Pá 6.4.18 18:00 P2 Pyjavíce FK Klucy PFS   (HL7H)
Pá 6.4.18 19:15 P2 Deportivo Estudiantil VET STG Milovice   (VL3D)
Pá 27.4.18 18:15 PRKOP Youngsters FC Vládci Prahy   (HL3C)
Pá 27.4.18 19:30 PRKOP Notor Střešovice FC President FC   (HL6I)
Pá 18.5.18 18:00 P1 Ol´school Fellas BK Ducksicks   (HL7H)
Pá 18.5.18 19:15 P1 Bedna 98 FC Youngsters FC   (HL3C)

26. 6. 18 19:30 SLIVE Hustý FC JZD Slivenec 11. 3:10 (2:8)
Hosté soupeře hrajícího bez střídání od začátku přehrávali a už po prvním poločase bylo rozhodnuto. Husák
Hustý FC JZD Slivenec
Jaroslav Meisner – Jaroslav Bartoš, Jan Bušek, Petr Daněk, Marek Škába, Jakub Vilim vs Jan Slavík – Jiří Dobeš, Michal Hájek, Milan Janda, Miroslav Kučera, Ondřej Leština, Tomáš Majtner, Jiří Růžička, Ivan Zbořil
10., 14., 38. Petr Daněk 2., 5., 27. Michal Hájek
6., 8., 47. Milan Janda
11. Miroslav Kučera
15., 33. Ondřej Leština
18. Tomáš Majtner
12. 6. 18 19:30 SLIVE JZD Slivenec OrangeBoom 10. 10:2 (2:1)
Jasná výhra domácích, i když po prvním poločase to na tak snadné vítězství nevypadalo.
JZD Slivenec OrangeBoom
Jan Slavík – Jiří Dobeš, Michal Hájek, Milan Janda, Miroslav Kučera, Ondřej Leština, Tomáš Majtner, Jiří Růžička, Ivan Zbořil vs Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Jakub Malý, Daniel Nouzák, Alex Repik, Ondřej Samohýl, Jiří Ston
58. Jakub Malý
29. 5. 18 19:30 SLIVE Rarach FC JZD Slivenec 9. 3:8 (1:5)
Domácí celý zápas jasně lepším týmem. Potvrdili roli favorita a zaslouženě vysoko vyhráli před vlastním publikem.
Rarach FC JZD Slivenec
Josef Novotný – Matěj Bauer, Karel Heřman, Filip Kortán, František Kovářík, Ondřej Štěpánek, Zdeněk Švajda, Pavel Vízdal, Jan Vnouček, Jakub Žďárský vs Jan Slavík – Jiří Dobeš, Michal Hájek, Milan Janda, Miroslav Kučera, Ondřej Leština, Tomáš Majtner, Jiří Růžička, Ivan Zbořil
27. OG
22. 5. 18 19:30 SLIVE JZD Slivenec One Team, One Dream 8. 5:4 (3:2)
Hosté nastoupili s pěti hráči na střídačce! A předváděli rychlý kombinační fotbal, ale domácí taktéž. Byli v prvním poločase v útoku o něco lepší a vedli 3:2. Hosté se nevzdali ani za stavu 2:5, v druhé půli snížili na 4:5 a sahali po vyrovnání, ale netrefili bránu z jasných šancí. Rataj
JZD Slivenec One Team, One Dream
Jan Slavík – Jiří Dobeš, Michal Hájek, Milan Janda, Miroslav Kučera, Ondřej Leština, Tomáš Majtner, Khalil Omari, Jiří Růžička, Ivan Zbořil vs Ondřej Slíž – Camilo Jose Arenas Avila, Dominik Babor, Jan Hála, Jan Hauzr, Jakub Kovář, Martin Lakatoš, Dušan Linhart, Karel Matoušek, Jiří Moos, Martin Žárský
7. Milan Janda
16., 26., 33., 40. Jiří Dobeš
12 Jiří Dobeš 20. Karel Matoušek
28. Dominik Babor
50. Camilo Jose Arenas Avila
53. Jakub Kovář
15. 5. 18 19:30 SLIVE The Hamptons JZD Slivenec 7. 0:3 (0:2)
Zápas dobré úrovně, vyrovnaný, s mnoha šancemi na obou stranách, pro sebe rozhodli hráči Slivence přece jen důraznější koncovkou.
The Hamptons JZD Slivenec
Robin Fingerhut – Filip Jelen, Dan Lapáček, Petr Matějů, Jakub Stejskal, Jiří Svoboda, Martin Tesař vs Jan Slavík – Jiří Dobeš, Michal Hájek, Miroslav Kučera, Ondřej Leština, Tomáš Majtner, Khalil Omari, Jiří Růžička, Ivan Zbořil
10. Ivan Zbořil
27. Ondřej Leština
52. Jiří Růžička
1. 5. 18 19:30 DEKAN JZD Slivenec Merck stars 6. 4:4 (0:2)
Zasloužená remíza. Zápas se hrál ve vysokém tempu, s řadou šancí na obou stranách. Libor Viták, Jan Spěvák
JZD Slivenec Merck stars
Jan Slavík – Michal Hájek, Milan Janda, Ondřej Jonáš, Ondřej Leština, Khalil Omari, Jiří Růžička vs Ivan Kašpar – Pavel Audy, Miloslav Gaube, Michal Janků, Jan Klinger, Petr Klusák, Zdeněk Krejčí
34. Khalil Omari
40., 59. Jiří Růžička
53. Ondřej Leština
15., 46., 57. Petr Klusák
25. Pavel Audy
24. 4. 18 19:30 SLIVE JZD Slivenec JUDr. Brouk Pytlík 5. 4:5 (2:3)
Domácí neudrželi příznivý stav a v závěru nechali soupeře zápas otočit.
JZD Slivenec JUDr. Brouk Pytlík
Jan Slavík – Jiří Dobeš, Michal Hájek, Milan Janda, Miroslav Kučera, Ondřej Leština, Tomáš Majtner, Jiří Růžička, Ivan Zbořil vs Miroslav Šetka – Jaromír Frič, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Jan Mehner, Vladimír Oliberius, Vojtěch Smola, Aleš Vaněk
47. Jaromír Frič
10. 4. 18 19:30 SLIVE Gambrinus VH JZD Slivenec 4. 4:5 (2:1)
Hosté prohrávali o dva góly, ale díky své bojovnosti dokázali zápas otočit.
Gambrinus VH JZD Slivenec
Matouš Fuksa – Jan Hořejš, Tomáš Mašín, Jakub Musil, Filip Nekola, František Novák, Jan Novák, Jiří Novák vs Jan Slavík – Miloslav Bursák, Jiří Dobeš, Michal Hájek, Milan Janda, Miroslav Kučera, Ondřej Leština, Tomáš Majtner, Jiří Růžička
15., 37. Tomáš Mašín
16. Jan Novák
53. Jiří Novák
26., 49. Jiří Růžička
35., 52. Jiří Dobeš
42. Ondřej Leština
3. 4. 18 19:30 SLIVE JZD Slivenec El Barto 3. 6:2 (1:1)
Tento duel rozhodl Bližňák, který si z něj prostě udělal čtyřmi brankami svůj zápas a bylo hotovo. Petr
JZD Slivenec El Barto
Jan Slavík – Petr Bližňák, Miloslav Bursák, Michal Hájek, Milan Janda, Miroslav Kučera, Ondřej Leština vs Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Jakub Karhánek, Ondřej Lebl, Hynek Petřík, Ondřej Vokáč