St 16.5.18 18:45 BIHOR Klamovka Praha FK Forejt FC   (HL8G)
St 16.5.18 20:00 BIHOR Tralalalala Určitě team Vršovice   (HL7B)
Út 19.6.18 18:15 HOSTI Touš KK Dejvický expres VET   (VL4B)
Út 19.6.18 19:30 HOSTI Kelímci 3.FC Těžká demence   (HL6E)
Út 19.6.18 20:45 HOSTI Inter Lotyšák VET A Frankie   (VL3B)

26. 6. 18 20:15 MIKU4 OrangeBoom Merck stars 11. 0:2 (0:2)
Utkání rozhodly dva góly hostů v prvním poločase. Čapla
Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Jakub Malý, Daniel Nouzák, Martin Plíhal, Alex Repik, Jiří Sisel, Jiří Ston vs Ivan Kašpar – Pavel Audy, Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Michal Janků, Jan Klinger, Jaroslav Štolfa
8. Pavel Audy
30. Jan Klinger
12. 6. 18 19:30 SLIVE JZD Slivenec OrangeBoom 10. 10:2 (2:1)
Jasná výhra domácích, i když po prvním poločase to na tak snadné vítězství nevypadalo.
JZD Slivenec OrangeBoom
Jan Slavík – Jiří Dobeš, Michal Hájek, Milan Janda, Miroslav Kučera, Ondřej Leština, Tomáš Majtner, Jiří Růžička, Ivan Zbořil vs Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Jakub Malý, Daniel Nouzák, Alex Repik, Ondřej Samohýl, Jiří Ston
58. Jakub Malý
30. 5. 18 19:15 STER3 OrangeBoom Gambrinus VH 9. 0:1 (0:1)
Čapla
OrangeBoom Gambrinus VH
Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Jakub Malý, Martin Plíhal, Alex Repik, Ondřej Samohýl, Jiří Ston vs František Franěk – Jan Hořejš, Jakub Musil, Filip Nekola, Jan Novák, Jiří Novák, František Novák ml.
7. Jakub Musil
22. 5. 18 20:30 MOTO3 El Barto OrangeBoom 8. 3:2 (1:1)
Velmi pohledné utkání, nakonec se šťastnějším koncem pro domácí. Tomáš Jelínek ml., Jan Kumhera
El Barto OrangeBoom
Patrik Janda – Jan Chytil, Ondřej Lebl, Marek Pelán, Hynek Petřík, Josef Piškula, Petr Špaček vs Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Jakub Malý, Martin Plíhal, Alex Repik, Ondřej Samohýl, Jiří Ston
30., 59. Ondřej Lebl
56. Jan Chytil
22., 38. Alex Repik
15. 5. 18 20:30 STER2 OrangeBoom Sebranka FC B 7. 5:2 (1:1)
První půle velice vyrovnaná a ve druhé půli se více prosazovali hráči OrangeBoom. Zasloužené vítězství pro domácí.
OrangeBoom Sebranka FC B
Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Jakub Malý, Daniel Nouzák, Alex Repik, Ondřej Samohýl, Jiří Ston vs Tomáš Klement – Vítězslav Bolf, Petr Haidinger, Michal Hlavatý, Libor Honeš, Petr Karban, Tomáš Matoušek
5., 60. Daniel Nouzák
40., 55. Jakub Malý
59. Alex Repik
13. Libor Honeš
32. Petr Karban
2. 5. 18 17:45 MIKU3 Rebel Circus OrangeBoom 6. 5:3 (0:1)
V prvním poločase padl jediný gól, ve druhém gólovou přestřelku nakonec vyhrál Rebel Circus. Průměrné utkání. Husák
Rebel Circus OrangeBoom
Jakub Liška – Erik Čech, Rudolf Čech, David Černý, Tomáš Dvořák, Martin Eisman, Dalibor Hollý, Jakub Štolba, Petr Veselý vs Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Lukáš Mach, Daniel Nouzák, Martin Plíhal, Alex Repik, Ondřej Samohýl, Jiří Ston
32., 48. Dalibor Hollý
50., 53. Petr Veselý
60. Martin Eisman
6. Filip Kadlec
32. Alex Repik
46. Daniel Nouzák
25. 4. 18 20:30 STER3 OrangeBoom Hustý FC 5. 2:0 (1:0)
Zajímavý zápas, soupeři se opravdu nemuseli. Nakonec Orange získal vítězství na svoji stranu.
OrangeBoom Hustý FC
Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Lukáš Mach, Daniel Nouzák, Martin Plíhal, Alex Repik, Ondřej Samohýl, Jiří Ston vs Josef Klenot – Jaroslav Bartoš, Jan Bušek, Petr Daněk, Lukáš Koděra, Michal Kovalovský, Jaroslav Meisner, Marek Škába, Jakub Vilim
18. Ondřej Dušek
49. Filip Kadlec
10. 4. 18 20:15 MIKU2 JUDr. Brouk Pytlík OrangeBoom 4. 5:0 (3:0)
Tým JUDr. Brouk Pytlík měl utkání pod kontrolou a oba poločasy pevně v rukou. Soupeř se srdnatě bránil, leč chyběly mu štěstíčko i bojovnost. Brouk po zásluze bere vítězství. Svižné utkání bez závad.
JUDr. Brouk Pytlík OrangeBoom
Vojtěch Smola – Jan Duben, Jaromír Frič, Jiří Kácovský, Jan Mehner, Vladimír Oliberius, Luděk Rýdlo, Aleš Vaněk vs Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Lukáš Mach, Daniel Nouzák, Martin Plíhal, Alex Repik, Jiří Ston
14., 24. Jaromír Frič
23., 40. Aleš Vaněk
37. Jiří Kácovský
4. 4. 18 19:15 SCBEC Rarach FC OrangeBoom 3. 4:4 (3:2)
Slušné, vyrovnané utkání. Sedláček
Rarach FC OrangeBoom
Jan Vnouček – Karel Heřman, František Kovářík, Ondřej Štěpánek, Zdeněk Švajda, Pavel Vízdal, Jakub Žďárský vs Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Lukáš Mach, Daniel Nouzák, Martin Plíhal, Ondřej Samohýl, Jiří Ston