS   (HL5H)
Ne 22.4.18 20:00 P3 SS Hábula Morová rána 1.FC VET   (VL3D)
Út 19.6.18 17:45 MIKU4 TBC Lachtan VET Felix club (seniors)   (VL4B)
Út 19.6.18 19:00 MIKU4 Tak dort jo Airborne Příbram   (HL6E)
Út 19.6.18 20:15 MIKU4 Literpool United Jedna noha netleská   (HL8C)

22. 6. 18 19:15 P2 Lužinýýý Boys Šnek FC B 11. 3:1 (0:1)
Utkání dvou rozdílných poločasů. Po přestávce se dvakrát prosadil nejlepší hráč Lužin Kodálík a pak už se hráči Šneku nedostali k žádné příležitosti skórovat.
Lužinýýý Boys Šnek FC B
Marek Holub – Stanislav Adámek, Petr Dušek, Jan Gerschon, Pavel Hořeňovský, David Kodálík, Oleg Koval, Tomáš Rosenberg, Emin Sulejmanov vs Miroslav Vaněk – Michal Klouček, Tomáš Königsmark, Jakub Lazecký, Lukáš Mádr, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Pavel Potměšil, Pavel Váňa
32., 38. David Kodálík
55. Pavel Hořeňovský
36 Oleg Koval 21. Miroslav Neubauer
8. 6. 18 19:15 P3 Šnek FC B Social Members FC 10. 3:5 (2:1)
Dobrý zápas hraný v rychlém tempu rozhodli hráči Members ve druhém poločase důraznější koncovkou.
Šnek FC B Social Members FC
Miroslav Vaněk – Michal Klouček, Tomáš Königsmark, Jakub Lazecký, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Pavel Váňa vs Martin Holub – Jiří Beran, Lukáš Brodníček, Jan Havlík, Petr Komárek, Michal Křikava, František Mašek, Filip Svoboda
5., 18. Jakub Lazecký
35. Tomáš Königsmark
6. Jiří Beran
43., 44. Lukáš Brodníček
46. Petr Komárek
50. Filip Svoboda
1. 6. 18 18:45 TEMPO Los Bimbananos Šnek FC B 9. 4:2 (1:2)
První půle patřila Šneku. Po změně stran došlo k obratu. Milan Janča
Los Bimbananos Šnek FC B
Václav Balous – Jan Cettl, Jiří Konečný, Štěpán Kotoun, Jan Kuchař, Jan Zavadil vs Miroslav Vaněk – Josef Budínský, Michal Klouček, Tomáš Königsmark, Jakub Lazecký, Lukáš Mádr, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Pavel Potměšil, Pavel Váňa
2., 55. Jan Kuchař
42. Jan Cettl
44. Jan Zavadil
48 Jan Kuchař 21. Josef Budínský
29. Tomáš Königsmark
25. 5. 18 19:15 P3 Šnek FC B Real Praga C.F. 8. 3:4 (0:2)
Real po celou dobu lepší, druhá půle drama, Šnek začal napadat a útočit, ale na remízu to nestačilo. Janča
Šnek FC B Real Praga C.F.
Miroslav Vaněk – Tomáš Königsmark, Jakub Lazecký, Lukáš Mádr, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Pavel Váňa vs Michal Kača – Dejan Bača, Matěj Kolář, Vojtěch Kolář, Martin Pejpal, Josef Poslušný, Lukáš Trampota, Antonín Veis
40., 54. Miroslav Neubauer
52. Tomáš Königsmark
18. Vojtěch Kolář
24., 52. Lukáš Trampota
41. Antonín Veis
18. 5. 18 19:15 P3 Gólostroje FC Šnek FC B 7. 3:4 (3:4)
Rozhodčí se nedostavil.
Gólostroje FC Šnek FC B
Jan Mádr – Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Martin Menšík, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl, Jakub Petrás vs Miroslav Vaněk – Josef Budínský, Tomáš Königsmark, Lukáš Mádr, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Pavel Potměšil, Pavel Váňa
10., 18. Jakub Noha
15. Martin Menšík
15. Josef Budínský
22. Miroslav Neubauer
25. Lukáš Mádr
30. Tomáš Königsmark
4. 5. 18 19:15 ZAK Šnek FC B President FC 6. 1:5 (1:3)
President byl fotbalovější a vytvářel si více šancí než Šnek. Čapla
Šnek FC B President FC
Miroslav Vaněk – Josef Budínský, Michal Klouček, Tomáš Königsmark, Jakub Lazecký, Lukáš Mádr, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Pavel Potměšil, Pavel Váňa vs Martin Kolankiewicz st. – Michal Jirák, David Kadleček, Martin Kolankiewicz ml., David Mikolda, Kirill Prilepskiy, Vladimír Sup, Jan Tománek, Tomáš Zyta
5. Michal Klouček 5 Tomáš Königsmark 13., 51. Kirill Prilepskiy
19. Vladimír Sup
26., 53. Martin Kolankiewicz ml.
