9. Deportivo Estudiantil FC B 11 5 0 6 30:28 10

Po 26.3.18 19:30 DEKAN Milenium Praha FC Toyota FC   (HL6A)
Po 26.3.18 20:45 DEKAN Stará Garda SUP SG Malešice   (SVL3B)
Pá 20.4.18 17:45 ZABEH TJ Bohemia Chips 1980 KáGéčko C   (HL8J)
Pá 20.4.18 19:00 ZABEH Speciál Bráník B Power Rangers   (HL3C)
St 30.5.18 19:30 STOD Koliba F.C.V. Vibromax 2012   (SVL3B)
St 30.5.18 20:45 STOD Pavilon 8 AHC Pajzovna FC   (HL3B)

19. 6. 18 19:00 MIKU4 Tak dort jo Airborne Příbram 11. 6:3 (3:1)
Oboustranně velice kvalitní zápas hraný od začátku do konce ve vysokém tempu nabídl řadu fotbalových parádiček, šancí i gólů. Pavel Potměšil
Tak dort jo Airborne Příbram
Marek Beneš – František Hašpl, Mikuláš Komárek, Josef Marx, Ondřej Němeček, Tomáš Pudil, Jakub Slavík, Jakub Švejkovský vs Jan Klimek – Zdeněk Boukal, Jan Celina, Jiří Kubec, Michal Makoš, Jan Pinkava, Pavel Švehla
55. Jan Celina
5. 6. 18 19:30 PRKOP Těžká demence Tak dort jo 10. 0:1 (0:1)
První poločas padl jediný gól do sítě Těžké demence, která měla také několik šancí. Tak dort jo nakonec "utrpěl" nejtěsnější vítězství. Husák
Těžká demence Tak dort jo
Karel Táborský – Adam Bystřický, Martin Jančo, Petr Košťál, Štěpán Stádník, Ondřej Vokurka, Tomáš Vokurka vs Jakub Slavík – Marek Beneš, Radim Fořt, Jakub Harapát, František Hašpl, Tomáš Pudil, Jakub Švejkovský
23. Radim Fořt 11. Tomáš Pudil
29. 5. 18 18:15 PRKOP Sorry FC Tak dort jo 9. 2:6 (0:3)
Hosté byli jasně lepším týmem a i díky brankám Komárka pohodlně zvítězili. Boubín
Sorry FC Tak dort jo
Michal MertlPavel Hájek, Gustav Ondrejčík, Petr Schwank, Dominik Šimek, Vilém Svoboda vs František Hašpl – Radim Fořt, Jakub Harapát, Mikuláš Komárek, Josef Marx, Ondřej Němeček, Tomáš Pudil, Jakub Švejkovský
45., 52. Pavel Hájek 25. Ondřej Němeček
26., 28., 46., 49. Mikuláš Komárek
32. Jakub Švejkovský
22. 5. 18 19:30 CESMI Tak dort jo Prastará dáma 8. 0:5 (0:4)
Místy až jednoznačný průběh utkání se zaslouženým vítězstvím Prastaré dámy.
Tak dort jo Prastará dáma
Jakub Němeček – Radim Fořt, Jakub Harapát, František Hašpl, Josef Marx, Tomáš Pudil, Jakub Slavík, Jakub Švejkovský vs Tomáš Kříž – Lukáš Černý, Michal Chudoba, Tomáš Hanzlík, Karel Helman, Martin Veselý, Jan Vosátka, Michal Žofka
3. Michal Chudoba
11., 14., 30. Tomáš Hanzlík
55. Jan Vosátka
15. 5. 18 19:15 MOTO2 Partizan Praha Tak dort jo 7. 5:4 (1:3)
Parádní utkání, plné osobních soubojů. Partizan se ve druhém poločase herně zvedl a slavil vítězství.
