9. Deportivo Estudiantil FC B 11 5 0 6 30:28 10

Ne 8.4.18 16:15 P2 Sever 1.FC Huňáč PK   (HL6K)
Ne 8.4.18 17:30 P2 Real Hagrid CF Fifty-two faders   (HL7K)
St 25.4.18 18:00 HRAB2 Slepí koně SUP Houbaři   (SVL3A)
St 25.4.18 19:15 HRAB2 Praetorians FC A Dolní Kralovice FC   (HL6G)
Po 28.5.18 18:45 BIHOR Texas N.Strašecí FC Torpédo Řepy   (HL5A)
Po 28.5.18 20:00 BIHOR Houbaři Berger club SUP   (SVL3A)

19. 6. 18 19:30 HOSTI Kelímci 3.FC Těžká demence 11. 6:1 (4:0)
Domácí v prvním poločase předvedli fotbal, který by odpovídal rozhodně vyššímu umístění v tabulce a zaslouženě vedli 4:0. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a hosté snížili na 4:1. Domácí si však vítězství pohlídali. Plucar
Kelímci 3.FC Těžká demence
Jan NěmecDavid Král, Jakub Mareš, Petr Mrzena, David Runt, Marek Šindelář, Jakub Zíma vs Adam Bystřický – Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Petr Košťál, Štěpán Stádník, Karel Táborský, Ondřej Vokurka, Tomáš Vokurka
5., 60. Petr Mrzena
6. Jakub Mareš
14. David Král
30., 49. David Runt
40. Ondřej Vokurka
7. 6. 18 19:00 MOTO2 Juventus Pivus Kelímci 3.FC 10. 4:2 (2:0)
Zápas dobré úrovně s mnoha šancemi na obou stranách rozhodli hráči Juventusu důraznější koncovkou. Tomáš Růžička
Juventus Pivus Kelímci 3.FC
Tomáš Prošek – Karel Chroust, Tomáš Dousek, Miroslav Křesina, Jan Oliva, Dominik Sahula, Vladimír Stopa, Vojtěch Vokoun vs Jan Němec – Miloň Jedlička, David Král, Jakub Mareš, Petr Mrzena, David Runt, Patrik Šafránek, Marek Šindelář, Michal Šindelář, Jakub Zíma
2. Jan Oliva
19. Karel Chroust
41., 54. Dominik Sahula
37., 58. Marek Šindelář
29. 5. 18 19:30 STOD Kelímci 3.FC Indiana Team 9. 6:0 k.
22. 5. 18 19:00 MIKU3 H.K. 12 Kelímci 3.FC 8. 1:0 (0:0)
H.K. 12 Kelímci 3.FC
Josef Hochman – David Franěk, Tomáš Horák, Zdeněk Klíma, Tomáš Kotapka, Filip Pavlík, Martin Pelant, Martin Štětka, Jaromír Topič vs Jan Němec – Jakub Mareš, Petr Mrzena, Patrik Šafránek, Michal Šindelář, Jakub Zíma
50. Jaromír Topič
15. 5. 18 19:15 STER3 Kelímci 3.FC Deportivo Estudiantil FC B 7. 2:4 (1:2)
Domácí dokázali, navzdory početní nevýhodě, statečně bojovat. Nakonec však podlehli 2:4. Čapla
Kelímci 3.FC Deportivo Estudiantil FC B
Jan Němec – Adam Gužík, Jakub Mareš, Petr Mrzena, Patrik Šafránek vs Iván de Jesús Beltrán Hernandez – Eduardo Alarcon, Jose Alonso Morales, Cristian Gallardo, Andres Holguin, Armando Jacobo Rivera, David Ramos Molano, Ruben Roca, David Rodriguez, Jakub Sládeček
20., 44. Patrik Šafránek 16., 28., 32. Jakub Sládeček
33. Cristian Gallardo
10. 5. 18 19:00 MOTO2 Airborne Příbram Kelímci 3.FC 6. 6:3 (2:3)
Domácí dokázali odvrátit nepříznivý výsledek po prvním poločase a zaslouženě vyhráli. Čapla
Airborne Příbram Kelímci 3.FC
Zdeněk Boukal – Jan Celina, Jan Klimek, Jiří Kubec, Michal Makoš, Jan Pinkava, Vít Průša vs Jan Němec – Adam Gužík, Miloň Jedlička, David Král, Jakub Mareš, Petr Mrzena, David Runt, Patrik Šafránek, Marek Šindelář, Michal Šindelář, Jakub Zíma
8., 23., 60. Jan Celina
36., 42., 59. Jan Pinkava
7. Michal Šindelář
21. Jakub Mareš
28. Marek Šindelář
1. 5. 18 18:00 HRAB2 Kelímci 3.FC Tak dort jo 5. 1:2 (1:1)
Vcelku vyrovnané utkání, kterému by slušela remíza. Jaromír Šolc, Tomáš Otta
Kelímci 3.FC Tak dort jo
Jan Němec – Jakub Mareš, Petr Mrzena, Patrik Šafránek, Marek Šindelář, Michal Šindelář, Jakub Zíma vs František Hašpl – Radim Fořt, Mikuláš Komárek, Jakub Němeček, Tomáš Pudil, Jakub Slavík
11. Petr Mrzena 19., 50. Radim Fořt
24. 4. 18 20:30 MALES Sorry FC Kelímci 3.FC 4. 1:0 (0:0)
Vyrovnaný zápas, který nakonec skončil výhrou týmu Sorry. Trnka
Sorry FC Kelímci 3.FC
Petr Schwank – Pavel Hájek, Michal Mertl, Gustav Ondrejčík, David Šimek, Dominik Šimek, Michal Šístek, Jakub Sochor, Vilém Svoboda vs Jan Němec – David Král, Jakub Mareš, Petr Mrzena, Patrik Šafránek, Marek Šindelář, Michal Šindelář, Jakub Zíma
57. Michal Šístek
10. 4. 18 20:15 ZABEH Kelímci 3.FC Prastará dáma 3. 4:5 (3:5)
Domácí byli sice lepším týmem, ale v první půli kvůli svým hrubým chybám dali soupeři luxusní náskok, i když se jim ho ještě do poločasu podařilo snížit. Po změně stran se hosté stáhli do obrany a i přes únavu vítězství ubránili. Šaróka
Kelímci 3.FC Prastará dáma
Jan Němec – Adam Gužík, Miloň Jedlička, David Král, Jakub Mareš, Petr Mrzena, David Runt, Patrik Šafránek, Marek Šindelář, Jakub Zíma vs Tomáš Kříž – Michal Chudoba, Tomáš Hanzlík, Karel Helman, Michal Koch, Martin Veselý, Jan Vosátka