29. 4. 18 12:30 HANSP Bruchos HFC Šnek FC B 5. 2:6 (1:1)
Pěkný svižný fotbal. Šnek měl více ze hry, ale přes vedení domácích dokázal konstantním tlakem soupeře přehrát. Oba týmy hrály naplno až do konce, radost na takový fotbal koukat. Zdeněk Ševčík ml., Jiří Uchytil
Bruchos HFC Šnek FC B
Zdeněk ŘepkaFilip Čabrádek, Adam Doležal, Tomáš Heger, Marián Hrouda, Martin Macháček, Jan Makarský vs Miroslav Vaněk – Josef Budínský, Michal Klouček, Tomáš Königsmark, Lukáš Mádr, Michal Němec, Pavel Váňa
23. Martin Macháček
35. Adam Doležal
5., 39. Michal Němec
38., 42. Michal Klouček
54., 58. Lukáš Mádr
20. 4. 18 19:30 HANSP Šnek FC B Notor Střešovice FC 4. 0:6 (0:3)
Jednoznačná záležitost týmu Notor Střešovice, který zaslouženě zvítězil vysokým rozdílem. Husák
Šnek FC B Notor Střešovice FC
Miroslav Vaněk – Josef Budínský, Michal Klouček, Tomáš Königsmark, Jakub Lazecký, Lukáš Mádr, Miroslav Neubauer, Pavel Potměšil, Pavel Váňa vs Lukáš Doubek – Ondřej Jelínek, Daniel Jordák, Petr Kantor, Jan Krouský, Ivan Šiškun, Luděk Svoboda, Tomáš Vavřina, Jakub Vorel
14., 20. Ondřej Jelínek
19. Tomáš Vavřina
41. Luděk Svoboda
48. Jakub Vorel
55. Petr Kantor
15. 4. 18 16:15 P2 Atlanta Žižkov FC Šnek FC B 3. 1:3 (1:2)
Domácí byli mírně lepším týmem, ale nepotvrdili to gólově. K vidění mnoho nepřesností na obou stranách. Rosenberger
Atlanta Žižkov FC Šnek FC B
Jan Krutský – Filip Krutský, Lukáš Kubín, Petr Matoušek, Michal Puchmajer, Radovan Putna, Vladek Šlezingr, Roman Voženílek vs Miroslav Vaněk – Josef Budínský, Michal Klouček, Tomáš Königsmark, Jakub Lazecký, Lukáš Mádr, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Pavel Potměšil, Pavel Váňa
10. Vladek Šlezingr 50 Vladek Šlezingr 27. OG
30. Miroslav Neubauer
60. Michal Klouček
50. Michal Němec
6. 4. 18 20:00 TEMPO Šnek FC B Na zdraví p.Macháčka 2. 7:6 (4:2)
Zápas jako řemen. Šnek vedl už 4:0, ale hosté v druhém poločase dokázali vyrovnat na 6:6. Utkání rozhodl svým čtvrtým gólem večera Klouček. Hosté mocně dotahovali, ale nakonec to nezvládli a prohráli. Zápasu by slušela remíza. Petr
Šnek FC B Na zdraví p.Macháčka
Miroslav Vaněk – Michal Klouček, Tomáš Königsmark, Jakub Lazecký, Lukáš Mádr, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Pavel Potměšil, Pavel Váňa vs Jan Markalous – David Balun, Jakub Drbohlav, Lukáš Filip, Lukáš Horna, Ondřej Jesenský, Jakub Jirousek, Tomáš Komoň, Pavel Lana, David Martínek, Michael Touška
9., 18., 36., 55. Michal Klouček
17. Lukáš Mádr
24., 34. Miroslav Neubauer
29., 31., 40., 49. Jakub Jirousek
30. Michael Touška
39. Lukáš Filip
25. 3. 18 13:45 ZAK Alkmar Šnek FC B 1. 4:1 (2:0)
Utkání bez závad. Oba celky hrály slušně na míči. Alkmar ovládl druhou půli a po zásluze vyhrál. Miroslav Malý
Alkmar Šnek FC B
Jan Rozkovec – Martin Čermák, Jáchym Horáček, Josef Jeřábek, Tomáš Mandík, Hynek Tomíček, Jan Veselý vs Miroslav Vaněk – Josef Budínský, Tomáš Königsmark, Jakub Lazecký, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Pavel Váňa