Partizan Praha Tak dort jo
Adam Lávička – Rami Al-Shayeb, Martin Boledovič, Jan Doležal, Marek Haleš, Filip Houdek, Karel Mráz, Jakub Šonka, Jakub Trcka vs Jakub Slavík – Marek Beneš, Radim Fořt, Jakub Harapát, František Hašpl, Mikuláš Komárek, Josef Marx, Jakub Švejkovský
53. Marek Beneš
8. 5. 18 18:00 HRAB1 Tak dort jo Netopýr TFC 6. 2:2 (0:0)
V poklidu odehrané utkání se zaslouženou dělbou bodů. Procházka
Tak dort jo Netopýr TFC
František Hašpl – Radim Fořt, Jakub Harapát, Mikuláš Komárek, Josef Marx, Ondřej Němeček, Tomáš Pudil, Jakub Švejkovský vs Petr Hlůžek – Petr Exler, Tomáš Kubr, Jakub Nosek, Daniel Novák, Libor Rusek, Jiří Vajnar, Michal Zbořil
33. Mikuláš Komárek
59. Josef Marx
39. Michal Zbořil
60. Daniel Novák
1. 5. 18 18:00 HRAB2 Kelímci 3.FC Tak dort jo 5. 1:2 (1:1)
Vcelku vyrovnané utkání, kterému by slušela remíza. Jaromír Šolc, Tomáš Otta
Kelímci 3.FC Tak dort jo
Jan Němec – Jakub Mareš, Petr Mrzena, Patrik Šafránek, Marek Šindelář, Michal Šindelář, Jakub Zíma vs František Hašpl – Radim Fořt, Mikuláš Komárek, Jakub Němeček, Tomáš Pudil, Jakub Slavík
11. Petr Mrzena 19., 50. Radim Fořt
24. 4. 18 20:30 MOTO2 Tak dort jo Juventus Pivus 4. 5:0 (4:0)
Tak tohle opravdu nikdo nečekal, Dort hrál jak z jinýho světa. Techniku by jim mohl závidět leckterý Brazilec. Čmeláci z Dortu motali soupeře jak bodavé vosy.
Tak dort jo Juventus Pivus
Ondřej Němeček – Radim Fořt, Jakub Harapát, František Hašpl, Mikuláš Komárek, Tomáš Pudil, Jakub Švejkovský vs Tomáš Prošek – Tomáš Dousek, Miroslav Křesina, Jan Oliva, Radim Przybyla, Dominik Sahula, Vladimír Stopa, Vojtěch Vokoun
8., 10. Jakub Švejkovský
29. Ondřej Němeček
30. Radim Fořt
50. Mikuláš Komárek
10. 4. 18 18:15 PRKOP Indiana Team Tak dort jo 3. 0:6 k.
Pěkný a útočný fotbal z obou stran. Spravedlivá výhra hostů. Boubín
Indiana Team Tak dort jo
Matěj Vondra – Michal Chládek, Jakub Kahoun, Miroslav Pechar, Dominik Šebek, Jan Šneberk vs František Hašpl – Marek Beneš, Radim Fořt, Jakub Harapát, Mikuláš Komárek, Ondřej Němeček, Tomáš Pudil, Jakub Slavík, Jakub Švejkovský
34. Miroslav Pechar
59. Jakub Kahoun
28. Mikuláš Komárek
29., 60. Tomáš Pudil
49. Marek Beneš
3. 4. 18 19:00 MIKU3 Tak dort jo H.K. 12 2. 5:1 (2:1)
I přes skvělý výkon gólmana H.K.12 hosté prohráli rozdílem třídy. Petr Nemynář, Adam Blažek
Tak dort jo H.K. 12
František Hašpl – Marek Beneš, Radim Fořt, Jakub Harapát, Mikuláš Komárek, Jakub Němeček, Ondřej Němeček, Tomáš Pudil, Jakub Švejkovský vs Josef Hochman – David Franěk, Tomáš Horák, Zdeněk Klíma, Tomáš Kotapka, Filip Pavlík, Martin Pelant, Martin Štětka, Jaromír Topič
10., 55. Radim Fořt
22., 33. Mikuláš Komárek
40. Ondřej Němeček
5. Martin Štětka
27. 3. 18 20:15 METE1 Deportivo Estudiantil FC B Tak dort jo 1. 1:6 (0:1)
První půle velice vyrovnaná, skoro bezgólová. Ve druhé půli opět lépe začal tým Tak dort jo a proto si odnáší z utkání body.
Deportivo Estudiantil FC B Tak dort jo
Iván de Jesús Beltrán Hernandez – Eduardo Alarcon, Cristian Gallardo, Francesco Giaverini, Armando Jacobo Rivera, Ruben Roca, Jakub Sládeček, Yauheni Vasilyeu vs František Hašpl – Radim Fořt, Jakub Harapát, Mikuláš Komárek, Jakub Němeček, Tomáš Pudil, Jakub Švejkovský